Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

Избор на телефон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #1

    Избор на телефон

    Здравейте!Двоумя се кои измежду следните два модела телефони да купя- sony ericsson xperia arc s,или Nokia N9..Зсега съм се спрял на сонито...Вие как мислите?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    57
    #2

    Re:Избор на телефон

    Това е малко странен въпрос. Все едно PC или MAC да си вземеш.
    Различни платформи са. Имат 200лв. разлика в цената. По какви критерии си харесваш гсм?
    п.п.Аз имам НТС с андроид и съм много доволен, че смених симбиана с него.

  4. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #3

    Re:Избор на телефон

    Значи Nokia N9 е първия и последния телефон с MeeGo, така че такова нещо не ти трябва. Модела на Sony Ericsson не е лош, но като имаш в предвид, че за 50-60лв отгоре може да вземеш HTC Sensation XE или XL, които за мен са най-добрите телефони с андроид (а и не само) на пазара няма какво да го коментирам.

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Re:Избор на телефон

    N9 и според мен с нищо не изпъква. Ако искаш ТЕЛЕФОН които да ползваш дълго и безпроблемно, според мен се насочи към сонито. А ако искаш функции и екстри може да погледнеш Galaxy-to на Самсунг

  6. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #5

    Re:Избор на телефон

    А и още нещо. Не си купувай телефони на вече несъществуващи марки. Иначе колегата добре ти е предложил Galaxy, и първия и втория са много добри модели, но аз като фен на марката HTC си държа на горепосочените модели.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #6

    Re:Избор на телефон

    Мерси за мненията,вече си закупих сонито,но срещам проблем със свързването на усб кабела към компа,не ми го разчита ли кво да кажа...нещо трябва ли да инсталирам?А може ли да има несъвместимост със уиндоуса на компа ми,който е XP serves pak 2.Мерси предварително!

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Re:Избор на телефон

    Почти всички телефони се разпознават като USB Flash. Найстина XP може да няма достатъчно поддръжка и "твоята флашка" да не се разпознава. Принципно в диска в комплекта към телефона, трябва да има всичкия наобходим софтуер и драйвери, стига да се се сетили да направят такива и за XP

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #8

    Re:Избор на телефон

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Почти всички телефони се разпознават като USB Flash. Найстина XP може да няма достатъчно поддръжка и "твоята флашка" да не се разпознава. Принципно в диска в комплекта към телефона, трябва да има всичкия наобходим софтуер и драйвери, стига да се се сетили да направят такива и за XP
    Да,но в комплекта нямаше никакъв диск...

  11. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #9

    Re:Избор на телефон

    инсталирай си Multi Mount SD-Card, безплатно е в маркета

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    57
    #10

    Re:Избор на телефон

    В СД картата на телефона трябва да има необходимия ти софтуер. Поне така правят повечето компании вече. АКо не ти разпознава и като усб флашка, може да не е наред нещо телефона. Пробвай на компютър с уин 7.
    п.п. В кръга на шегата, когато нещо не става със Сони-тон на един колега му казвам, че problemyt идва от надписа под слушалката (Sony-Ericsson)

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #11

    Re:Избор на телефон

    Здравейте отново!Ве4е два дена си блъскам главата не ще и не ще.Опитах и с инсталирането на Multi Mount SD-Card,не става..Не можем ли да го излъжем по някакъв начин,или да си копувам блутут..?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    176
    #12

    Re:Избор на телефон

    Аз също съм с Андроид - HTC Hero. Като включа телефона в компютъра на екрана на самия телефон ми дава да си избера между четири опции, едната от които е Disk drive. При теб има ли го това?

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #13

    Re:Избор на телефон

    Ти ползваш софтуер на ХТЦ. И на мен ми се е случвало като искам да си монтирам памета на телефона компа да не вижда нищо ...дори се наложи да върна фабричните настройки и се оправи.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #14

    Re:Избор на телефон

    Цитат Първоначално публикувано от iwan33
    Аз също съм с Андроид - HTC Hero. Като включа телефона в компютъра на екрана на самия телефон ми дава да си избера между четири опции, едната от които е Disk drive. При теб има ли го това?
    Не,няма го!Като опция във самия телефон имам отметка,където пише,USB устройството не е свързано,а аз съм си го свързал,и се опитвам да го маркирам,но не ми се слага отметка..
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1333733749[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Ти ползваш софтуер на ХТЦ. И на мен ми се е случвало като искам да си монтирам памета на телефона компа да не вижда нищо ...дори се наложи да върна фабричните настройки и се оправи.
    А може ли без връщане на фабричните настройки да се оправи?Някакъв съвет?

  18. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #15

    Re:Избор на телефон

    Със Multi Mount SD-Card като го инсталираш трябва да го изкараш като уиджет и като свържеш телефона с кабела цъкаш на уиджета и то ти отброява некви секунди и готово. Ако и така не става не знам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на телефон.
    От reingar-x във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 10-12-15, 09:00
  2. Избор на нов телефон
    От Mikele Mertos във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 29-12-10, 19:42
  3. Избор на телефон
    От sssaaa във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 15-03-09, 22:46
  4. Избор на телефон
    От Usera във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 31-10-06, 22:56
  5. Избор на Телефон
    От МИШО във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 12
    Последно: 23-03-04, 23:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе