Резултати от 1 до 3 от общо 3

6233 vs 3110 vs Se k530I

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #1

    6233 vs 3110 vs Se k530I

    Здравейте, предстои ми скоро да си взема нов тел.
    Имам няколко изисквания - Много издръжлива батерия, mp3 като входящо позвъняване ...опция като звъни някой да показва снимка и да има що годе прилична камера ... удобен .. и що годе слим!

    Не ми се дават много пари и съм се спрял на тези 3 апарата - 6233 vs 3110 vs Se k530I

    Най- добре ценово е 3110 .. като дизайн ми харесва .. и има всичко, което ми трябва.
    Чудя се обаче .. струва ли си 100 лв отгоре за 6233.
    При него не ми харесва, че е по- дебел и по-скъп.
    Но пък има глезотии - MOBILE ICQ .. гледане на видео ... по-добър дисплей ... 3Г не ме вълнува!

    За Se k530I чета противоречиви мнения ... - някъде пишеше , че в режим скриинсейвър няма иконка за пропуснато обаждане .. и часовник ... а това би било дебилно.

    Та .. кажете според вас от тези 3 модела .. кой е най-добрата покупка за мен и защо?
    Чия батерия е най-добра ...

    И 3110 може ли да ползва mobile ICQ и дисплеят му чувствително по зле ли е от на 6233 ... защото честно да си кажа на дизайн 3110 по ми допада .. и е по тънак... и сигирно ли е, че на него не могат да се гледат клипчета разни и филмчета

    Хайде давайте сега акъл смело ...Благодаря !


  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: 6233 vs 3110 vs Se k530I

    Аз ползвам К530i. Когато е в готовност екрана изгася и не показва нищо (може би е с цел икономисване на батерия) , но при натискане на някой от страничните клавиши се появява часовника + информация за пропуснати обаждания, заключена клавиатура и т.н.

    Като батерия държи точно 6 дена с около 1 час разоговори на ден и изключено 3G.

    НЕ знам за Нокиите (никога не съм бил фен на тая марка), но менюто на 530ката е доста добро , процесора е бърз и няма забавяне.
    Ако нещо друго те интересува , ще ти отговоря. Ааааааа да , към комплекта няма карта с памет и някъде бъркат като казват, че има GPS ресийвър. Телефона е пригоден да работи с GPS hands free ресийвър на СЕ , но се продава отделно и не е в комплект.

    P.S. Забравих да спомена ,че с първата версия на софтуера камерата е просто отвратителна , все още чакам да излезе по-читава версия.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    30
    #3

    Re: 6233 vs 3110 vs Se k530I

    Nokia 3110 има ужасен дисплей. Под всякаква критика. Не ти го препоръчвам и камерата му е скапана. Въпреки че съм почитател на Сони Ериксоните от Нокиите особено последните, които излезнаха, 6233 е сполучлив - една от най големите батерии като ампер часове и в действителност държи доста. Хубав дисплей добра камера и е 3Г телефон, ще имаш по бърз интернет. Имам няколко колеги които го ползват и са доволни. Като минус дизайна - доста е дебел и изглежда прекалено пластмасов.
    К530 е много хубав телефон. Добра батерия и звук - все пак е сони ериксон Дисплея му е идеален и дизайна също. Има си всички нужни неща и втора камера Track ID функция. Според мен си вземи Сони ериксона

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Откъде да купя в София оригинален панел за NOKIA 6233?
    От Osvaldo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 18-06-08, 16:03
  2. Откъде мога да намеря DC-Jack за NOKIA 6233?
    От Osvaldo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 23-05-08, 16:46
  3. nokia 6233
    От iovkito във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 17-02-07, 16:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе