Резултати от 1 до 13 от общо 13
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By jjj
  • 1 Post By FearMe

препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    42
    #1

    препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    Здравейте,
    Бих искал да ми препоръчате сервиз за няколко телефона които от известно време се търкалят в шкафа. По възможност сервизите да са във Варна, или ако са в друг град то поне да знам че биха ги отремнонтирали и трите за да си заслужава изпращане с Еконт/Спиди.
    Телефоните са
    Нокиа е66 със смачкан (брутално спукан дисплей) - В Nokia Варна ми казаха - стар модел нямаме части.
    Нокиа 5530 за смяна на Тъч панела, евентуално малко козметика по него (нов панел)
    Сони Ериксон X8, с убит боотлоадер. От един сервиз ми го върнаха - нямали JTAG кабел.
    За жалост намирам подходящ кабел в ebay, но без опция за доставка до България, а в друг сайт доставката само е 20 долара и плюс цената на кабела, малко се обезсмисля операцията...

    Ами това, дано да има някои да помогне..
    Весел ден на всички..

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    0888924719 - Стоян (сервиза му се намира на колхозният пазар). Носил съм доста неща за ремонт и крайният резултат винаги ми е харесвал.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    42
    #3

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    0888924719 - Стоян (сервиза му се намира на колхозният пазар). Носил съм доста неща за ремонт и крайният резултат винаги ми е харесвал.
    Аз SonyEricssona го давах точно до пазара в един сервиз и ми го върнаха (нямат JTAG кабел) варна, българия - Google Maps това е сервиза в който ходих.

    Виж другите две телефончета може и да ги пробвам там - изглеждаха сериозни.
    Ако не е това сервиза, моля пусни ми адрес или линк към maps-a.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    Не е това сервиза. Следващият блок е. За съжаление нямам възможност да търся по карти. Звъннете на телефона на човека в работно време и питайте.

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    1
    #5

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    Жалко, че не са ви помогнали аз си нося телефоните също на Колхозния пазар над Била -ул.Стара планина 2.-сервиз за gsm апарати.
    Този пост е редактиран от Lupus; 24-06-13 в 13:05.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #6

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    Съжалявам, че изтупвам темата от прахта, но и аз търся надежден сервиз за смартфони във Варна. Имам една Nokia N900 за смяна на дисплей и едно Blackberry за смяна на sim tray. Въпросният Стоян дали все още работи ?

  8.  
     
  9. jjj
    jjj е офлайн
    Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    1
    #7

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    За Варна мога да ви посъветвам къде да не ходите. Фоун фешън Phone fasion на осми приморски полк 97. Преди повече от 2 месеца ми се развали телефона изведнъж. Sony xperia Z3 compact. Саморазреди се както ми беше в джоба на якето на 50% и после не можех да го заредя, колкото и да седи на зарядно. Занесох го там понеже ми е близо. Казах му че се саморазрежда много бързо - сигурно било от батерията. Човека ми каза че ще смени някакви елементи и за около 70 лв след 2-3 дена ще е готов. Мота ме 2-3 седмици, правел някакви проби, тествал го. После ми каза че е оправен, даже му казах в такъв случай да сложи и нова батерия за още 20лв. Забравих за телефона в колата до другата сутрин и като го видях ми стана лошо. Пак се е саморазредил и пак не мога да го заредя със зарядно. Върнах му го да го човърка, след седмица ми го даде за оправен, при него като седял нямало консумация. При мен обаче си имаше консумация на батерия по 7-8% на час, дори и при изключен телефон. Върнах му фабрични настройки, не помогна. После му преинсталирах софтуера през компютър, пак не помогна. Сега пак съм му го дал пак и от 2-3 дни полека-лека станаха 40 дни ремонти.
    Естествено и дума не може да става за херметичност повече, понеже не използва специалните двойно-лепящи лепенки и преса, ами го мацва с лепило за обувки предполагам. На всичко отгоре в ценоразписа му пише 10лв за диагностика, а на колхозния пазар, където съм ходил преди си е безплатна диагностиката. А, и след последния "ремонт" се появиха две петна на дисплея.
    Още продължава сагата 2 месеца по-късно. Сега ходих при него, не иска да ми връща телефона и парите. Беше ми казал че за още 5лв ще смени някакъв елемент и ще се оправи. Върна ми го за оправен, даде ми го на 100% батерия и каза че при него седял така от сутринта. Явно наистина така е седял, обаче на зарядно. Върнах му го пак понеже си имаше консумация. Преди 3 седмици ми каза че го праща в София в Сони център на ул. Солунска №4 и че ако не ме устройва цената ще ми върне телефона и парите. Сега друго излиза. По неговите думи оттам казали че ще сменят дънна платка за 80лв и ще се оправи проблема с консумацията. А за 75лв, които съм му дал на него за ремонт казва че за тези пари бил стартирал телефона, тази консумация 8% на час не била постоянна, при него нямало, било нормално да му пада батерията, аз съм го бил приел тогава за ремонтиран. Разбира се че повече пари няма да му дам, телефона след неговите намеси е нехерметичен, с две петна на дисплея. Няма никаква гаранция дали ще се оправи и дали след това няма да ми поиска още 80лв за още ремонти. Перфектни такива телефони втора ръка са по 200-250лв. Казах му че повече пари няма да му дам, да го оправят ако могат до края на седмица или да ми го връща обратно.
    Та извода ми от ситуацията е, че новите телефони ги правят така че не подлежат на ремонти. Като му изтече гаранцията да се развали и да ходи в коша. Тези гаражни "майстори" казват максималната сума за ремонт, която би дал клиента и после ако се съгласи и ако успеят да му го набутат за ремонтиран си прибират парите и да се спасяваш.
    Viking72 одобрява това.

  10. sky
    sky е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    2
    #8

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    Цитат Първоначално публикувано от MAKAPOB Виж публикацията
    Съжалявам, че изтупвам темата от прахта, но и аз търся надежден сервиз за смартфони във Варна. Имам една Nokia N900 за смяна на дисплей и едно Blackberry за смяна на sim tray. Въпросният Стоян дали все още работи ?


    За да сте обективен, би трябвало да отбележите, че телефонът ви е НАМОКРЕН и херметизацията Ви я няма от много преди да дадете телефона за сервиз, а не че не се използвали двойнозалепящи се лепенки . Нямате гаранция и няма как да имате, защото за намокрен телефон гаранция- НЯМА (това е пратика в 100% от сервизите).
    Поради факта, че телефонът Ви е бил НАВОДНЕН стабилно преди сервизиране, произтичат усложнения, които няма как да бъдат предвидени.

    Диагностика се заплаща само когато:
    1.Телефонът се диагностицира и не се извършва ремонт.
    2.В сличаите, когато клиентът днес реши да си ремонтира устройството, а на следващия ден си промени мнението. Да, НО след вече са поръчани частите.
    В крайна сметка диагностика се заплаща, когато ремонтът не се извършва от сервиза.

    Малко са Ви взели за всичкото разиграване!!!

    МНОГО некоректен "КЛИЕНТ"!!!
    Този пост е редактиран от sky; 20-09-17 в 21:41.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #9

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    Аз да съм обективен за какво ? Въобще познаваме ли се ? Или просто сте цитирали грешен пост ?

  12. sky
    sky е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    2
    #10

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    Грешен пост съм цитирал, съжалявам.

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2018
    Мнения
    1
    #11

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    Здравейте,

    колеги препоръчвам сервиза на магазин "Green line" до Варчев на адрес гр.Варна, бул.Осми Приморски полк №75.
    Служителят ми каза, че са партньори на оторизирани сервизи и дават гаранция на ремонта. Правих Samsung S8 беше със счупен дисплей и заден капак. Телефона беше доста счупен. Върнаха ми го със сменен корпус, сменен дисплей, сменена батерия възстановена херметичност всички части, които ми смениха също и ми дадоха писмена гаранция на ремонта. Казаха ми, че подават информация до официалните сървъри на Samsung за ремонта. За мен беше важно да ми продължи гаранцията към Мтел /А1/ и така стана. Забравих да спомена, че всички неща които направиха бяха на цената само на диспея 549 лв. капака отделно 90 лв. взех и фактурка и всичко това за 4 дни. Доволен съм на малко места останаха бързи и коректни търговци. Препоръчвам!

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    г-н Бенковски, само на мен ли ми се струва, че сте рекламатор?
    espace одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    21
    #13

    Отговор: препоръчайте сервиз(сервизи) за gsm във варна.

    Къде във варна могат да ми сменят дисплей на Xiaomi redmi 5+ MEG7.
    Дисплея ( или стъклото му, не знам как да разбера кое е счупено, за да не ме излъжат в сервиза ), е счупен, но работи нормално. Видях, че има само стъкло за дисплей ( не протектор, а предната, стъклената част на дисплея ), дисплей и дисплей с рамка. Каква е разликата и на мен кое трябва да ми се смени?

    Имам и един таблет Lenovo - същия проблем. В сервизите за телефони дали биха го ремонтирали или трябва да търся друг, за таблети?
    Този пост е редактиран от radulan; 24-02-20 в 19:07.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 07-05-18, 22:08
  2. Отговори: 22
    Последно: 21-06-16, 14:34
  3. Препоръчайте сервиз
    От caligula във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 3
    Последно: 21-01-13, 16:06
  4. сервиз лаптоп варна ??
    От nikolin във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 16-02-11, 19:43
  5. Сервиз за климатици LG във Варна
    От bright във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 04-01-08, 22:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе