Страница 103 от 167 ПърваПърва ... 5393101102103104105113153 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,531 до 1,545 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    91
    #1531

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от stanchobs Виж публикацията
    Мохабет да става колега. Като всяка нова играчка, преди да я купиш ти се иска да обмениш две приказки във форума . Иначе май съм си го избрал телефона благодарение на вас и гугъл. Аксон.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    91
    #1532

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Доставката е безплатна. Когато стигнеш на етап да избираш с кои пощи да пратят телефона тогава ще се появят няколко опции, от които една е на Белгийските.
    Видях го къде е(белгийски пощи). Да отбелязвам ли DHL и застраховка опции?От китай ли ще пътува или ще дойде по бързо от ЕУ складове? За колко време горе долу пристига? Ако ми начислят и мито кога ще го разбера това, като ида в пощата да си го взимам ли? През DHL пак ли има мито евентуално?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1533

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    С DHL няма да прескочиш митница, дори напротив почти сигурно влиза там. Ако евентуално влезе в митница ще получиш обаждане от местния пощенски клон да се явиш да освобождаваш пратката. Плащаш 20% ДДС + 15лв. такса на пощите, че те представляват пред митниците и телефона е твой. В зависимост от кой град си времето за освобождаване е различно. Може и по e-mail да протече цялата процедура с освобождаването.
    След като маркираш желаната поща си сложи и отметката за застраховка, защото ако евентуално се загуби някъде информацията за тракинг номера или самия телефон, Гиърбест пращат нов за тяхна сметка. Срещу 5лв. си "връзваш гащите" и си спокоен, че рано или късно телефона ще пристигне.

  5. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1534

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    По-рано не гледаха толкова,ама сега явно са стегнали....Това 20% ддс в/у коя цена се начислява,трябва да доказваш цена по документи или обявената от китайците цена?

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #1535

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    По документи би трябвало - на моя в инвойс-а са писали 50$+17.34$ доставка

    Някой друг получи ли си Axon-a ? Голямо чакане, голямо чудо - поръчката ми е от 9.11 и уж тръгнала на 21.11 ... , тракинга си седи на едно и също ... и на всичко отгоре имам една поръчка на СД карта пак от ГиърБест-а на 28.11 и на тракинга гледам днес ми изписано доставена до България/крайна точка - ще ходя утре до пощата да си я вземам ама телефона ... дано поне до Коледа да е тука...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    27
    #1536

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Някой друг получи ли си Axon-a ? Голямо чакане, голямо чудо - поръчката ми е от 9.11 и уж тръгнала на 21.11 ... , тракинга си седи на едно и също ... и на всичко отгоре имам една поръчка на СД карта пак от ГиърБест-а на 28.11 и на тракинга гледам днес ми изписано доставена до България/крайна точка - ще ходя утре до пощата да си я вземам ама телефона ... дано поне до Коледа да е тука...
    Аз също чакам аксона на 23.11 изпратен и на тракинга не отчита нищо ново от тогава. По мои изчисления другата седмица трябва да е тука.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    11
    #1537

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    UMIDIGI S2 или UMIDIGI S2 PRO? Това е въпросът? И струва ли си разликата от 110$?

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1538

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от iv4i Виж публикацията
    UMIDIGI S2 или UMIDIGI S2 PRO? Това е въпросът? И струва ли си разликата от 110$?
    $110 за една резолюция на дисплея...
    От друга страна, 1440 x 720 на 6-инчов дисплей...

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1539

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    По документи би трябвало - на моя в инвойс-а са писали 50$+17.34$ доставка

    Някой друг получи ли си Axon-a ? Голямо чакане, голямо чудо - поръчката ми е от 9.11 и уж тръгнала на 21.11 ... , тракинга си седи на едно и също ... и на всичко отгоре имам една поръчка на СД карта пак от ГиърБест-а на 28.11 и на тракинга гледам днес ми изписано доставена до България/крайна точка - ще ходя утре до пощата да си я вземам ама телефона ... дано поне до Коледа да е тука...
    Същата работа, само дето моята поръчка в от 27.10 и тракинга не е мръднал от единственото съобщение на 20.11. Интересно на bam телефона с кой куриер дойде?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    11
    #1540

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    $110 за една резолюция на дисплея...
    От друга страна, 1440 x 720 на 6-инчов дисплей...
    Е, има и други разлики:
    - паметта: 4/64 срещу 6/128
    - камерата: предна 5 срещу 16, а в задните май няма разлика
    - ОС: 6 срещу 7
    Не знам Андроида може ли да се ъпгрейдва при този телефон?

    Всъщност изобщо не е зле S2 за парите си, въпросът е тази резолюция как ще се отрази на потреблението?
    Иначе отговаря на 90% от изискванията ми: добра батерия, добра камера, добър процесор, добър външен вид, добра цена, лек е, паметта ме устройва, селфита не правя, остават Андроида и дисплея и тук разчитам на вашите мнения
    Този пост е редактиран от iv4i; 15-12-17 в 08:52.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    27
    #1541

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от iv4i Виж публикацията
    Иначе отговаря на 90% от изискванията ми: добра батерия, добра камера, добър процесор, добър външен вид, добра цена, лек е, паметта ме устройва, селфита не правя, остават Андроида и дисплея и тук разчитам на вашите мнения
    За 280 евро има Xiaomi Mi Note 2 , а за 300 евро има Xiaomi Mi6 и ти се чудиш за UMIDIGI S2 PRO който е около 260 евро ? Сериозен ли си На твое място ако не ми стигат парите бих събирал за Mi6 и за коледа ще си го взема на някоя промоция и може и под 300 евро да е
    Този пост е редактиран от stanchobs; 15-12-17 в 09:39.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    27
    #1542

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Преди малко гиърбест пуснаха ZTE Axon 7 за 240$ / 200евро код GBMBP и най важното сив цвят. Аз на черния петък го взех за 220$ само, че златен

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #1543

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз затова го дебнех и го взех на 230$ сив ...
    Гледам са пуснали и Mi Note 3 вече за 310$ (мейл цена) - https://www.gearbest.com/cell-phones...46.html?wid=21

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    27
    #1544

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Mi Note 3 не бих взел, защото Mi Note 2 е по добре поне за мен.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1545

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Meiigoo Note 8 - смартфон с Face ID, 6-инчов дисплей и добре познат дизайн

    Meiigoo Note 8 е красив, умален клонинг на Samsung Galaxy Note 8.
    Той е по-компактен. Не толкова бърз, но достатъчно пъргав. Камерите му не могат да се сравняват с тези на флагмана, тук е най-съществената разлика, но за ценовия клас, това е очаквано.
    И... цената - не забравяйте, че е само 320 лева - около 6 пъти по ниска от тази на марковия му събрат
    Прочетете превю на Meiigoo Note 8 в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе