Резултати от 1 до 10 от общо 10

нов телефон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    119
    #1

    нов телефон

    здравейте!дойде време да сменя безпроблемният си телефон "моторола v-3х" с нов.искам да си купя смартфон,който да има GPS,WI-FI,широк екран и други екстри.можете ли да ми препоръчате някой.разбира се и цената има значение.имам още един въпрос:симбиан или уйндоус?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:нов телефон

    nokia N95

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:нов телефон

    Общо взето каквото и да избереш като ОС ще можеш да си инсталираш страшно много софтуер. Ако е Win Mobile ти препоръчвам твърдо нещо на HTC. Аз като си купувах "умен телефон" държах да е с уиндоус и който и приятел да питах с такъв , всеки ми казваше само HTC.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    147
    #4

    Re:нов телефон

    Изпозвам N95.
    + Камерата и резолюцията е много добра, включително и за снимки от 10 см.
    + GPS
    + WiFi
    + слот за карта, вече се очакват 16 GB карти което бие N95 8GB
    + компактен
    + при претоварване или ако забие автоматично се рестартира
    + изход за телевизор
    + става за бакалски тефтер - всякакви видове бележки, снимки, и друго каквото се сетиш
    + има офис пакет и PDF Reader
    + има добър звук
    + сравнително здрав механично със изключение на слайдера - след време се получава луфт и дразни при употреба
    + има радио приемник

    - малък екран, за предпочитане N95 8Gb с по-големия екран, това е решаващо ако го използваш за навигация в кола
    или ако броузваш в интернет
    - малко оперативна памет - като заредиш няколко приложения и ако не му стигне RAM може да ти затвори навигацията или броузера или някое друго приложение за да освободи памет
    - много софтуер обаче 80 % безполезен боклук
    - жака му за слушалки е отстрани и не ми е удобен. Добре би било да е отдолу при конектора за PC
    - радио приемникът работи само ако си включил жака на слушалките понеже ги ползва за антена, което е тъпо
    - като ползваш навигацията слайдерът трябва да е отворен понеже антената му е под клавиатурата и при затворен слайдер губи част от сигнала
    - няма вход за външна антена за GPS-а и като си в гората между дърветата може да загубиш сигнала и да се замотаеш.
    - няма сензорен екран и цъкаш по менютата като побъркан

    Освен N95 и N95 8GB се огледай и за HTC - има интересни модели.
    Може да се поровиш на техните сайтове да видиш какъв софтуер има за тях и до каква степен е бъгав.
    Ако се занимаваш със програмиране може да ти е по-лесно да правиш програми за Win отколкото за Symbian, да не говорим че
    вероятно има повече готови библиотеки. Тези библиотеки ако искаш да ги ползваш за симбиан или не стават или някой трябва да ги е портвал към симб.
    Потърси информация и колко е здрав механично телефона който си харесаш - какво му се поврежда.
    Добре е да има слот за външна памет.
    Блутут и инфрачервен порт са ала-бала. Връзката е бавна и ти писва и в крайна сметка закачаш кабела и си вършиш работа.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    119
    #5

    Re:нов телефон

    вечче няколко човека-познати ,ми препоръчаха n85.каква е разликата с n95?а за OMNIA на samsung?заслужава ли си?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    18
    #6

    Re:нов телефон

    Омнията е супер аз лично бих избрал нея заради по стлният вид отколкото на дебелака н95 ,а и Омнията е 1 година по нова от н95-цата ,времето на готовност е чувствително повече от на Нокията (заради по големият капацитет ) ,а и да не забравяме Windows Mobile 6.1 което за мен е някакси по така отколкото Symbian v9.2

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #7

    Re:нов телефон

    HTC Touch HD

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Re:нов телефон

    Задължително телефон в windows mobile. GPS и Симбиан са взаимно изключващи се неща. HTC са си скъпички, но Asus имат модели на добри цени. Само не си вземай най-евтиния, че е с 200Mhz процесор.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Re:нов телефон

    Аз съм се загледал по Нокиа 5800

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    190
    #10

    Re:нов телефон

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Аз съм се загледал по Нокиа 5800
    Тъчскрийна му е страшно изнервящ, браузерчето е калпаво, неможа да ми отвори уебкамХР.....от IPhone в момента на пазара не виждам нещо с по-голямо бързодействие и функционален софт. (Говоря от опита на няколкоседмично сравнение и ръчкане на HTC Touch HD, Nokia 5800 и Iphone 3G)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Телефон с HDMI
    От spiritch във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 10-05-11, 10:47
  2. Търся телефон
    От FearMe във форум Купува
    Отговори: 4
    Последно: 09-03-11, 09:18
  3. Избор на нов телефон
    От Mikele Mertos във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 29-12-10, 18:42
  4. Има ли такъв телефон (GSM).....?
    От Pat във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 8
    Последно: 23-04-08, 11:13
  5. Има ли такъв телефон ???
    От hardcore във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 06-09-04, 01:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе