Страница 145 от 167 ПърваПърва ... 95135143144145146147155 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,161 до 2,175 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2161

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    И аз гледам на първо място камерата и снимките.

    Производителността рядко ме касае - не играя игри и нямам/не ползвам тежки приложения, а тези ползвани от държавни институции да на базово ниво, че техниката им е от времената на Големият потоп...

    Производителността гледам да е приемлива за парите които харча, но камерата и възможностите й са на първо място, след това екран, здравина/устойчивост на трошене/случайно изпускане, Батерия и време на работа на батерия, дизайн.

    Всичко останало го броя бонус...

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #2162

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Пак се почва с едно залитане по MP, по брой камери, лещи ... Безмислено, според мен.
    espace, hadean, Mega и 1 други харесват това.

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2163

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    А според мен повечето от вас залитат в посока производителност.

    Така или иначе от времената на работа с чисти китайчета разбрах, че не може да им се има пълно доверие.

    Залитането ми.не е сляпо и абсолютно - искам да давам пари само за истински хардуерни пиксели, а не за софтуерно размножени, "оплодени" и т.
    не. ...

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2164

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    което само показва колко е шарен светът

    споменът за "достатъчните" 512/4 на телефоните отпреди само няколко години ми е прекалено пресен, за да не се застраховам за няколко години напред с покупката си от миналия месец - xiaomi pocophone f1 и наистина достатъчните му 300 000 точки в антуту за всичко, което може да им хрумне да ни изсипят на главите - от недоклатени версии на операционни системи до ...... (попълни по свой избор)

  6. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #2165

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    А според мен повечето от вас залитат в посока производителност.

    Така или иначе от времената на работа с чисти китайчета разбрах, че не може да им се има пълно доверие.

    Залитането ми.не е сляпо и абсолютно - искам да давам пари само за истински хардуерни пиксели, а не за софтуерно размножени, "оплодени" и т.
    не. ...
    ''Така или иначе от времената на работа с чисти китайчета разбрах, че не може да им се има пълно доверие.''

    Колеги,странни размишления прилагате.Разбира се ,че може да не вярвате на който и да е производител но на DxOmark цял свят му вярва..Само ние постоянно твърдим,че можем да кажем кое е вярното и кое не.Дори и някой да се съмнява просто засега няма по-добри тестове.Като излязат такива и всички ги признаят ще се радвам да ми покажете.
    По-напред един колега казва,че предпочита да продължава да си носи DSLR-а вместо да снима с gsm-а.Ами много ясно,да сравняваш DSLR с gsm си мисля все едно аз да кажа,че предпочитам да се возя в Аudi А5 вместо това да си карам електрическото колело(CUBE).
    И софтуера се пишел в Индия.Все едно,че В.Ананд и някои други не са от там.Да,Zia Mahmood не е от там.
    И не знам дали XIAOMI са с лош софтуер или квото и да било лошо,въпреки че ползвам такъв,а 10 години бях със SAMSUNG,преди това SONY ERICSSON,Т39,Т68,T68i ,ако някой си спомня изобщо за какво става дума.Просто времената се менят и както се казва в една песен''А после се обърнаха нещата''.
    https://www.gsmarena.com/apple_now_s...news-39752.php
    https://money.bg/companies/samsung-z...i-v-sasht.html
    Този пост е редактиран от cable; 08-11-19 в 11:13.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #2166

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Именно китайците принудиха Самсунг да обърне повече внимание на средния клас от телефоните си и да ги направи с по добър хардуер.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #2167

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Нищо ново.Когато има конкуренция има напредък,падане на цени и всичко което иска потребителя.Те и ябълките не искаха да се бръкнат за Амолед дисплеи,но няма как.Друго си е да вземаш 1000$ и да слагаш от по-евтините дисплейчета.
    Рано или късно всичко си идва на местото.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2168

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    само един бърз факт за Ябълките или по-скоро за купувачите им:

    Apple държат около 10% от пазарния дял на мобилни телефони, но прибират около 80% от печалбите в него

    изводите оставям за вас

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #2169

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ами ,нормално.След като потребителите им дават желаните цени който и да е ще иска големи печалби.
    ''Не е луд този който яде баницата.....""

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    25
    #2170

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    някой колега има ли инфо дали МТЕЛ ще намалят скоро (29ти) модела НОУТ 10плюс, защото в момента е намален ЕС 10плюс, но тъй като ще преподписвам искам да взема субсидиран ноут и също така да е намален хихи както е ЕС в момента!?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #2171

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ноутовете са нишови телефони и ме съмнява много да ги намалят.Който е решил да си купи, ще го направи.

  14.  
     
  15. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #2172

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от ttip Виж публикацията
    някой колега има ли инфо дали МТЕЛ ще намалят скоро (29ти) модела НОУТ 10плюс, защото в момента е намален ЕС 10плюс, но тъй като ще преподписвам искам да взема субсидиран ноут и също така да е намален хихи както е ЕС в момента!?
    Както всеки смартфон, така и Note 10+ ще получи спад в цената с времето. Колкото повече за приближаваме до излизането на новия модел, толкова по-ниската ще става цената. Нетърпеливите плащат пълната стойност при излизането на продукта, търпеливите ще го купят на по-ниска цена. Смартфоните на Samsung винаги падат доста като цена с времето.

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #2173

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2174

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Смартфоните на Huawei признати за най-бързите в мобилните мрежи и Wi-Fi
    https://www.ixbt.com/news/2019/12/24/huawei-wi-fi.html

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2175

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН




    DOCOMO Shares Its Vision For a 6G Communication System
    https://www.cdrinfo.com/d7/content/d...ication-system


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе