Страница 71 от 99 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,051 до 1,065 от общо 1476

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    4
    #1051

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    Кажи на Нет1 да се оправят.
    То аз се обадих на нет1, заявиха ми че проблема е в моят телевизор...
    Как и да е, гледам че днес субтитрите са тръгнали...

    Sent from my Power 3S using Tapatalk

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1052

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от miti83 Виж публикацията
    То аз се обадих на нет1, заявиха ми че проблема е в моят телевизор...
    Как и да е, гледам че днес субтитрите са тръгнали...

    Sent from my Power 3S using Tapatalk
    На моето LG си вървят, но то не е от умните
    Щом са тръгнали, значи просто трябва време.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #1053

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Въпрос относно САМ-модулите, които продават Нет1 за 45 лв. На сайта пише, че работят само с карти на Нет1. Някой опитвал ли е дали работи модулът с карта и сигнал на друг оператор?
    Този пост е редактиран от ockac23; 24-08-19 в 23:40.

  5. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #1054

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    не съм пробвал с друга карта но кодиране или криптиране е различно и няма да тръгне

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #1055

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от npb Виж публикацията
    не съм пробвал с друга карта но кодиране или криптиране е различно и няма да тръгне
    не е това въпросът. Естествено, че при сигнал от нет1 и вкарана чужда карта нищо няма да стане. Въпросът е съвсем различен, дали модулът е използваем при сигнал от друг оператор и негова карта.

  7. IGS
    IGS е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    15
    #1056

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Имам въпрос относно качеството на зука при телевизията на различните дставчици и най-вече ме интересува възможността за многоканален звук при платените канали (Dolby digital 5.1 за HBO например).

    До колкото разбирам това не е възможно с IPTV заради set top box който предлагат.

    Възможно е при коаксиален кабел към Net1 ако съм разбрал правилно.

    Има ли друг доставчик който да го предлага?

  8.  
     
  9. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    406
    #1057

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Струва ли си в сравнение с А1? Защото през октомври ще ги сменям...

  10. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #1058

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    за модула имах предвид че е са с различни кодиращи защити и няма да тръгне при друг оператор

    - - - - - - - - - -

    не съм пробвал на НБО 5,1 за да ти кажа но 5,1 на МТВ е Долби дигитал е с много слаб звук и е не много добре . като се прибера ще пиша за НБО
    Този пост е редактиран от npb; 26-08-19 в 21:18.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #1059

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от IGS Виж публикацията
    Имам въпрос относно качеството на зука при телевизията на различните дставчици и най-вече ме интересува възможността за многоканален звук при платените канали (Dolby digital 5.1 за HBO например).

    До колкото разбирам това не е възможно с IPTV заради set top box който предлагат.
    Възможно е през IPTV, сет топ боксовете го поддържат ( имам МАГ 250 на НЕТ1) и е налично при MTV LIVE HD (сега проверих). Прегледах останалите канали набързо ( е не всички) но няма ДД, вклчително и Cinemax 1,2 HD.
    HBO нямам и не мога да коментирам.
    Поздрави
    К
    ПС: и ZDF, RT docu, RT News, France 2, Discovery SE, Trace Sports Stars... имат DD
    Този пост е редактиран от Under666; 28-08-19 в 02:13.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    15
    #1060

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Привет,
    Може би е писано вече, но не намерих информация.
    В момента съм абонат на Blizoo вече A1 и съм закупил 2 броя Ca модули, мисля да минавам на Net1 ще мога ли да ползвам тези модули от А1 или са кодирани по някакъв начин.
    Идеята за NET1 е че ако искам пакет Спорт ми дават безплатна карта/и, но искат да си закупя модули всеки на стойност от 45лв.
    Мерси

  13. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #1061

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз ли нещо не схващам...Модулите не трябва ли да са еднакви на всички доставчици, а разликата да е в самата карта и кодировката й? Та нали в телевизора гнездото за самия модул е стандартно, следователно и модулите трябва да са стандартни иначе няма да влязат

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #1062

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Има различни типове модули по принцип - за справка виж тук - https://en.wikipedia.org/wiki/Common_Interface .
    Мисля , че за повечето модели на нашия пазар е един.

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #1063

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз съм към НЕТ 1 и си ползвам модул, който съм купувал едно време, даже не помня откъде. Ползвам си го него. Дал съм карта и на брат ми, той си купи модул по интернет от някакъв друг град за 30 лв. Няма проблеми, веднага тръгва.

    Не мога да кажа обаче дали модул взет от НЕТ 1 ще работи с карта и сигнал на друг оператор. Все пак е цифрово устройство и е напълно възможно да може да се заключи.

    Като вземах картите, ме питаха имам ли модул, без да ме питат дали е техен или не. Само казах "Да, имам един стар, не ми трябва модул" и нямаше проблеми.

    Питайте също самите НЕТ 1. Аз лично не виждам логика да ти го продават, да става твоя собственост и да е ограничен. Ако го ползваш под наем или безплатно - да, ама да го купуваш и да е ограничен - все едно сме 15-20 години назад.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    18
    #1064

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от slu4ainik Виж публикацията
    Привет,

    В момента съм абонат на Blizoo вече A1 и съм закупил 2 броя Ca модули, мисля да минавам на Net1 ще мога ли да ползвам тези модули от А1 или са кодирани по някакъв начин.
    Почти всички модули на Близу са заключени (pairing) към съответната карта на Близу. Тествай, размени картите в тях и виж дали ще работят. Модулите им, продавани за по 20 лв преди са 100% заключени.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    60
    #1065

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ogi28b Виж публикацията
    Аз съм към НЕТ 1 и си ползвам модул, който съм купувал едно време, даже не помня откъде. Ползвам си го него. Дал съм карта и на брат ми, той си купи модул по интернет от някакъв друг град за 30 лв. Няма проблеми, веднага тръгва.

    Не мога да кажа обаче дали модул взет от НЕТ 1 ще работи с карта и сигнал на друг оператор. Все пак е цифрово устройство и е напълно възможно да може да се заключи.

    Като вземах картите, ме питаха имам ли модул, без да ме питат дали е техен или не. Само казах "Да, имам един стар, не ми трябва модул" и нямаше проблеми.

    Питайте също самите НЕТ 1. Аз лично не виждам логика да ти го продават, да става твоя собственост и да е ограничен. Ако го ползваш под наем или безплатно - да, ама да го купуваш и да е ограничен - все едно сме 15-20 години назад.

    Здравей,
    Аз също ползвах CAM модул CONAX , който имам от преди години от Евроком, за да гледам ДИЕМА ЕКСТРА. Да но на всеки 10-14 дни картата ми се блокираше и все трябваше да ходя да офис на NET1 за да ми я сменят. И така година - две. Накрая ми писна и преди 3 месеца спрях пакета, добре, че ми беше безсрочен.

    Вкъщи ми дават зор пак да пусна Диемите. Консултирах се човек от Net1 по телефона как да нямам толкова често проблем, отговора беше малко уклончив - да съм се включел на IPTV, после пък ми каза, че ако взема CAM модул от тях вероятно няма да имам проблем с кодираните канали така често.......но не е сигурно

    Та не знам как да постъпя, ако взема от тях модул и проблема остане - 45лв за на вятъра и същите разправии.
    Възможно ли е в моя модул да е проблема и как да разбера? Може ли да работи 10-15 дни и после да блокира, заради проблем вътре в него?

    Мерси

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 71 от 99 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 17:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе