Резултати от 1 до 4 от общо 4

Nokia 5800 memory card проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #1

    Nokia 5800 memory card проблем

    Здравейте,

    Наскоро си купих телефона, и мисля, че вчера се отнесох доста некадърно с мемори картата... всъщност исках да я извадя и го направих с пинсета (на всичкото отгоре без да използвам сейфти опцията "изключи мемори картата"...), тъй като наистина много се запъваше, след което картата очевидно се прецака.. първото, което установих беше, че компютъра ми изобщо не я разпознава. След това, когато я сложих наново в телефона, той явно доста се затормози и започна да работи у-л-т-р-а бавно. Реакция след натискане на който и да е бутон - 30-40 секунди.. Извадих картата - никакъв проблем, работи си пак бързичко.

    Възможно ли е да съм я повредила с тази пинсета и има ли оправия според вас? Картата е 8гб и ше ми е трудно да я отпиша, все пак е на 2 седмици, а и имах това онова на нея. Случвало ли се е на някой от вас? И имате ли някакъв съвет? Още е в гаранция, естествено, но може би ще ми кажат, че аз съм причинителя на щетата и ше ме изпратят по живо по здраво..?

    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Nokia 5800 memory card проблем

    Сигурно се е прецакала картата, хубавото е ,че този тип карти са супер евтини. И за какво ти е трябвало да я вадиш , след като си е работила в телеофна. Аз на моята 5800 дажене съм я и погледнал къде е.


    Ако имаш някой приятел с 5800 защо не пробвате да си размените картите? Така ще разбереш дали освен картата си не си прецакал и крачетата които контактуват с нея в телефона. И картата се вади като първо я натиснеш навътре (след което тя сама ще изкочи половин см. и ще можеш да я хванеш с пръсти.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #3

    Re:Nokia 5800 memory card проблем

    a доволни ли сте от телефона ? интересува ме като функционалност. проблеми с редакция и писане на БГ документи и подобни

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:Nokia 5800 memory card проблем

    Лично аз съм очарован. Особенно след като днес го ъпдейтнах с 30та версия на фирмуера, телефончето лети. Редакция на документи не съм правил и съответно съм оставил за писане само латиница така, че не мога да кажа нищо по въпроса. GPS-а му е чудесен (особенно в комплект с Garmin + бг карта). Реагира добре екрана на натискане с пръст. Въобще играчката е чудесна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 15:58
  2. Продавам Sony S600 + 1 GB Memory card
    От Mr.TECHNO във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-11-09, 18:37
  3. Продавам 8gb SDHC memory card
    От CECI86 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 26-08-07, 11:29
  4. Проблем с SD memory card
    От Xaos.Inc във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 03-08-07, 10:24
  5. Продавам: Sony 2GB Memory Stick Card Pro Duo
    От naughty hacker във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 05-05-06, 16:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе