Резултати от 1 до 2 от общо 2

От къде да си купя Nokia 3120 classic?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #1

    От къде да си купя Nokia 3120 classic?

    Искам съвет от къде да си купя Nokia 3120 classic от Варна. По принцип не ми трябва карта към телефона, но ако е по-изгодно, може и с карта но с договор за 1 година. Надявам се и гаранцията да има все пак. Интересува ме и кой вариант е по-удачен за връзка с РС - чрез USB кабел или Bluetooth.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    117
    #2

    Re: От къде да си купя Nokia 3120 classic?

    Цитат Първоначално публикувано от daley
    Искам съвет от къде да си купя Nokia 3120 classic от Варна. По принцип не ми трябва карта към телефона, но ако е по-изгодно, може и с карта но с договор за 1 година. Надявам се и гаранцията да има все пак. Интересува ме и кой вариант е по-удачен за връзка с РС - чрез USB кабел или Bluetooth.
    Купих такъв на дъщеря ми от Германос, гаранция две год. и разни други благини /като отстъпки за разни аксесоари/ само че при преподписване на договора и ще излезе малко скъп-около 210 лв. за една година. Относно връзката: става и през двете, а у нас всички сме с Нокиа и ползвам Bluetooth/с най-евтината "джаджа, която намерих в "Квазер"/. Работи и с Нокиа РС Суит и директно с Експлорера на РС-то с драйвер свален от Ъпдейтите на Уиндоус-а. Пробвал съм и с кабел - неудобството е ясно, а и скоростта не е кой-знае колко по-голяма.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам клавиатура за Dell latitude и Nokia 6500 classic
    От kocetoMR във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 11-11-12, 15:13
  2. Продавам Nokia 6700 classic пълен комплект
    От borisov87 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 13-07-11, 12:50
  3. Продавам : Nokia 6220 Classic - нова.
    От sp00n във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-10, 00:44
  4. Как да reset-на на най-ниско ниво Nokia 3120
    От MetalMilitia във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 27-11-06, 15:27
  5. Проблем с NOKIA 3120
    От ManiMani във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 29-03-06, 13:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе