Резултати от 1 до 8 от общо 8

Стоичков уволнен от Селта?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #1

    Стоичков уволнен от Селта?

    08 октомври 2007 | 16:01 Агенция "Фокус"
    Виго. Христо Стоичков е уволнен от поста треньор на Селта, според испанските медии. В материал на "Marca" са цитирани "собствени източници". Според информацията на испанския всекидневник наследник на Стоичков в тима от Сегунда дивисион ще бъде Хуан Рамон Лопес Каро, който е бивш треньор на Реал (Мадрид). Освен "Marca", и "АS" и агенция "ЕФЕ" съобщават информацията за "развода" на Стоичков с тима от Виго. Президентът на Селта Карлос Моуриньо ще даде пресконференция в 22:00 часа, на която ще обяви причините за уволнението на Стоичков. Българинът, който замени Фернандо Васкес на 10 април, не успя да спаси галисийците от изпадане в Сегунда дивисион. Селта не се представя убедително и от началото на този сезон, като отборът е спечелил едва три победи от седем мача в настоящата кампания, което е сериозен удар върху амбициите на президента Моуриньо за незабавно завръщане на тима в най-високото ниво на испанския футбол.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Стоичков уволнен от Селта?

    Не се интересувам от футбол и незнам какакъв е хала на този отбор, но ако няма добри футболисти ако ще и господ да му е треньор няма как печели мачове.

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    Re: Стоичков уволнен от Селта?

    По-скоро идеята е, че и да имаш футболисти, треньорът като е лайно, пак не се печели.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: Стоичков уволнен от Селта?

    Мдааа, сега да видим какви изцепки ще направи, нали тук му бяха виновни журналисти, запалянковци и съдии. И всички вкупом и поединично го мразели и не му давали да се развива. Е в Селта като му дадоха, така ги разви та ги направи на пружинки
    Както и в други теми за него съм казвал - голям футболист, малък човек.

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Re: Стоичков уволнен от Селта?

    Когато и да го уволнят от където и да е, все ще е късно. Стоичков е очеваден пример, за това, че простотията не ходи по овцете, а по хората. Завършил съм спортно у-ще и съм се нагледал на такива, като него. Отлични спортисти и жалки създания, като хора. Треньора ни казваше за такива, че едното е за сметка на другото, разбирайте го както искате.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: Стоичков уволнен от Селта?

    Е те ти ново 20, dnevnik.bg
    Стоичков: Не съм уволнен, тръгнах си по лични причини

    Христо Стоичков твърди, че е напуснал втородивизионния испански футболен клуб "Селта" по лични причини, съобщи Ройтерс. По-рано през деня говорител на клуба, където българинът бе треньор, заяви, че той е уволнен.
    "На професионално и лично равнище е много трудно, когато семейството ти не е до теб. Родителите ми не са с мен, а жена ми и децата са в Барселона", обясни Стоичков на пресконферения.
    "Просто изчаквах да имаме един добър мач, след който да обявя решението си."
    Президентът на клуба Карлос Муриньо каза, че българинът го уведомил след съботната победа с 3 на 1 у дома срещу "Херес".
    "Това е тъжен ден за мен, защото трябва да се сбогувам с чудесна личност и голям приятел. Стоичков ни каза, че иска да си тръгне по лични причини и ни даде известно време да потърсим негов заместител", каза Муриньо.
    Мъчно му било на човека бе, за мама, за тати, за кравата Мурка и кучето Шаро, нищо че с родителите си не си говорят от години, нищо че ако е искал не жена си и децата си, ами цялото село щеше да си закара в Селта, важно е ДА ИМА ОПРАВДАНИЕ. Щото нали оправданието е като гъза - всеки си го има ))
    Но тази мъка е изпълвала със сълзи очите му, и му е пречела да се реализира пълноценно както в Българският национален отбор, така и в Селта.
    Явно ще трябва да го назначат за треньор на Барселона
    Дали няма свободно място в 'Комиците' да го вземат тоя надарен човечец, ще разсмива не само България, но и целия свят.

  8.  
     
  9. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #7

    Re: Стоичков уволнен от Селта?

    В медиите пишат наситина каквото си искат:
    http://standartnews.com/bg/article.p...article=206630

  10. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #8

    Re: Стоичков уволнен от Селта?

    Цитат Първоначално публикувано от myrshavija
    В медиите пишат наситина каквото си искат:
    http://standartnews.com/bg/article.p...article=206630
    Цитат на Шави от испанския форум:
    -Стоичков беше грешка. Той няма умствен багаж за треньор
    Всички коментари са в тоя смисъл.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 18-03-05, 23:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе