Резултати от 1 до 3 от общо 3

Bulsatcom HD210

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    15
    #1

    Bulsatcom HD210

    Здравейте,

    Вече не съм абонат на Булсатком. Останах ми приемници. Тъй като имам вече цифрова кабелна телвизия ми е необходим DVB-C тунер (вграден или не). Бих ли могъл да ползвам применците на булсатком (без карта) или трябва да си купя друг DVB-C тунер? Дайте препоръки за такъв.

    Мерси!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #2

    Отговор: Bulsatcom HD210

    Е и телевизия имаш и приемници имаш, защо не пробваш? Пък и повечето телевизори си имат dvb-c тунери, пробвай и направо с тв.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #3

    Отговор: Bulsatcom HD210

    Вероятно става въпрос за сателитният им приемник ZHD 210 - той си е само със сателитен тунер и може да го ползваш само за прием на сателитна телевизия.
    Ако тв са стари модели без цифров тунер (едва ли ще са и без аналогов) си вземаш по избор външен такъв или питаш в кабелаката - всички продават/предоставят .

    Евтин и почти безпроблемен вариант са моделите на НЕТА - https://www.olx.bg/ad/priemnik-neta-...tml#c2c505dc1e

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Lg 701v Bulsatcom
    От petiopetrow87 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-08-18, 13:56
  2. Blizoo - Bulsatcom - Megalan
    От vet_voychev във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 61
    Последно: 18-09-10, 07:25
  3. bulsatcom i ITVpartner
    От ru4kata във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 03-05-05, 19:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе