Страница 160 от 167 ПърваПърва ... 110150158159160161162 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,386 до 2,400 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #2386

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    За 800 лв по-добре realme GT 5G 128GB 8GB
    По-добре като процесор и дисплей,но с по-лоша камера от NORD2.
    Иначе realme и one+ се произвеждат от BBK и наскоро дори обидиниха 4-те бранда(ONE+,OPPO,VIVO,REALME) за да работят заедно и ползват постигнатото поотделно.

    800 лева за Realme?! Сериозно?
    Така,че REALME като част от най-големия производител BBK си е повече от сериозно нещо.

    https://www.gsmarena.com/compare.php...idPhone2=10386

    https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews/

    https://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm

    https://www.antutu.com/en/doc/125909.htm
    Този пост е редактиран от inches9; 26-10-21 в 11:57.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #2387

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз не знам защо дискусията продължава при условие, че избора е ясен:

    1. Който иска топ снапдрагон процесор, 120 херца амолед дисплей, стъклено тяло, средна хубост камера - Поко Ф3

    2. Който иска по-добра ОС и по-хубава камера за сметка на всичко останало - норд 2.
    koko007 одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #2388

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Аз не знам защо дискусията продължава при условие, че избора е ясен:

    1. Който иска топ снапдрагон процесор, 120 херца амолед дисплей, стъклено тяло, средна хубост камера - Поко Ф3

    2. Който иска по-добра ОС и по-хубава камера за сметка на всичко останало - норд 2.
    Защото както се вижда има и други възможности,като REALME GT напр.
    А дискусията е за да се покаже изобщо какво в средния клас,а кой кво ще си купи си е негов проблем.

    Който иска топ.........стъклено тяло
    А това защо е разлика аз поне не знам:
    https://www.gsmarena.com/compare.php...idPhone3=10689

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #2389

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Нека минат поне 5 години да видим как поддържат устройствата си, защото те и Леново имаха напомпани телефони, но получаваха макс 1 голям ъпдейт. Не всичко е хардуер на хартия.

    Да, прав си и двата са стъклени.
    Този пост е редактиран от gurcayy; 26-10-21 в 12:15.

  6. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #2390

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Нека минат поне 5 години да видим как поддържат устройствата си, защото те и Леново имаха напомпани телефони, но получаваха макс 1 голям ъпдейт. Не всичко е хардуер на хартия.
    Не знам защо делим BBK,a не делим XIAOMI на mi/redmi/poco и да гледаме години.
    Но щом всичко Ви е ясно няма да Ви затруднявам повече с линкове.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #2391

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    На норд2 какво му е на дисплея ? Флуид амолед , който е по-хубав / теоретично/ от амолед и супер амолед ? 90 хц срещу 120 , ама дали ще видя реално разликата ? Интересува ме да е бърз, да има хубава батерия, да не бъгясва като сегашното ми Шиоми, да не ми светват фенера и блутута докато се търка в ухото ми, да не тежи половин килограм , телефон искам за говорене в общи линии, ако е и с хубав дизаин няма лошо.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #2392

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    На норд2 какво му е на дисплея ? Флуид амолед , който е по-хубав / теоретично/ от амолед и супер амолед ? 90 хц срещу 120 , ама дали ще видя реално разликата ? Интересува ме да е бърз, да има хубава батерия, да не бъгясва като сегашното ми Шиоми, да не ми светват фенера и блутута докато се търка в ухото ми, да не тежи половин килограм , телефон искам за говорене в общи линии, ако е и с хубав дизаин няма лошо.
    90 хц срещу 120 сигурно няма да видиш разлика. Може и на двата модела доставчика на дисплеи да е един и същ.Шапката е една ВВК.И трита стават.За парите най- много получаваш от Реалме.

    - - - - - - - - - -

    https://www.youtube.com/watch?v=eguDISnhMiw

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #2393

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Купих Nord 2 в крайна сметка, най-вече натежа фактора, че ми писна от бъгавия сензор на близост на Шиоми и прочетох , че и с Покото е същата история. От 4-5 години имам Шиомита различни модели и всичките са така , то не беше да святкат фенери , включва и изключва каквото си иска и т.н.
    koko007 одобрява това.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2394

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    моите уважения, но имам Poco F1 от момента на излизането му и до ден-днешен не ми е направил НИТО ЕДИН проблем
    обновява се редовно, не съм го човъркал, само си го поддържам без излишни аппове в бекграунд и др.под.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #2395

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За Poco F3 говоря даже, виж темата в андроид форума

    https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101275
    Същото важи с пълна сила за моделите които съм имал - Mi A 1,2,3 - и трите модела
    Може да имаш късметлийска бройка , аз повече с Шиоми няма да рискувам ...Дъшеря ми има 1+ / 7 Т модела/ - не се оплакала досега, така че сменям марката. Между другото най-хубавите средна хубост телефони които съм имал бяха HTC , но вече май се загубиха на пазара ....

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    28
    #2396

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Колеги за момента има ли някаква корекция в препоръките за телефон с макс. добра камера и на тъмно? Мерси!
    PS: Dual standby означава ли, че двете карти са едновременно активни?
    Този пост е редактиран от koko007; 12-02-22 в 09:09.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    28
    #2397

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте, аз все още ползвам мобилен телефон Сименс А52, с монохромен екран, закупен през 2004 година, все още работи безотказно. Искам да запитам следното: възможна ли е следната конфигурация на мобилно устройство: един малък телефон, с размер колкото Сименса, може и с бутони, който да служи само за разговори, в него да е СИМ-картата. И отделно друг апарат/устройство, с голям екран, който да се ползва само за интернет, в него да няма СИМ-карта и връзката между двата апарата да е безжична, или с кабел. Така ще може телефона винаги да е в джоба, или в калъфчето на колана на кръста, а когато се наложи да се ползва интернет, да се ползва по-големия екран, като се доближат двете устройства. Сегашните телефони са с доста голям размер и не е удобно да се държат в джоба, когато човек е в движение. Не съм виждал големите производители да предлагат подобна комбинация.

  16. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2398

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Възможно е, но интернета ще ти е с 512кб трафик граница.То 2004г. си беше най-много 3G интернета.На пракитика една част от видеото няма да ти тръгва или ще насича, а вече все повече видеосъдържание е с висока резолюция за която се иска трафик.

    Възможно е някои страници да не може да ги отваря.

    Тоест начинанието е безсмислено - намери си чантичка за новия телефон.

    Купи си 2 симов телефон - ако не ти стига трафика на телефона можеш да си купиш карта само за интернет и да я сложиш във второто гнездо.

    Така "ще се родиш" - мани ги тези допотопни сложни схеми и допотопни телефони.
    kod одобрява това.

  17. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #2399

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    @velchev, вадиш екстра-сим от оператора за левче/месец, тя служи като дупликат за разговори, пъхаш я в сименса или друга малка слушалка, а първия сим с многото нет го ръгаш в големия смартфон. И двете устройства са активни и може да провеждат разговори. Аз така си разнасям един смартчасовник със сим слот, а лопатата ако ми дотежи я зарязвам у дома.

  18. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #2400

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Само да знаеш, че на втората карта няма изчакващо повикване.
    Ако я ползваш за основна отсреща им дава директно заето.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе