Страница 73 от 87 ПърваПърва ... 2363717273747583 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,081 до 1,095 от общо 1300

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1081

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Стига с това тото. Новият му треньор Дани Валверду има интервю, където много точно описва проблемите му. Млад играч попаднал в Топ 10 губи идентичността си и трябва да намери себе си. И в прав текст заявява, че трябва да заиграе по- просто, сигурно и ефективно. И да "наведе малко глава" известно време. Валверду макар и млад е много добър специалист. Дано Григор не го пропъди набързо като предните, защото Валверду иска дългосрочна работа с него.
    Макар и на мен да не ми се иска да е така , то просто за мен няма друго обяснение за някои загуби , в които беше видно как от един момент нататък почваше сякаш нарочно да цели мрежата и да мята топките в трибуните ...

    Дано наистине не е било тото и отново се вземе в ръце и миряса - иначе жалко за таланта ...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1082

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Много добре до тук срещу Соуза 6-4, 5-1 ... още малко да запази концентрация и сме в следващия кръг .

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1083

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Честито на Гришо. И да не забравя, че е българин...

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1084

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Даааа! Страхотна победа, браво Гришо!

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1085

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    И какво накрая на интервюто му предложиха да поздрави на български - не го направи... Нещо се сбърква това момче - славата го променя...

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1086

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Йес бе ! Айде и Надал под ножа!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1087

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    За съжаление не мога да му се зарадвам вече
    Не го чувствам като сънародник, че да се гордея с победите му...

    Къде ли е Марто от кестрич - отдавна не се е появявал тук...

  10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #1088

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Аа, тук съм, тук съм Ама си бях зафоргетил паролата, пък на моята възраст се забравя доста... Пък и в Кестрич имаме нови кортове и мъча хората по тях основно Много му се радвам на Гришо, особено след тази победа над един от най-големите шампиони в историята на тази игра въобще.Никой не може да победи Григор Димитров 8 пъти поред..... (Това го казваше друг тенисист, но става и за наш Григорий Няма и как да не му се зарадвам, в подем е и много благотворно му се отрази новия му тренер, който за разлика от предишните големи имена, не се опитва да го променя, а го насърчава да играе това, в което Григор е най-добър-Офанзивна игра от основнита линия и много импровизации по време на мач.Освен това той успява да направи най-важното(до този момент), от което всеки тенисист има нужда-да му вдъхне увереност. Успехите са налице. Разбира се тук знайни и незнайни,, специалисти" отдавна предрекоха, че с кариерата на Григор вече е свършено и е достигнал своя пик преди 2 години. Е,май не са били много прави )) Иначе следя темата, но не ми се пише като виждам колко недобронамерени хора има.Направихме си специализиран тенис форум и там си пишем за играта и не хейтим Поздрави на всички

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #1089

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Новият треньор е най-доброто, което можеше да му се случи.
    Иначе, като ще се подкачаме, ти предричаше, че едва ли не трябваше да е спечелил ГШ вече. А пък прогнозата ми, че ще падне до Топ 50 се сбъдна и ти за това се покри, не за нещо друго . Но пък винаги съм казвал, че Вавринка е пример, че може и на късен етап от кариерата да се постигне пробив .

  12. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #1090

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Привет, докторе Аз въобще нямах теб предвид като написах по - горното. Ти имаш идея от тази игра, играл си я и имаш познания.Само адмирации за което Аз не съм спирал да вярвам в Григор и при все, че съм го критикувал и много ме е било яд, когато е игреал слабо и е губел никога не съм плюл по момчето,както и ти между впрочем, за разлика от някои други!Аз още смятам, че Григор има сила и аргументи да спечели турнир от шлема. А и защо не, след като играч като Чилич го направи Да не би нашето момче да има по-малко тенис аргументи от Марин Чилич?! Но както и да е-успех му пожелавам от сърце утре на финала срещу Анди. Щеше да бъде много любопитен един сблъсък с Милош Рапнич днес, но той се е контузил вчера и от щаба му са преценили, че няма да излиза срещу Гришо днес.п.п. Обаче пък като се замисля и ти доста си хейтвал по момчето, но поне не си го обиждал открито.Така или иначе влезнах инцидентно, не ми е ок атмосферата тук и нямам намерение да продължавам да пиша или да доказвам нещо и на някой тук.Останете си със здраве
    Този пост е редактиран от martosblack; 08-10-16 в 17:20.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #1091

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Аз се помайтапих бе човек. Да не си взел на сериозно поста ми. Григор по мое лично мнение, в момента играе по-добре, отколкото когато беше Топ8. Само не съм съгласен напълно, че Валверду го е върнал към "първичния" му стил. Върна си го към добрата защитна игра (все пак беше доста време с Мъри), с подобрение на бегхенд, ретур и особено намаляване на непредизвиканите грешки. Това не означава, че не се обръща внимание на атакуващата игра, а по-скоро на комплексната игра във всички фази. Бих казал дори, че Валверду направи донякъде леко чудо с Григор - имаше опасност кариерата му да иде "на дъното", подобно примерно на Гулбис.
    Иначе продължавам да не вярвам, че някога ще вземе ГШ. Извън най-комплексните и надарени играчи (Федерер, Надал, Джокович, Мъри, Вавринка), в последните 10-15г. ГШ са взимали само тези с някакъв супер открояващ се елемент и дори по-конкретно супер силен и стабилен сервис на бързите настилки - Чилич и Иванишевич, и специализирания на клей Куертен на Ролан Гарос. Григор не е и от двата типа играчи, поне за сега. А и Нишикори и от по-младите Тийм също изглеждат по-добре от него.
    Сега, да ти кажа откровено започваш да прекаляваш с това модерно чуждо терминче "хейтване". Имаше 1-2, които си бяха от тази порода, но отдавна няма такива тук. Всички, които сме коментирали в последно време тук винаги сме се радвали на успехите му. Ако за теб реални коментари, без излишни фенски хвалби са "омраза" (хейт това означава) не си прав. Но пък всеки е свободен да си пише, където си иска. Като ти харесва в някой напълно фенски, отдаден на любов и суперлативи към него форум си е твое право. Но имам чувството, че почти всички от професионалния тенис в България вече не го долюбват леко Григор в последно време. И Пиронкова тактично го загатна. А и той (лично не го упреквам) не се чувства отдавна част от България. САЩ и Монте Карло са неговите домове и въобще не чувства България като нещо повече от детски спомен. Косвено доказателство за това е, че откровено отказа да поздрави на български език българите на трибуните на ЮС опън, когато интервюиращия на корта го помоли за това. Но това е напълно в духа на времето и живота, който води от поне 10г.
    Този пост е редактиран от VanDan; 08-10-16 в 18:41.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1092

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    И какво накрая на интервюто му предложиха да поздрави на български - не го направи...
    За това и аз говоря
    Не го усещам да му се зарадвам като успех на българин...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #1093

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Сега, това за националността в съвременния тенис не е особено меродавно. Не малка част от източноевропейските играчи са повече част от САЩ примерно или Монте Карло. Такъв им е живота и не трябва да бъдат упреквани. И Лендъл взе американско поданство. Шарапова и Азаренка са в САЩ. Единствено Джокович си остана сърбин до края.
    Марто, на мен ми е приятно да пишеш в темата... Съжалявам ако си се почувствал засегнат от мои постове. Не съм целял подобно нещо.
    Този пост е редактиран от VanDan; 08-10-16 в 18:55.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1094

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Джокович - това е примера... Харесва ми как държи и на родината си!
    Колкото и да е голям Гриша не бива да се се държи така пренебрежително към нас българите. Да не стане дърво без корени!

  18. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #1095

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Хайде да оставим тогава,, чувствата "настрани.На теб кой ти каза, че Григор е недплюбван в тенис средите в България?Или само предполагаш и сме чули от тук и там....? Аз все пак съм доста,, по-навътре" в тези среди и не съм чувал някой да не долюбва Григор. Не ми се занимава да търся 20, 30страници назад какво си писал и ти за него и повярвай ми много добре знам значението на модерната думичка,,хейт". Аз назад в темата съм извадил и значението и, ако на някой му се рови въобще. Относно качествата на Григор не съм съгласен, че няма аргументи да спечели шлем, апрпопо може да го направи дори на повече от една нстилка. Самият факт, че има титли от турнири на всяка една от настилките говори, че той е комплексен тенисист и умее да играе навсякъде. Друг е въпроса, че има по-малко удобни за него настилки, както и за всеки друг играч-пък бил той и Новак (не че се опитвам да правя някакъв паралел м/у двамата разбира се).Дани не е подобрил нищо от техниката на Григор. Както писах по - горе той просто му вдъхна увереност, което е и най-важното за един тенисисист, който наистина трябва да призная бе напът да загуби пътя си.Всичко това, което описваш като подобрение - бекхенд, ретур, сервис не се учат на 25 години.Грешките в тези елементи от играта на Григор преди не идваха от незнание как се правят тези удари . Идваха заради това, че много често нашият тенисист нямаше добър тайминг в много от случаите.Не се позиционираше добре за ударите и от това до една голяма степен идваха и грешките. Всеки един от треньорите на Григор направи по нещо за него,плодовете от това той бере в момента.Просто идваше момента, в който всеки един от тях може и да имаше какво да му даде още, но има една изключително важна връзка м/у треньор и тенисист - ако тя се загуби, може и най - великия треньор да си наемеш, не се получават нещата.Нещата са двустранни разбира се.От Рашиид той получи изключителната издръжливост и атлетизъм без който не може, но и той и следващия му треньор се опитваха да,, осмирят"природната агресивност в играта на Григор - те го учеха да играе прекалено процентно, а това, както съм писал и преди не е Григор!Но пък допринесаха за това той да може да играе и защитно.Защото в началото това за него си бе ахилесова пета. В момента Григор просто бере плодовете от всичко това.Сега с Дани е и по - спокоен.За мен единствено бе голяма въпросителна първия сервис, който просто се загуби в един момент. Но сега всичко е наред и Григор е във възход. Като заключение ще кажа, че за мен той в момента играе най-добрия тенис в кариерата си. ХАЙДЕ още веднъж останете със здраве и гледайте тенис

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 73 от 87 ПърваПърва ... 2363717273747583 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 11:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 15:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 02:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 02:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 11:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе