Страница 73 от 99 ПърваПърва ... 2363717273747583 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,081 до 1,095 от общо 1476

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1081

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Novа HD я има на сателит и на IPTV но не при всички оператори за сега.
    Аз гледам "Игри на Волята" през Nova Play,от телефона каствам към телевизора и предаването е с логото Nova HD.
    Качеството на картината е забележително и много се приближава до HD сигнала според мен.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    13
    #1082

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Колеги,
    Какви са ви впечатленията от интернет услугите на NET1?
    Аз съм техен абонат от повече от 10 години (нет + тв). За телевизията не мога да кажа нищо лошо но интернета напоследък е дооста зле -> чести спирания за по няколко часа, като звъннеш на съпорта и не ти вдигат, а се обаждат чак по-късно като са го оправили, въобще все неща, които мен лично ме дразнят и почнах да заглеждам пакетите на Vivacom и А1.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1083

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от CecyMecy Виж публикацията
    Колеги,
    Какви са ви впечатленията от интернет услугите на NET1?
    Аз съм техен абонат от повече от 10 години (нет + тв). За телевизията не мога да кажа нищо лошо но интернета напоследък е дооста зле -> чести спирания за по няколко часа, като звъннеш на съпорта и не ти вдигат, а се обаждат чак по-късно като са го оправили, въобще все неща, които мен лично ме дразнят и почнах да заглеждам пакетите на Vivacom и А1.
    Нямам оплаквания, живея в Младост 1, преди две седмици имаше едно спиране за 1-2 часа, после видях, че за другия ден бяха пуснали профилактика и така, явно са имали някакви дертове. Интернета ми е 75Мбитта и се държи без грижа, вече скоростта зависи от това какво правиш и от къде. За торенти ако има сийдъри то спокойно си ритам шейпа , не говоря само за БГ, но и за навън. Доволен съм, вече доста години съм към тях и с кеф си плащам таксата. Ако пуснат 100 Мбит бих се възползвал, не че 75 са ми малко, но пуста лакомия.


    Ще се възползвам от темата да попитам, знаете ли кои съвременни марки ТВ четат ЕПГ на НЕТ 1 без проблем? Интересуваме да виждат програмата за няколко дни, а не само за конкретно и следващо предаване. Моят Панасоник не харесва нашето ЕПГ и чете само за едно предаване напред, докато един първобитен ЛГ си вижда всичко за дни напред.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    13
    #1084

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Ще се възползвам от темата да попитам, знаете ли кои съвременни марки ТВ четат ЕПГ на НЕТ 1 без проблем? Интересуваме да виждат програмата за няколко дни, а не само за конкретно и следващо предаване. Моят Панасоник не харесва нашето ЕПГ и чете само за едно предаване напред, докато един първобитен ЛГ си вижда всичко за дни напред.
    Аз вкъщи съм с една Bravia и един по-стар Samsung - и с двата няма проблеми с ЕПГ-то.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1085

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Това си е "екстра" само при Панасоник от много години - явно при нашите оператори липсва оборудване или не спазват някой стандарт, към който са стриктни от Панасоник - при сателитните канали на Астра 19 примерно (където е вкл. единият ми тв Панасоник) няма проблем с ЕПГ-то.
    Писал съм им още като купих плазмата - за тях проблем няма и не го отчитат.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    37
    #1086

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Ако пуснат 100 Мбит бих се възползвал, не че 75 са ми малко, но пуста лакомия.
    Ако не се лъжа вече има оферта за 100 Мбит

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #1087

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Сигурно зависи и къде се намираш, за качеството на услугите. При мен има един голям техен шкаф до блока ми и там е оборудване сигурно за половината, ако не и за целия квартал. Ако при мен спре - значи е гръмнало нещо в този шкаф или на по-централно място, което значи, че стотици, а може би и хиляди абонати остават без услуга. От това следва, че реагират светкавично. Спирания е имало, но са били толкова рядко и накратко, че не ги отчитам. Все пак е техника, всичко се случва. Няма да умра ако 1 час съм без телевизия, а за интернет - вече не знам дали има човек, който да не ползва смартфон с пакет интернет. Изключваме онази авария отпреди 2 седмици, когато интернетът им спря на много места. На сайта си пишеше, че има авария и просто изчаках.

    Обаче чета из фейсбук-групите, че са много разнопосочни мненията - едни се оплакват, други казват супер-мега-топ е. Явно зависи къде се намираш.

    Аз съм към тях почти по принуда, защото изкупиха една местна кабеларка, към която бях, и просто ми пуснаха нов сигнал по кабелите. Тествах, хареса ми качеството цената беше същата и останах към тях. 1 година по-късно ми изтече договора със стария интернет-доставчик и не ми хареса отношението им към мен, защото съм абонат от 15 години и винаги плащам за година напред, а накрая платих пак за година напред, но 1 месец по-рано, преди още да е изтекъл старият период. Те решиха, че трябва да ми орежат този месец (който е платен 1 година преди това) и да ми продължат само за новия период. Това, плюс комбинацията от пакета интернет + телевизия на Нет 1 за само 4 лева допълнително на месец (ТВ = 26 лв; интернет + ТВ = 30 лв) ме доведоха до това да съм изцяло на Нет 1 за ТВ и интернет.

    С телевизори Сони, Самсунг и Филипс съм, не съм забелязал нещо да не е наред с ЕПГ-то. На програмите, които гледам, си има за няколко дни напред.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    144
    #1088

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Някой да има 1ва програма" ?

    Sent from my Capture+ using Tapatalk

  11. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    285
    #1089

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Днес забелязах, че са пуснали свободно тези (явно тестово):




    Муксове: 458, 466, 546 MHz.
    Всичките в /HEVC/Stereo формат.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #1090

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Веднага ги пробвах, само дето трябваше да пресканирам, не се бяха обновили автоматично. Добре, че има данните в софтуера и стана за 5 секунди.

    Леко ми насичат всичките, но става за гледане. Надявам се да не е от хардуера.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    60
    #1091
    Здравейте.
    Имам питане относно Net1 и картата за Диема Екстра.
    Ако занеса моята карта и Cam модул при друг абонат на Net1,който не се е абонирал за Диема Екстра - дали ще работят нещата т.е.може ли да се гледат спортните Диеми?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    144
    #1092

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от imarh Виж публикацията
    Някой да има 1ва програма" ?
    Някой?

    Sent from my Capture+ using Tapatalk

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1093

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз не. Дори не знам за такава.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1094

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ontario1 Виж публикацията
    Здравейте.
    Имам питане относно Net1 и картата за Диема Екстра.
    Ако занеса моята карта и Cam модул при друг абонат на Net1,който не се е абонирал за Диема Екстра - дали ще работят нещата т.е.може ли да се гледат спортните Диеми?
    Няма да има проблеми.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    60
    #1095
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Няма да има проблеми.
    Мерси!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 73 от 99 ПърваПърва ... 2363717273747583 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 17:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе