Резултати от 1 до 15 от общо 15

Nokia lumia 620

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #1

    Nokia lumia 620

    Здравейте,
    Имам въпросния телефон от няколко дни. Като цяло съм доволен. Доста бърз, менютата са доста интуитивни.
    Но само това свързване на телефона с PC ми изкара нервите.
    В по описание телефона би трябвало да се вижда директно в windows explorer. (С windows 7 съм) Да, виждам го но само телефона. Не мога да го отворя и да видя папките в него. Производителя препоръчва да се инсталира допълнителен софтуер. Windows Phone app for desktop. Направих и това. Но когато стартирам приложението и свържа телефона ми се изписва: Телефона ви е заключен. Моля отключете го.
    Моля за помощ.

    п.п. Това свързване може да изиграе лоша шега на WP 8. Неможе с Блутуд. Свързването по кабел е цяло приключение.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #2

    Отговор: Nokia lumia 620


  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #3

    Отговор: Nokia lumia 620

    Това е програма само за Windows Phone 7. 620 е с 8

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #4

    Отговор: Nokia lumia 620


  6. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #5

    Отговор: Nokia lumia 620

    Е няма, и няма. Направих всичко описано и ето го резултата.desk.jpg

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #6

    Отговор: Nokia lumia 620

    защо не четете по форумите и ревютата преди да си купите телефон .. много бъгава машинка е Lumia

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Отговор: Nokia lumia 620

    Alexi, от това което си написал, съм сигурен, че си виждал Лумия на снимка. От WinMobile 7/8 точно творенията на Нокия са сред най-читавите. По-скоро колегата нещо не прави както трябва или драйвърите са се оплескали.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #8

    Отговор: Nokia lumia 620

    това е мнението на управител на Глобул продал десетки бройки .. а телефончето съм го разцъквал не ме впечатли

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Отговор: Nokia lumia 620

    Мнението на управителя въобще не го вземай в предвид. Щом в един магазин ми твърдяха, че A-GPS e Altrenative GPS ( а не Assisted GPS) и ползва само клетките на оператора ...Както и една камара още глупости. Без да блести с нищо, WinPhone 8 е чудна ос. Лошото е , че е собственост на една особенно мудна и стояща на старите си лаври компания и нещата се случват изключително бавно. Иначе се държи изключително пъргаво и е доста интуитивна. Ако не ти се занимава с кастъмизация (андроид), си е чудна ос. И това го твърдя като собственик на телефони от трите платформи. В моята класация като удовлетворение на първо място е iOS, след нея е WinPhone OS и андроидчо е последен (заради супер дразнещите микролагове).

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #10

    Отговор: Nokia lumia 620

    Телефона е чудесен за целта за която съм го взел. За съпругата ми. Бърз, интуитивен. Няма толкова много приложения, но почти всички са читави. Особено тези които са на Нокия. Нещо което не може да се каже за Андроид. Много приложения и 90% плява.
    Не бих го ползвал като бизнес телефон. Пради ред причини. На първо четене например няма профили. Може звънене+вибрация и само вибрация. Предполагам, че има приложение с което може да се реши проблема. Необходима ми е по-добра визуализация на контактите. Например да се вижда името на фирмата по контакта. Когато имаш 500+ контакта със сигурност имаш няколко Георги Георгиев и Иван Иванов.

    Но не е това целта на темата. Да се убеждаваме в качествата на телефона. Продължавам да не мога да го свържа с ПЦ.

  13. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #11

    Отговор: Nokia lumia 620

    Цитат Първоначално публикувано от drecolli Виж публикацията
    Но не е това целта на темата. Да се убеждаваме в качествата на телефона. Продължавам да не мога да го свържа с ПЦ.
    Е чакай сега, ти искаш да спрем да говорим, за качествата му. Но забравяш, че едно от качествата му е напълно некачественият зун на майкрософт, който по начало би трябвало да ти даде връзка към него. А за блутута забрави просто.

    През зун, нужния драйвер и кабел би трябвало да стане без проблем. Въпреки, че и там е мазало голямо. Казвам това, без да имам някакво реално решение, като си спомням много добре, когато излезе уф7 и колегата си беше зел омния 7.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    В хола
    Мнения
    6
    #12

    Отговор: Nokia lumia 620

    Здравейте,
    как мога да си сложа MP3 песен, като тон на звънене на Лумия 620? Не ще и не ще?! Дава ми само вградените в телефона. А пък за различна мелодия на различен човек, не смея и да си помисля

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #13

    Отговор: Nokia lumia 620

    не може да не ще ,стана ясно че това е много качествен телефон ! ( тип мойто си е най убаво )

  17. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #14

    Отговор: Nokia lumia 620


  18. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #15

    Отговор: Nokia lumia 620

    Зад да не остане темата незавършена.
    Бях се отказъл вече да го свързвам. Когато исках да сваля снимките вадех картата.
    Но преди около месец пуснаха ъпдейт на софтуера. Сложих го, но не се сетих да пробвам да го закача. Вчера го направих и никакви проблеми. Няма нужда от допълнителен софтуер. Телефона се вижда като допълнително устройство в експлоъра.
    Предполагам, че са си открили бъга.
    Благодаря на включилите се.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам бяла Nokia Lumia 800, пълен пакет
    От S.Kozhuharov във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 15-01-13, 16:15
  2. Windows phone - Nokia Lumia 800
    От irina_t във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 24-08-12, 23:18
  3. Nokia Lumia 710
    От Radostina87 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 20-06-12, 10:58
  4. Отговори: 5
    Последно: 12-12-11, 21:28
  5. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе