Страница 74 от 87 ПърваПърва ... 2464727374757684 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,096 до 1,110 от общо 1300
Like Tree558Одобрявам

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #1096

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Няма какво да търсиш какво съм писал - ще ти го повторя. Не съм абсолютно отдаден фен на Григор Димитров, какъвто излиза че си ти. В смисъл да се прехласвам само като се появи на корта и да го гледам влюбено. Бил съм фен със сърцето си само на Агаси. Не мисля, че Григор е в редиците на няколкото изключителни играчи. Но това не означава, че не ми се свива сърцето, когато той играе и искрено и чистосърдечно му желая победа във всеки мач. Наясно съм, че конкуренцията в този спорт е огромна и самото му присъствие в Топ 100 е огромен успех. Не вярвам в близките години да имаме нов подобен играч. Единственото по-отрицателно, което съм писал е, че не малко негови мачове много ме натоварваха психически като ги гледам, заради големите амплитуди в представянето му по време на тези мачове. Сега, ти че искаш да пишеш само в нещо като фен тема за Григор, където не преобладава некомпетентността по твоите думи (ако ще си търсим цитати) и се сипят само хвалби си е твое право. Нарече ни некомпетентни, защото предполагахме, че ще се срине в класацията преди време съобразно играта, която показваше. Не случайно точно в този период "изчезна" от темата. Няма смисъл да се правиш на сърдит и обиден и си прекарвай приятно в "твоя" си форум с професионалистите от "фен клуба" на Григор. Аз чисто човешки пиша, че ми е приятно да комуникирам с човек като теб, който разбира от тенис, защото в средата ми не са много тези хора. Но щом за теб това не е така няма повече какво да добавя.
    Както са казали много "мъдреци" - животът продължава и гледаме напред.
    Този пост е редактиран от VanDan; 08-10-16 в 19:41.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #1097

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Нещо не разбирам защо ти и още един, двама тук се опитвате да прокарате идеята - ,,Марто - болният фен на Григор Димитров "? Аз неведнъж съм го критикувал също и то не само тук, но има винаги една граница, която се преминава. Ако ти не можеш да я усетиш тази граница-твой проблем. НО сте точно 3ма,които решихте, че съм болен фен на Григор. Аз съм трньор по тенис и като такъв не мога да бъда,, болен фен",а като такъв и човек, който се е посветил на тази игра от много години ще защитавам ревностно всяко едно момиче и момче, което с труда си в постигнало нещо в този (а и не само в този) спорт.Отвотете тема за друг тенисист-няма да видиш по - различно отношение от мен и за него/нея!Тук не иде реч само и единствено за Григор! 100% същото отношение ще получи и Цвети, или Мико, или за Алекс.....Нямаме ли доводи за нещо-къде по лесно е да направим някой черен, нали така?Ето точно за това по - горе написах, че за мен атмосферата тук не е подходяща.Това ми е последният пост до момента, в който Григор не спечели голяма титлаТогава пак ще ви посетя, за да напомня за "фенщината" си
    Този пост е редактиран от martosblack; 08-10-16 в 19:20.
    justify одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #1098

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Просто тези, които останахме в последно време да коментираме тук не виждам да "мразим", който и да е от българските тенисисти. Появиха се действително по едно време определена група хора по форумите, които всъщност преди не са се интересували от тенис и никога не са разбирали играта. Тези хора просто покрай "хайпа" (и аз да напиша някоя "купешка" думичка като теб) по "новия Федерер" започнаха да коментират (дори коментират е силно казано) тенис. Те в един момент се разочароваха и започнаха "хейтенето" по твоите критерии. Но както се появиха, така и повечето изчезнаха с времето. Но заедно с тях се появиха и хора, които пък упрекват всички "не фенове", че "хейтели". Използвай си българската дума "омраза" и виж как звучи. Не се помня аз или другите колеги тук да сме загатвали, че мразим, който и да е.
    Но както каза ти стига с "чувствата". Всеки пише ако му е приятно и няма смисъл да се обясняваме в любов един към друг. Все пак сме напълно непознати един за друг хора в един анонимен форум.
    Марто, атмосферата в една тема, щом е културна, без лични нападки и обиди и без просташки фрази по отношение на предмета е напълно подходяща. Не разбирам какво трябва да ни напомняш и доказваш. Бъди какъвто си искаш, това си твое право. Но отстрани изглежда, че когато Григор не е на вълната изчезваш и се появяваш само, когато е в подем. Държиш се като лично засегнат. А ние повечето сме само едни обикновени хора, не професионалисти като теб и просто си коментираме тенис. Защо си мислиш, че ние не искаме Григор да спечели ГШ?!?!?!
    Този пост е редактиран от VanDan; 08-10-16 в 19:35.

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #1099

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    А, бре давайте малко по-положително в тази тема.

    Положителната(позитивната) енергия може да помогне на Григор и на който и да е човек, ама отрицателната едва ли...

    Нито сте го родили, нито сте го дундуркали, нито сте били с него когато е прохождал, не сте му сменяли/прали пелените, не сте били с него в първия учебен ден, не сте го учили на първите стъпки в тениса, не сте били до него докато не стана известен когато проби по турнири в чужбина ...

    Дотогава не сте го подкрепяли, защото за вас не е съществувал...

    Давайте по-положително, по принцип българите сме силни в отрицанието и в "какво не трябва да е" ...Е добре, ама за това той си има треньори, родители и куп други съветници ...


    Ако имате положително отношение ще се чувства по-добре малко или много с подкрепата на собствения си народ зад гърба...
    И по-често ще се връща в България.
    Когото и да плюят нито ще му е приятно да се връща там където го плюят, нито да общува с плюващите...

    И не ми казвайте, че го "критикувате".Критикува го градивно треньорът му, вие нямате капацитет за това.Ако имахте нямаше да убивате времето тук, а щяхте да сте на корта като треньори на най-успелите в тениса...

    Сега излиза че американци и британци се радват повече на победите му и имат по-положително отношение към него от нас.

    Да не мислите че е приятно когато от собственият ти народ има плювни към теб, а другите нации те подкрепят .

    Да подкрепяш "и в добро и в лошо", това е правилното.Всеки си има спадове и възходи.Няма човек само с възходи в кариерата си...

    И аз да съм няма да чета и да поздравявам на български- вижте вестниците и най-вече интернет когато е загубил .
    martosblack одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #1100

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Тайно се надявах Анди Мъри да се контузи преди мача,само така Гришо може да прогресира. Иначе ,ако перефразираме Лотар Матеус за един известен наш футболист, може да се каже ,че Григор Димитров е бивш тенисист.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #1101

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Прогреса е видим и от космоса, а формата на Мъри в момента е сигурно най-добрата му изобщо (па и късмета го покри в някои ситуации) - напълно резонна загуба , най-много да беше докарал до 2-1 нашия .
    Мисля, че вече ще е 18-ти , не е зле за "бивш тенисист"

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1102

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Хареса ми играта на Гришо - малко накрая не издържа но игра добре.

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #1103

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Най-важното както в живота, така и в спорта е след всяка битка да израстваш...

    Всичко друго е ала-бала ...
    martosblack одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #1104

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Айде още една "черна котка" под ножа - остана Дедо да бие ... ако има шанса да го срещне вече ...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #1105

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Мда, първа победа в кариерата над Гаске 6-4 6-4. Браво на Григор. Никога в края на годината досега в кариерата си не е играл добре. Да се надяваме, че низходящата крива в представянето му вече е обърната.
    stenly и ivodivo харесват това.

  13. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #1106

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Мда, първа победа в кариерата над Гаске 6-4 6-4. Браво на Григор. Никога в края на годината досега в кариерата си не е играл добре. Да се надяваме, че низходящата крива в представянето му вече е обърната.
    Е тя май вече е възходяща и дано не се обърне!
    На Джокович няма да му е лесно де....пак..
    martosblack одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #1107

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Не е добре днес положението - дано се стегне, че мач с Джокович няма да има ..

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1108

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Следващия път...

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #1109

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Малинко съм се посрала стана работата тоя път ама ... според мен излезе с грешна нагласа и така и не можа да се "събере" до края ... карай - следващия път .

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #1110

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от Wise Виж публикацията
    На Джокович няма да му е лесно де....пак..
    Ми лесно си му беше на Джокович (би Поспишил бързо). Пак почвате с бързите "предварителни" победи. Представянето на Григор все още не е устойчиво и постоянно. А Надал падна и от Троицки втори кръг и май ще спира турнирите до догодина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 74 от 87 ПърваПърва ... 2464727374757684 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 10:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 14:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 01:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 01:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 10:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе