Резултати от 1 до 6 от общо 6

Медиен плеър с основно изискване добър браузър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #1

    Медиен плеър с основно изискване добър браузър

    Здравейте, интересува ме има ли плеър, през който може да се браузва с AdBlocker и съответно да се гледа телевизия през него? Идеята е да се замени браузъра на телевизора, защото колкото и да ги подобриха в последните години все още са си дърво... Ще се ползва за гледане на voyo, novaplay btv и други телевизии през сайтовете им като се търси възможно най-евтиното, защото за друго няма да се ползва. Просто браузър с AdBlocker основно заради novaplay.
    Този пост е редактиран от berpan; 24-08-21 в 16:10.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #2

    Отговор: Медиен плеър с основно изискване добър браузър

    Това явно се оказа трудна задача щом още никой не е отговорил... Някакъв мини компютър ли трябва да се търси заради този пуст браузър, нито един плеър ли не е способен на това?

  4. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #3

    Отговор: Медиен плеър с основно изискване добър браузър

    Способни са но не и евтини. Огледай китайските плейъри с андроид. Но там всичко е на късмет а от известни марки започват от 400 лв на горе. Мини ПС и те са и в този порядък които стават а не да имащ проблеми.
    Което за мен не си заслужава само за гледане на няколко ТВ програми с ниско качество за тези пари. Вземи си нов ТВ с андроид и си сложи браузер с адблокер това бих направил аз.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #4

    Медиен плеър с основно изискване добър браузър

    Абсолютно не си заслужава, не бих дал повече от 100лв. като даже са много за такова нещо, но мислех, че се намират такива плеъри вече. Иначе качеството ще е HD доколкото го има при нашите телевизии и със сигурност по-добро от ефирната телевизия.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #5

    Отговор: Медиен плеър с основно изискване добър браузър

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Това явно се оказа трудна задача щом още никой не е отговорил... Някакъв мини компютър ли трябва да се търси заради този пуст браузър, нито един плеър ли не е способен на това?
    Трудна е да, нормалните хора не гледат видео през браузър! Има си приложения за тази работа, не зная в твоя случай дали има, нито ми се търси, нито ми се пробва, но помни, че не е нормално това, което търсиш, не е нормално и да се ползва и мишка и клавиатура на телевизор, ама ... навици.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #6

    Отговор: Медиен плеър с основно изискване добър браузър

    Мнението щеше да е адекватно, ако живеехме в друга държава, където на телевизиите им пукаше за потребителите им. Няма българска телевизия, която да има приложение, за да ги гледаме през тях, voyo на бтв е единственото, което го има и е написано покъртително зле, така че не върши особена работа. Принципно всички гледат видео през браузър, но добре щом казваш не е нормално. При неналичието на приложения и мудния браузър с доста липси поради ограничените процесори в телевизорите това, което търся е повече от нормално! А и за мишката и клавиатурата не съм казвал нищо ама понеже ги спомена - ти си пиши с дистанционното, пък аз ще ползвам клавиатура.
    А и въпроса беше да се помогне на близък, който няма желание да плаща за телевизия на операторите, при положение, че може да я гледа безплатно и легално на сайта на всяка една от изброените. Аз лично не ги гледам тези телевизии изобщо.
    Този пост е редактиран от berpan; 25-08-21 в 00:42.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Dune HD, 303D,медиен плеър
    От niksi70 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 01-03-16, 16:39
  2. Продавам медиен плеър Popcorn Hour A-410
    От Tony71 във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-16, 16:05
  3. Продавам медиен плеър Dune HD TV-101
    От Vanquished във форум Продава
    Отговори: 6
    Последно: 18-12-15, 13:49
  4. Питане за мултимедиен плеър,основно за аудио.
    От waspa във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 12
    Последно: 30-04-15, 19:37
  5. Myka TV медиен плеър
    От civica във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 13-09-09, 20:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе