Резултати от 1 до 4 от общо 4

nokia x3-02 проблем с wifi интернета

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    5
    #1

    nokia x3-02 проблем с wifi интернета

    Значи купих си нокията обаче като ползвам нета през wifi ми го таксуват от глобул независимо с карта или без.Каде трябва да бутна в телефона та нета да минава само през wifi и да не ми го таксуват.Ако някой е имал подобен проблем моля да ми каже как го е решил щото не ми се дават пак 30 лв. за 10мб нет които не е от глобул !!!

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #2

    Re:nokia x3-02 проблем с wifi интернета

    Цитат Първоначално публикувано от myxi79
    Значи купих си нокията обаче като ползвам нета през wifi ми го таксуват от глобул независимо с карта или без.
    Нали си достатъчно разумен за да помислиш и разбереш, че това, което си написал е пълна глупост...
    Няма как, когато си без карта интернетът ти да минава през мобилния оператор: )
    А в общия случай, когато си със сим карта е въпрос на настройки на приоритета. За Нокията ти не мога да дам конкретен съвет, отдавна съм със смартфони с друг ОС и съм забравил, но става въпрос за елементарна настройка....

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    5
    #3

    Re:nokia x3-02 проблем с wifi интернета

    просто винаги като сърфирам ме регистрира към GPRS/EDGE или HSDPA мрежите независимо че wifi е включено и ме пита откъде да минава нета

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #4

    Re:nokia x3-02 проблем с wifi интернета

    еми добре де, то това, че ти показва, че wi fi е включен, не значи, че си непременно вързан към рутера или там, каквото и да е друго устройство, за тая цел трябва да се направят предварителни настройки, намирайки устройството и вкарвайки нужният ключ, после на браузера, на нокита трябва да се зададе, да ползва само wi fi.

    Добавено.
    Тоест, ако не си вързан правилно към устройството, браузера си черпи автоматично от другаде, явно така е направен, поне предполагам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам NOKIA C3 - WIFI - модел 2010 г.
    От compleo във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-09-10, 01:20
  2. странен проблем с интернета
    От conrad във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 21-06-08, 14:24
  3. Отговори: 10
    Последно: 30-07-07, 19:56
  4. Проблем с WiFi
    От batco във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 12-12-05, 03:18
  5. Отговори: 3
    Последно: 14-11-05, 21:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе