Резултати от 1 до 10 от общо 10

Set Top Box Pace DS831IMH

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    10
    #1

    Set Top Box Pace DS831IMH

    Това е сателитен приемник произведен за гръцкия оператор NOVA. Мога ли да ползвам този приемник за Булсат? Настройките му са много бедни, няма като на булсат една камара запаметени сателити и транспондери, има само настройки на честотата и LNB. Зададох му честотата на Булсат - 12524/Н/30000 Fec7/8 Но не хвана никакъв сигнал...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,572
    #2

    Отговор: Set Top Box Pace DS831IMH

    Освен свободните канали на спътника , друго едва ли ще можеш да гледаш - Булсат ползват собствена кодировка и много малко приемници са вариант за ползване (разбирай с Линукс).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    10
    #3

    Отговор: Set Top Box Pace DS831IMH

    Въобще никакъв сигнал не хващам. Има ли начин да се префлашне тоя апарат?

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,572
    #4

    Отговор: Set Top Box Pace DS831IMH

    А сигурен ли си ,че всичко останало е наред - конвертор ,кабел , настройка на чинията ?

  6. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #5

    Отговор: Set Top Box Pace DS831IMH

    Не се занимавай с глупости при положение, че Булсат ти дават безплатен приемник. Ако го правиш обаче от любов към спорта - отвори го и виж каква платформа ползват. При всички положения хардуера ще е съвместим с други модели за които ще намериш фърм. А си има всичко необходимо в предостатъчност.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    10
    #6

    Отговор: Set Top Box Pace DS831IMH

    В Гърция съм и нямам възможност за смяна на приемника. Не съм специалист, ни доколкото четох във форума на булсат се е случило типичното за модела ми ZHD 200 прегряване и раздуване на няколко кондензатора в захранващия блок. Приемникът умря със същите симптоми. Всички настройки на чинията са наред, бях и докарал сигнал над 13 децибела. Имам подръка този стар модел на приемник на NOVA и помислих че може да ми свърши работа но уви, май не става.
    Този пост е редактиран от joro94; 16-08-14 в 21:10.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,572
    #7

    Отговор: Set Top Box Pace DS831IMH

    Моя също умря преди 2 месеца - купуваш същите и с малко "игра" с поялника пак си работи . Иначе дори и да хванеш нещо с тоя приемник , то не кодираните канали са малко и то от тия дето никой не ги гледа ...

  10. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #8

    Отговор: Set Top Box Pace DS831IMH

    Картата на Булсат не се чете в други приемници.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    10
    #9

    Отговор: Set Top Box Pace DS831IMH

    Леко се разминах. Днес сутринта оставих захранващия блок на сервиз, след обяд го взех. Смениха ми 3 подути кондензатора с по-качествени - 105 градусови и платих за всичко 10 евро.

  12. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #10

    Отговор: Set Top Box Pace DS831IMH

    Карай да върви , ама това че са на 105 градуса не е критерии за качество те не се надуват от температура , а от пулсации и най вече от планираното остаряване - да си купиш нов за да не умре капиталиста .

    http://vbox7.com/play:77573f83f4

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе