Резултати от 1 до 2 от общо 2

Операция за спасяване на ветеран Goldstar NoFrost ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    11
    #1

    Операция за спасяване на ветеран Goldstar NoFrost ?

    Здравейте!
    Имам един възрастен хладилник, който за трети път се опитва да умре, но успявам временно да спася. Симптоми: Работи сякаш нормално, камерата е камък (***), в долната част спира да духа от дюзите и съответно спира да охлажда. Два пъти го разфасовам, зад пластмасата в камерата е пълно с лед, оставям го 5-6 дни, размразява се и после тръгва нормално. Изчетох доста форуми, обикновено нещо запушва дренажната тръба и това е причина да не изтича водата. Така си мислех и аз, първите два пъти. Друга причина евентуално е изгорял нагревател, който не позволява натрупването на лед. Сега се случи за трети път... Явно не съм познал със запушването. Имам следните въпроси: 1. Ако не работи нагревателя, възможно ли е хладилника да работи нормално няколко месеца(4-5) преди да се запуши пак? 2. Мислите ли че е възможно сам да диагностицирам повредата(технически съм доста грамотен, за мое съжаление в други сфери)? 3. Има ли в Пловдив магазин в който мога да проверя за подобни нагреватели? 4. Колко би струвал евентуален ремонт от квалифициран майстор? Модел GR392FDC.
    Благодаря за отделеното време
    Този пост е редактиран от Valentini; 18-04-18 в 21:25.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #2

    Отговор: Операция за спасяване на ветеран Goldstar NoFrost ?

    Ако искаш пиши на лични,давам номера на човек,който се занимава с ЛГ след гаранция.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Операция на става - къде?
    От sluntchitse във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 28
    Последно: 22-05-15, 06:08
  2. въпрос за ветеран
    От isergi във форум Хладилна техника
    Отговори: 13
    Последно: 03-12-13, 11:12
  3. Хладилник Ветеран - AEG
    От TSH във форум Хладилна техника
    Отговори: 13
    Последно: 21-07-11, 19:01
  4. Отговори: 0
    Последно: 24-03-11, 23:52
  5. HELP!!! Спасяване на много ценна информация!
    От The Mask във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 07-10-03, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе