Резултати от 1 до 8 от общо 8

за Asus p320

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    3
    #1

    за Asus p320

    ами имам 2 проблема с апарата и вече два дни не успявам да се справя.Първия е да го накарам да инсталира програмите в картата,разбрах че с Activе sync става,но където и да рових не открих такава опция.така че ако има някой запознат дето да ми го обясни като на 5-годишен,стъпка по стъпка.А втория е,когато го включа в компа и започне да синхронизира с Аctivе sync,ми излиза прозорец The connection to Microsoft exchange is unavailable.Outlook must be online or connected to complete this action,и като му дам ОК ми излиза прозорец където ми иска da въведа Microsoft exchange server:............. и Mailbox:.......... ?!!!!предварително благодаря за помощта

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: за Asus p320

    За инсталиране на програми , ако са с разширение exe, се пуска на компютъра при включен Active Sync и автоматично ще ти се инсталират на ПДА-то , ако са с разширение CAB направо копирай на картата и от там пускай да се инсдталира през File Explorer-a. Колкото до Excange server-a , идея си нямам , такова съобщение не съм виждал до сега.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    3
    #3

    Re: за Asus p320

    въпросът е че не искам да се инсталират в паметта на апарата(която е твъде малка),а в картата.когато инсталирам през Activesync става но в апарата,а ако му дам опция "в картата" и спира инсталацията.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re: за Asus p320

    До сега каквото и да съм инсталирал на моят телефон (HTC TyTn) винаги ме е питал дали да инсталира на картата или в паметта. Друг е въпроса ,че някои програми ако се инсталират на картата не работят.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re: за Asus p320

    Звучи тъпо, но:
    1)Сигурен ли си че имаш карта с памет?
    2)Може би има някакъв проблем? Пробвай с друга.

    Относно синхронизацията - нещо си пипал по настройките ... трябва да намериш къде е зададено с какво да се синхронизира и да го наместиш с Microsoft Outlook. В момента се опитва да се свърже с Exchange server, който явно нямаш

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    3
    #6

    Re: за Asus p320

    определено имам карта памет,преди два дни си я взех чисто нова-Kingston 2gb.слагал съм музика,снимки,филми няма проблем.а как да реша проблема с тоя сървър на Outlook,може ли и оттам да е проблема с инсталирането върху картата,щом не синхронизира както трябва?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Re: за Asus p320

    Имаш ли информация на телефона? Ако не, master reset и преинсталация на ActiveSync.

  10. BaD
    BaD е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    2
    #8

    Re:за Asus p320

    За твоят определен модел не знам как е ама аз имам Р735 и отдавна NOKIA със симбиан.
    Псувам майкрософт на ставане и на лягане, но това друг път.

    PDA-то си има синхронизатор който ти настройваш какво и от кое към кое устройство да синхронизира (PDA - > PC, PC->PDA).
    Разгледай добре настройките за да не изтриеш нещо което ще търсиш после.

    Програми cab или exe инсталираш с двойно цъкане. Ако е включен Асус-а веднага ще ти излезе прозорец със инфо за това което инсталираш. По-важните неща отиват автоматично в C-то на ПДА-то. и не можеш да го промениш. Сами се слагат там и не питат, може и да успееш да ги преместиш в последствие но не е гаранция че ще работят.

    Ако не е включено ПДА-то към PC-то прозореца който излиза ти казва че няма вкл устройство и че ще инсталира програмата когато е вкл. устройството.

    ВАЖНО.
    Има различни начини да форматираш картата FAT или FAT32 за да знаеш кой е твоя начин форматирай на ПДА-то.
    За да не загубиш важни неща НЕ КРИПТИРАЙ картата - ако се наложи да форматираш както те посъветва CrossBlade не можеш да си отвориш файловете в последствие.
    и за последно ЗАЩО ТИ Е ACTIVE SYNC? Да прехвърлиш телефони или да прехвърляш @-ли? Това е глупава прогама, мъчил съм се с нея и на абсолютно празна памет и на прясно преформатиран преинсталиран и ПДА и PC и пак бъгава. Ако имаш други питанки може и да помогна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам ASUS P320
    От pondzi във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-01-11, 14:29
  2. Asus P320 смартфон GPS
    От knorr във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-08, 18:42
  3. Asus P320 смартфон
    От knorr във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 04-10-08, 12:47
  4. Asus P320 Bluetooth
    От Valkata8800 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 06-09-08, 19:23
  5. Asus P320 GPS Проблем...
    От kod във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 8
    Последно: 09-08-08, 00:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе