Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 144
Like Tree9Одобрявам

Ремонт и сервиз

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #91

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Въпросът не е „дали може”, а „дали си заслужава”!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2021
    Мнения
    2
    #92

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Здравейте, имам Sony KD-55XF8096. От известно време немога да се свържа с интернет нито през Wi-Fi, нито чрез кабел. Пише "установена е връзка-няма достъп до интернет". Някакви предположения къде е проблема?

  4. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #93

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Накарай го да забрави мрежата и се логни на ново с паролата. Това трябва да помогне.

  5. Novice
    Тук е от
    May 2021
    Мнения
    2
    #94

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Пробвах 100 пъти. Изключвах рутера, телевизора за 60 сек както казват в сайта на сони. Рестартирах операционната с-ма. В крайна сметка върнах фабричните настройки и се оправи

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    48
    #95

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Не е верен часовника на телевизора!В меню настройки променете информацията за часа да е от интернет мрежата,а не от телевизионната програма-вероятно гледате телевизия от външен приемник.

  7. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #96

    Отговор: Ремонт и сервиз

    на приятелче телевизора на три години почти (LG 2017) екранът изглежда така(синеещо лилавеещ) , има още 2 години гаранция(2+3)....
    мисля,че е подсветката , но не съм сигурен.
    Преди седмица е сложил некакъв ъпдейт.... не ми се верва да е от него,досега не е имал проблеми...п. с. всъщност екранът е бял, а тъмните зони са синьо-лилави, не знам защо така го снима телефона...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от Firenze69; 18-05-21 в 12:34.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #97

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Firenze69
    Модел на телевизора ?

  10. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #98

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Firenze69
    Модел на телевизора ?
    моделът му е - LG 49uj 634v... купен е около средата на май 2018 г. и има 5 години гаранция по програма - 5 години грижа за клиентите...
    и аз бех да го погледна, ами кофти се вижда в тези участъци, синьо-лилавото все едно неутрализира другите цветове, и прилича на чернобяла телевизия... или е матрица или подсветка... това е уж на бял фон, ама камерата го изкарва леко син..

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от Firenze69; 22-05-21 в 19:59.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #99

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Да го занесе в сервиз, където да отворят видеопанела и да проверят подсветката.


    https://monitor.net.ru/forum/threads/375749/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-07-21 в 20:32.

  12. MKD
    MKD е офлайн
    Novice
    Тук е от
    May 2021
    Мнения
    5
    #100

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Здравейте,

    Днес взех LG 55NANO753 oт магазина. Там го пуснахме само да видим че работи и до там. Прибрах се и след около 3-4 часа го пуснах. Има бяла сенка на едната страна, прикачвам снимка. Вижда се само на черен фон и само при директно гледане. От ъгъл не си личи. Да го върщам или е някаква настройка?

    Благодаря

    Поздрави

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    92
    #101

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Малко оффтопик, но и един чисто нов филипс от магазина е със същия проблем по долната рамка.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #102

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Моделът е с Direct LED подсветка.
    Това което виждам се нарича утечка на светлина от подсветката и вероятно е причинено от разместване на дифузьора.
    Съмнявам се, дали ще го признаят за гаранционен случай, но ако си го взел онлайн имаш 2 седмици да го върнеш без да обясняваш защо.

  16. MKD
    MKD е офлайн
    Novice
    Тук е от
    May 2021
    Мнения
    5
    #103

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Благодаря. "разместване на дифузьора" Често срещан фабричен дефект при такъв клас или се причинява при неправилен транспорт?
    Този пост е редактиран от MKD; 12-11-21 в 23:46.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #104

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Може да е станало при асемблирането на видеопанела, при монтажа му, или при транспорта.
    Може би ще се оправи с разстърсване, разклащане на телевизора.. но няма гаранция.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    72
    #105

    Отговор: Ремонт и сервиз

    Здравейте, имам телевизор LCD Самсунг 19" (точният модел не го знам,не е при мен,но е на около 15г). От известно време се изгасва на произволен принцип и за да го пуснеш се гаси от контакта и тогава тръва(така ми го описват хората,че са ми наематели и само ми описват проблема).Същото е и при първо пускане(така де не е загрял ) понякога се пуска от 2-3ят път,но това второто си го има от много години като проблем. По странното, е че от 1 месец са му изчезнали цветовете и е черно бял(не знам дали проблемите са съвпаднали във времето),менюто на телевизора си е цветно,но сигнала от SCART e черно бял,даже леко кофти сигнал,има и шум в картината. Те ми казах,че понякога като го включат в началото за малко е цветно и после пак става черно бяло. Техници от телевизията са идвали и са казали, че проблема е от телевизора,не е от приемника(даже са сменили SCART кабела и не се е оправило),до колкото разбрах и на видео входа(така де тоя с камбанките ) и там пак е черно-бяло. Барах разни настройки по телевизора,не се оправя. Въпроса е има ли смисъл от ремонт,така де някакъв шанс да се вместя в 50-60лв макс или до отива на боклука телевизора. Благодаря предварително за отговорите !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София
    От ockac23 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 15-01-17, 01:08
  2. Отговори: 22
    Последно: 21-06-16, 14:34
  3. Сервиз за ремонт на хладилници в София ?
    От kuehlschrank във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 30
    Последно: 06-07-11, 21:32
  4. ремонт на рс
    От RISTAKI във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 24-07-07, 15:27
  5. ATI - ремонт TV OUT
    От commguy_79 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 20-10-05, 17:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе