Резултати от 1 до 3 от общо 3

Освежаване на алуминиев панел

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    176
    #1

    Освежаване на алуминиев панел

    Здравейте. Имам бял HTC Hero на около година. Много съм доволен от телефона но имам малък проблем. Около дисплея има алуминиева рамка която изглеждаше много добре, но с течение на времето започна да потъмнява там, където лягат пръстите когато се държи телефона. Какво да направя за да подобря малко вида на телефона? То е ясно, че няма да мога да го направя както е излязъл от завода но все пак... Ако зачистя този алуминий с много фина водна щкурка и след това го полирам до блясък как да го препазя да не потъмнее? Някакъв лак? Другата идея която имам е за фолио на 3М. Изполва се по автомобилите и е доста издържливо доколкото знам но ще ми свърши ли работа? Очаквам и други предложения които биха ми били от полза. Приятен ден!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    1
    #2

    Re:Освежаване на алуминиев панел

    Можеш да използваш фолио на LLumar, аз лично съм имал подобен проблем и си поставих тяхно фолио.Поиграх си малко с него, но сега близо година нямам никакви проблеми с него. Може да се поразровиш тук - http://www.llumar.bg

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    176
    #3

    Re:Освежаване на алуминиев панел

    Датата на темата ли не видя или реши да си направиш малко безплатна реклама?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. алуминиев радиатор по поръчка?
    От FearMe във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 18-08-12, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе