Резултати от 1 до 9 от общо 9

LG55UK7550

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    9
    #1

    LG55UK7550

    Здравейте, телевизора е на половин година, но претърпя удар, в следствие на това в долната, дясна част се образува лека паяжина, от която по вертикала и хоризонтала тръгнаха черти. На моменти има картина, на моменти е само черен екран - звука си върви, а когато има картина всичко работи без проблеми. Свързах се с LG откъдето ме препратиха към локалния им сервиз(Бургас, ж.к "Славейков") - "България сървиз груп" - след прпведен разговор с тях по телефона чакам присъдата. Въпросът ми е какво да очаквам и мога ли да се насоча другаде?
    Прикачвам снимки, моля за съдействие
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #2

    Отговор: LG55UK7550

    Счупен видеопанел. По-точно напукана LCD матрица. Трябва да се смени...или да си купиш нов телевизор.
    Цената на новият видеопанел може да ти кажат в сервиза, но ще струва почти колкото нов телевизор.
    Как се случи? Хлапето да не го е замерило с нещо?


  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    9
    #3

    Отговор: LG55UK7550

    Извинения - пратих отговора на лично... пиша и тук :

    Малкия счупи предното LG, което беше на 8-9 години и работеше до последно.
    Този го счупих аз, един джойстик рекушира от земята право в тв-то и така ......
    След проведени разговори с два оторизирани сервиза на марката, се отказах от ремонта - на първия ми казаха 960 лв за матриа и към 200 лв за ремонт, а от другия ми казаха - колкото струва телевизора .....
    А е на 7 месеца, как се прежалват 1300 лв ....
    Както и да е може ли друг съвет - за някакви части, някъде си мога ли да изкарам някой лев, колкото да не съм валат. Magic - дистанционното само към него ли работи или може да се обучи на друг тв, тоест да продам и него ?

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #4

    Отговор: LG55UK7550

    Пусни го в OLX, BAZAR.BG.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    9
    #5

    Отговор: LG55UK7550

    Каква цена, би било удачно, да обява ? Месец март го купих за 1300лв .....

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #6

    Отговор: LG55UK7550

    Разгледай цените по продавалниците за твоя модел и близки до твоя модел които са повредени.
    Прецени си дали на части ще го продаваш или на цяло.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #7

    Отговор: LG55UK7550

    Около 450-400 лева за останалото.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #8

    Отговор: LG55UK7550

    Защо не си застраховате уредите бе хора ? сякаш парите ги копаете в задния двор .. струва жълти стотинки на фона на уредите .. пролетта ми изплатиха на много добра цена старата плазмичка ,подобни пари не можех да му взема ако го запродавам дори

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    9
    #9

    Отговор: LG55UK7550

    @Alexi, здравей!
    Може ли да споделиш линк или нещо подобно на такива застрахователни услуги ?
    В магазина на място ли се прави или как ?
    Поздрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе