Резултати от 1 до 4 от общо 4

Питане за "WAP"-страници и SonyEricsson T600

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #1

    Питане за "WAP"-страници и SonyEricsson T600

    Ще се радвам да споделите с мен скромната си колекцийка от избрани "WAP"-странички, например такива с новинки, вицове, разни интересни четивца, "Биг Брадър 2"...



    Единият от телефоните ми е SonyEricsson T600 - малък, симпатичен 60-грамов модел, който използвам основно за работа. Някой има ли на идея с колко вградена памет разполага този модел? И дали мога да си сложа други игрички, освен основните 5 такива, които си идват фабрично заложени? В инструкцията на потребителя [която е на български] не пише нищо за тези неща, затова питам вас...

    :coolsmiley:

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Питане за "WAP"-страници и SonyEricsson T600

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Някой има ли на идея с колко вградена памет разполага този модел? И дали мога да си сложа други игрички, освен основните 5 такива, които си идват фабрично заложени?
    Благодаря предварително!
    Тук пише че паметта е 500К. Ако има java, значи можеш да пускаш повечето игри, които стават за Нокия, серия 40. Аз съм с К300 (същата резолюция на екрана) - ако ти трябват игри, мелодии и др. пиши, ша пращам

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #3

    Re: Питане за "WAP"-страници и SonyEricsson T600

    Ско, мерси за отзива, братко.

    Сега ще ти отговоря на питанията. Значи, няма "java". Прекалено малко му е паметта за "java"-приложения, поне така мисля. А и нямам спомен да съм чел нещо за "java" в ръководството на потребителя [но може и да греша]. Не ме интересуват нито мелодийки, нито звуци, нито картинки - интересуват ме единствено игрички. Обаче ще се налага да ги свалям през "wap", защото нямам "data"-кабел. Днес тествах интернета, бачка си безупречно. Даже успях да направя 50 ст. сметка за 8 минути и половина, хехе.

    Та, конкретно игри ме интересуват. И по-точно, дали "Prince of Persia", може да се подкара на този телефон. Въпросната игра, макар и демо, съм я виждал на един Siemens C35 [не съм сигурен точно, но беше нисък клас] и ми се стори готино реализирана... да е максимум към 40-50 КВ това демо, не повече. Ако можеш да ми посочиш някакъв сайт, от който да си дръпна игрички, ще почерпя.




    Добавено:

    Всъщност, дал си ми грешен линк, но няма проблем.
    Ето коректният линк: http://gsmarena.com/sony_ericsson_t600-341.php

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: Питане за "WAP"-страници и SonyEricsson T600

    Oops

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 16-08-17, 01:03
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Питане за "гума" на нова перална машина Zanussi
    От phristov във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 08-12-10, 13:44
  4. "Nokia N95 8G" VS "Nokia 5800" VS "SonyEricsson W960"
    От lada2107 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 16
    Последно: 23-01-09, 14:59
  5. Адаптираха "Под игото" в пет страници
    От Black Adder във форум Коментирай новина
    Отговори: 31
    Последно: 21-11-06, 11:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе