Резултати от 1 до 3 от общо 3

Сервиз за Alcatel OT 880

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #1

    Сервиз за Alcatel OT 880

    Здравейте!
    Имам повреден дисплей от многократно изпускане на нов Alcatel OT 880. От магазина Дже* в София ме насочиха към сервиз на Омнител, но никой не вдига телефоните и сайта им не работи. Чак до Цариградско шосе да се вдигна от другия край на града не ми се ще напразно.
    Въобще имате ли някакви впечатления за този сервиз, някой ползвал ли го е и дали съществува въобще?!?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #2

    Re:Сервиз за Alcatel OT 880

    Правилният въпрос е не има ли сервиз ами заслужава ли си да го занеса в сервиз. Мисля, че ремонта и подмяната на дисплей ще коства повече от цената му в промоция на виваком от 49.00лв. като е възможно да се доближи до неговата "чиста" цена от 169.00лв. Това само по себе си обезмисля гимнастиката. Започни да душиш по форумите за продажба на повреден такъв за части, но с цял дисплей.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #3

    Re:Сервиз за Alcatel OT 880

    О, ако е така работата много се "загербва", Tommorow. По-лесно ще преминат богатите през кризата, отколкото да ми излезе късмета на някой да му се сбъгьоса телефона без дисплея и да го обяви някъде в българския нет. Като знам, че Дже* бяха пуснали по една бройка в магазин, демек купуваш мострата. Иначе ти благодаря, надявах се на ремонт малко над половината сума на апарата

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 22
    Последно: 21-06-16, 14:34
  2. alcatel ot-995 - заслужава ли си ?
    От d_imige във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-12, 18:23
  3. Alcatel 701
    От ivkony във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 05-12-03, 23:48
  4. Alcatel 701
    От npu3paka във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 13-04-02, 16:23
  5. Alcatel One Touch
    От Додо Бесния във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 09-02-02, 03:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе