Страница 80 от 87 ПърваПърва ... 30707879808182 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,186 до 1,200 от общо 1300

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1186

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    ... вчера иху, днес - тихо ... Добро сме играли ... и нататък си го знаем .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #1187

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Мислех, че ще има промяна тази година, но вече съм почти сигурен, че това са му възможностите и трудно ще ги надскочи за продължителен период от време. Ще има моментни избухвания, ще побеждава от време на време някой от и водещите играчи, ще вземе още някоя титла, дори може да пробие до някой финал от ГШ при късмет и дано спечели дори, но генерално нивото му е 10-20 място. Ще влиза и в 10-та, но постоянно там няма да се задържи. Това не е "плюене". Има и други добри играчи с такова ниво - примерно Гаске, Монфис, Цонга, Вердаско, Робредо. Има още време за някакво развитие - Вавринка до 28г. беше в същото положение и ниво, но успя да вземе няколко ГШ след това.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1188

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    За мен проблемите му винаги са били в главата ... , а и не мога да се отърва от усещането , че по някакъв начин е свързан с черното тото ...

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #1189

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Ван Дан ако не е плюене е неразбиране.

    Не разбирате, а според мен и Григор не си дава сметка, просто е прекалено млад, за да го разбере, че на него жените и най-вече влюбванията не му действат добре.Според мен трябва за определен период да зареже жените и да се съсредоточи върху играта си.Липсва му концентрация и то последователност в концентрацията.

    Просто жените с които е му изяждат вниманието, времето, съзнанието и енергията.

    Факт е че вестници и различни медии го дразнят, като пишат че се е разделил с "тази или онази" и последният път той бързаше спешно да го опровергае.
    На момчетата и младите мъже жените им действат точно по този начин.

    Ако успее да си намери свестно момиче, което да се старае да не е център на внимание, да не привлича медиите, да не си пуска снимки в фейса и ли който и да клюкарник и в нета, и най-вече да се стреми да е незабележима и за нея да се говори и шуми възможно най-малко, това ще е най-добре за Григор.

    Само че преди това той сам трябва да си даде сметка за някои неща от живота си.

    За съжаление според мен все още не е достатъчно узрял за това, тоест не е помъдрял...

    Дано да си даде сметка, но не се надявам.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #1190

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Вие по инерция все още го определяте, като момче и неопитен. Той е вече на 26г. и има 7-8г. стаж в Тура. Нито е младо момче, нито може да се каже, че е неопитен. Всеки играч си има някакъв лимит на възможностите (физически, психически, концентрация), който е трудно да бъде надскочен. Не е невъзможно, но единици са примерите, които с много труд или нови методи надскачат с много себе си в един по-късен етап от кариерата си. Не може всички спортисти да са мега звезди и шампиони. Има и подгласници. Вие сте решили, че Григор трябва да стане като Фед, Надал или Джокович, но това с всяка следваща година изглежда все по-невероятно. Винаги ще има няколко звезди, няколко твърди Топ 10, група 10 (8)- 20 и няколко новоизгряващи от младото поколение. Така е било до сега, така е и в момента. Григор първо беше от групата на новоизгряващи, сега е твърдо от групата 8-20. Всеки от тази група може да "избухне" в определен момент и да направи изненада. Има такъв пример - Вавринка. Григор тренира много здраво и никакви жени нямат нещо общо с това. Психиката в спорта аз лично я считам основно за даденост. Много трудно се гради това качество с труд. Аз и на дърти години като изляза на официален двубой и се гипсирам по същия начин, както на млади години.

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #1191

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    На неговите години почти нямаше физически предели за мен.

    Според мен при него проблемът е психически и то е създаван от "вълненията" по разни женки с лъснати и надути ненки.

    Психо-плътски са неговите тежнения.

    Всички сме ги имали и ги имаме и сега от време на време.

    Но с годините мъжът уляга и не се поддава на женските интрижки и хитрости за привличане на вниманието.

    Според мен точно жена(жените) са причината за неговата разконцентриране.

    За беда тези женки се интересуват повече от имиджа си и с кой известън мож/момче да го излъскат та да блесне още повече ...

    Има умни и интелигентни и не толкова умни и интелигентни спортисти по отношение на жените.

    Умните си избират жени който няма да им създават нерви и интриги, ще им осигурят спокойствие и ще ги оставят да бъдат себе си.

    Според мен Григор все още не е намерил себе си и не успява да бъде себе си.

    И за това основна вина имат жените с които е.

    Жена която те харесва истински не си играе с теб, не флиртува пред всички, не пуска собствени разголени снимки в интернет, защото знае, че те ще ти създадат малко или много дискомфорт или най-малкото ще те накарат да ги търсиш и така ще те разконцентрират, а докато разбереш за какво става въпрос ще ти създадат напрежение и загуба на енергия.Пази те от негативни емоции и вълнения и ти помага по какъвто начин може.


    Всички те коя повече, коя по-малко му помагат да израсне - една с негативния опит, друга с позитивния опит който му носи като човек и като отношение.

    На него остава само да прецени правилно коя е най-подходящата за него.

    Това с хвърлянето и трошенето на ракетите когато загуби какво ти говори?

    Ако беше само веднъж -дваж както и да е.Ама изглежда започва да му става навик.

    Аз когато съм спортувал и губел нито съм хвърлял нито съм трошел - това ме е мотивирало да се вгледам в себе си защо е станало така, анализирал съм и цялата негативна енергия е отивала отново в спорта.Най-голям хъс да се усъвършенствал са ми давали точно загубите- те са ми създавали спортната "злоба" за следващите битки.

    Оставам с чувството, че след загуба Григор хвърля, чупи, след това/мача(загубата) се хвърля в обятията на любимата, освобождава "напрежението" и всички приключва и така до следващият път и до следващото поражение...

    Това не е градивно.Особено с жена която иска да го обсебва, без значение дали си признава или не си признава за обсебването и контролът на живота му.
    Този пост е редактиран от justify; 03-06-17 в 12:39.

  8.  
     
  9. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    406
    #1192

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Т.е. от всичко казано дотука следва връзката виден спортист - виден онанист
    Не е това проблема: проблема е, че не е в групата на големите тенесисти, а ние, журналистите, всички българи го бутаме там. Егото ни е голямо, а той е подходящ да си го гаделичкаме на национално ниво...

  10. Junior Member Аватара на vipdiesel
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    18
    #1193

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Да пожелаем успех на Григор Димитров, днес стартира участието си на турнира в Щутгарт. Падна му се неудобен противник, но мисля, че няма да има проблеми с него. Има голям шанс да спечели турнира след отпадането на Федерер. Ако сам не се бие разбира се, това го може определено. На моменти може да вбеси човек, но аз съм му фен, въпреки че не разбирам нищо от тенис.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1194

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Много от нас се загледаха в тениса заради Григор и Цвети. Пожелавам му успех и дано тоя път не ни ядосва с глупава игра.

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #1195

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Ами не се ядосвайте бре. Българският Джон Макенроу малко ли шоу прави когато се ядоса, та и вие покрай него.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #1196

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Янович си върна за загубата в София и освиркванията на публиката, побеждавайки Григор с 7-6 6-3 в първия му мач в Щутгарт.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на vipdiesel
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    18
    #1197

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Мдаааам, поляка си го е бил честно и почтено.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1198

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Днес наистина страхотен , а финалния удар - един път, както се казва
    https://www.sportal.bg/news.php?news=672933

    Пирончето също добре, макар че и най-вероятно ще загуби ... много пропиляна кариера там ... можеше да е поне в 20-цата ...

  17. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #1199

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Понеделник ще е денят, в който ще се види "кон боб яде ли"

  18. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #1200

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Дам! Конят отказа да яде боб....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 80 от 87 ПърваПърва ... 30707879808182 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 11:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 15:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 02:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 02:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 11:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе