Страница 66 от 87 ПърваПърва ... 1656646566676876 ... ПоследноПоследно
Резултати от 976 до 990 от общо 1300
Like Tree558Одобрявам

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #976

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    За много години! Амчи какво и е на Никол!?-Сега ,зависи от коя камбанария се гледа-на мен ми харесва ,,каката'' ,ама аз съм на 45 . За Григор е с 2,3 номера по-голяма,ама като си я харесва сега.......Иначе добре почва турнира -с 2 трудни победи -особено с/у Симон хич и не мислех,че ще бие ,но се пребори мъжката.Днес към 11 ще играе с друг тенисист,който никога не е побеждавал....
    VanDan одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #977

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Е има прогрес - при 5:3 и 40:0 за Федерер се взе в ръце и обърна до 5:4 . Преди месец просто щеше да удари топката в мрежата и под душовете .

    п.п. Все пак загуби (аз и не очаквам да бие Федерер , докато той не се пенсионира) , но има прогрес .
    martosblack одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #978

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Ами колкото толкова - явно срещу Федерер няма никога да спечели.
    психика !

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #979

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Абсолютно !Григор е подобрил значително ретура си -Направи почти равен брой непредизвикани грешки с Маестрото(около 23,24) Все пак класата на Федерер си каза думата отново.На мен обаче ми хареса играта на Григор с малки изключения.Бе един красив за наблюдаване мач-без значение от победителя
    VanDan, lazarus18 и svetlio1 харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #980

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Не че нещо, но Раонич с 2-0 срещу Федерер, доста добре показа какъв шанс е пропуснал Григор. Това мисля е 2-ра победа на Раонич над Федерер на ниво полуфинал-финал.

  7. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #981

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Е ,то се очакваше-даже се чудя как не писа по-рано Не ,че нещо,но щеше ли да пишеш ако Федерер бе победил Раонич за 20 път ,или 21-не им знам бройката вече?.Две победи от 22 мача.......Но никой не може да победи Милош повече от 19 поредни пъти -така е ))Сега ,в интерес на истината Раонич много е напреднал-вече се движи къде по-добре по корта от преди и не е този сървобот,който бе преди 2 години-ще рече -човек вече има за какво да гледа негов мач

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #982

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Не, не си ме разбрал. Григор има силите да побеждава силните, а не да е настроен пораженчески, защото отсреща е Фед или Надал. И този път ме хвана яд, че Раонич, който си е леко дървен, не си кривя душата постига повече. Раонич има победа и над Надал на ниво полуфинал-финал. За 100-ен път ще напиша, че в професионалния тенис не дават бонус за красота в мача, а се брои само крайния резултат.

  10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #983

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Така е-Григор се ,,чоуква''-както обичат да казват по-младите с/у много силните играчи като Мъри ,Надал и особено с/у Федерер.Раонич например ,а и не само той от т.нар.по млади играчи(то те станаха на по 25-26 вече) развиха страшно много играта си и психиката си срещу големите шампиони.Ето го един Раонич,който разчиташе предимно на топовен сервис и форхенд вече има и много ефективен бекхенд ,развил е играта си с крака по един невероятен за този ръст начин.Работено и много по отношение на менталната му подготовка .Отчитам обаче и нещо,което сме обсъждали с колеги и приятели безброй пъти вече и не е само мое мнение-срещу Григор всеки един играч от тура излиза пределно мотивиран-все едно ще играе мача на живота си.До някаква степен и това е причина(наред със слабостите ,които има нашето момче ) всеки един негов мач да се превръща в своего рода трилър Мача на Григор с Маестрото в Бризбейн беше на много високо ниво -Федерер игра почти перфектно и не даде много шансове на Григор.Че Гришо имаше шансове-имаше,но с/у един така играещ Федерер ,малцина могат да се възползват от отворилите им се 2,3 шанса в цялата среща.Не че омаловажавам победата на Милош на финала с/у Федерер ,но маестрото игра с 2 класи под това,което показа с Григор и не бе причина за тази му игра само силата на Раонич. Обнадежден съм от Григор от играта му в момента и новия тренер-Франко Давин-това вече е истински професионалист ,който много добре знае какво и как прави и то не само по ,,тичащата част''

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #984

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Да, и ти си прав. Много зависи и какво противника ще ти предложи като игра. Но все пък малко му не стига на нашия. Ако беше минал през Фед, можеше и турнира да спечели. Това щеше да изстреля психиката му във висините.

  12. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #985

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Ами знам ли-от една страна преминаването през Федерер щеше да му даде голяма доза самочувствие наистина ,полуфинала по всяка вероятност щеше да спечели,но срещу един така добре играещ РАОНИЧ -нямаше да му е никак лесно на финала.Но минало е вече-сега да видим Сидни (който се случи тази година да е много по-слаб като присъствие откъм топ играчи)какво ще направи Григор.За мен този турнир е напълно по силите му да го спечели в момента,обаче има и нещо друго-стигне ли много напред в Сидни няма да има никакво време за възстановяване за АУС.ОПЪН,а това е много тежък турнир(може би най-тежък от шлема) 1ви е за годината във формат 3/5 с много висока температура на въздуха и влажност(не случайно всяка година припадат играчи и от женската ,и от мъжката част на схемата там)с пределно мотивирани играчи,именно защото е първи от шлема -Тук Джокович е Бог,но има още поне 10 човека ,които играят на невероятно ниво и имат големи шансове за предно класиране-тежко ще е и много интересно за любителите на тениса п.п.Някой ще ходи ли на турнира в СОФИЯ другия месец?

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #986

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Най-после и първи финал за 2016! Да ни върви като по вода....... ) Това показва статистиката: -69% първи сервис ,81% спечелини точки от първи сервис ,74%-от втори .2/2 точки за пробив и 3/3 спасени точки за пробив.Перфектното представяне до този момент!
    Този пост е редактиран от martosblack; 15-01-16 в 10:02.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #987

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Браво на Гришо! Утре от 10:30 е финала
    martosblack одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #988

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Браво! И статистиката подхожда на Топ 10-12 играч. И Жил Мюлер го натупа 2015 и никак не му беше удобен.
    martosblack одобрява това.

  17. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #989

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Абсолютно-Жил Мюлер има много вариетивен и силен сервис и също такива волета ,което на тази настилка го прави изключително опасен играч.Това си е една много добра победа ,дошла след доиграване на един мога да кажа епичен мач с Дългополов ,продължил 2 дни(поради 4,5 прекъсвания заради дъжд и вятър) в 3 сета с 4,5 обрата и доиграване днес -та днес успеха на ГРИШО е двоен Не допусна и нито една двойна грешка! Много добре играе засега и както писах преди няколко дни -има реален шанс да спечели титлата в Сидни и да стане номер 1 в ,,Race to London ''(последното е шега де
    Този пост е редактиран от martosblack; 15-01-16 в 12:41.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #990

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Що си прави сам живота труден - не мога да го разбера - отдавна можеше да е приключил мача ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 66 от 87 ПърваПърва ... 1656646566676876 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 10:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 14:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 01:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 01:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 10:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе