Резултати от 1 до 3 от общо 3

Sony Ericsson K750i или Nokia 6131

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    21
    #1

    Sony Ericsson K750i или Nokia 6131

    Предстои ми закупуване на нов телефон, двуомя се между Sony Ericsson K750i и Nokia 6131. Интересуват ме вашите мнения!

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Sony Ericsson K750i или Nokia 6131

    Знаех си, че Нокия не е нищо особено и последният ми телефон (Е50) го доказа напълно - сума пари за нищо кой знае какво. SE предлагат същото (даже в много отношения по-добре реализирано) за по-малко пари.

    Специално 6131 няма защитно стъкло пред екрана, което е предпоставка за лесното му повреждане - той все пак през повечето време е затворен, но пък едно по-грубо отношение ще доведе неминуемо до скорошни мизерии. Единственият минус на К750 спрямо дадената Нокия виждам в по-ниската резолюция на екрана, но тя все пак е достатъчна, за да могат изображенията да не изглеждат недодялано.

    Ако искаш прочети ревютата за двата телефона на адрес http://www.mobile-review.com (има и на руски, и на английски). Така ще можеш да прецениш най-добре плюсовете и минусите на двете апаратчета

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #3

    Re: Sony Ericsson K750i или Nokia 6131

    Телефонът (6131) е добре направен. Клавиатурата е удобна. Естествено, че трябва да се пази. Не е удароустойчив. Един недостатък, който мен ме дразни е, че не може JAVA-приложения да работят във фонов режим. Явно е следствие от стремежа на фирмата да налага смартфоните си, защото старата ми и моторола за 100 лева го може това. Камерата е добра, но на SE e по-добра.
    К750 наистина само дисплея му е недостатък и според мен, в сравнение с Нокиата. Вярно, че не поддържа EDGE, но не видях голяма разлика с GPRS при браузването и Jimm-а. Последно прочетох, че К800 позволявал работа във фонов режим на до 10 JAVA програми. За дисплея - според мен 240Х320 вече е стандарт за качествен съвременен дисплей. Ако един телефон се ползва 1.5-2 години, К750 лично мен, би ме подразнил след време с малкото си диплейче. След половин до 1 година пък видеотелефонията може би ще стане много по разпространена от сега и да си купиш телефон без поддръжка на UMTS ...?
    К800 е добър избор според мен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 15:58
  2. Избор На Телефон - Nokia, Sony Ericsson or...
    От Emotion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 16
    Последно: 13-12-06, 19:17
  3. Update sony ericsson K750i
    От ArsenLupen във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 49
    Последно: 29-11-06, 15:01
  4. Sony Ericsson K750i
    От tannoy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-06, 11:53
  5. Избор на GSM Nokia VS. Sony Ericsson
    От Io във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 21
    Последно: 15-01-06, 15:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе