Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 26 от 45 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 666

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    5
    #376

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Виваком са много бавни в инсталирането на оптичен интернет.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #377

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Вземи се обоснови,защото при мен доста бързо го инсталираха. (Говоря от момента на подписване на договора до самото инсталиране - 3 дни)

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #378

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Зависи от много фактори - от кой град/квартал си, има ли изтеглена оптика до сградата, натоварването на инсталаторите и т.н.
    Не знам защо всички се юрват по празниците и в в края на годината да си пускат някакви услуги! Не визирам само Вива, а пиша по принцип. Промоции има целогодишно и цените не са много по-различни.
    Може би само офертите на операторите, предлагащи намаления при заплащане наведнъж на 6 или 12 месечни такси си заслужават.

  5. Member Аватара на legaltk
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    436
    #379

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Някой да не се излъже и да се абонира за HBO-пакета?!
    Да знаете, че промоцията е само за 3 месеца, след което се таксува високата цена, която не е посочена в промоцията.

  6. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #380

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    При всяка своя оферта Виваком предоставя правила на своя сайт и то точно там където е офертирано - Официални правила на промоция "HBO пакети със 75% отстъпка - Януари, 2016" . Така, че твърдението за високи цени е некомпетентно. Всеки е наясно, че няма как HBO да струва 1,98 лева.
    В случай като този за HBO човек може да се заблуди от недоглеждане и след време да последва неприятна изненада. Не ги оправдавам,че в краткия им анонс на офертата не пише истинската цена след промо периода. За съжаление Виваком си позволяват други волности , на по-високо ниво. Ще дам пример със себе си. Преди малко над месец подписах договор за пакетна услуга за IPTV и интернет по офертата с 1 месец тестов период. В тази оферта тестовия период е безплатен . До тук всичко е наред. Минава този период, услугата им я одобрявам и получавам първата си сметка . Между временно съм си пуснал и някои допълнително платени пакети и сметката става почти двойна. В този момент Виваком явно си мислят " Този балък е баровец , я да го прекараме" и ми начисляват такса за един от приемниците, който по офертата трябва да е с 100% отстъпка т.е. без такса. На пръв поглед сумата е малка , умножена по 24 месеца става прилична. На въпроса ми към компетентните им служители защо е така най-нагло ми казаха "Това сте подписал" . Обаче , като ги попитах защо са променили официалните правила на промоцията и са си позволили за ми дадат за подписване некоректен договор замълчаха и ми казаха че случая ще бъде разгледан "по-нагоре" . Да видим ! Аз няма да ги оставя . В заключение, внимавайте още при подписване за да няма изненади. Такива изненади произвеждат некомпетентни необучени служители, невнимателни служители и хора , на които не им пука за последствията. Служители, които бързат да приключат с клиента и да се съберат на по цигарка отвън, като че не са на работа. Поне при моят договор се получи така. Самото приготвяне на договора като на нов клиент отнема доста време и вече накрая се бързаше яко, а беше 17 часа, без да има опашка. Такива са им служителите, за съжаление. И така е на доста места, до там се стига от липса на мотивация, провокирана и от ниско заплащане и недостатъчен контрол .
    Този пост е редактиран от ceco7; 27-03-16 в 21:25.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #381

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Как е IPTV телевизията на Виваком? Приемниците забиват ли? Чета, че се оплаквате от рутера им. Мен рутера не ме бърка, имам си железен. Телевизията накъсва ли? Качеството на каналите как е? На 50 инча гледам. На fusion съм, ама не ми харесва. Има още да оправят по фирмуера на fusion у-вото. Гледам някаква оферта сега за 24,80 със 100Мб нет. Та се чудя да не си го набия два ката с 2г договор на Виваком? Булсата поне мога да го спра когато поискам.

  8.  
     
  9. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #382

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7 Виж публикацията
    . Такива изненади произвеждат некомпетентни необучени служители, невнимателни служители и хора , на които не им пука за последствията. Служители, които бързат да приключат с клиента и да се съберат на по цигарка отвън, като че не са на работа. Поне при моят договор се получи така.
    Виж сега. Алъш-веришът с тази компания е на принципа "Кьорав карти не играе" Ако недовиждаш, недочуваш, или си със забавени реакции, стой далече от тяхната сергия. А ако веднъж си се "овътрял" и залагаш на следващата игра, редно е да си направиш някой друг тест. Напълно е възможно да се окажеш мазохист.

  10. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #383

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    От 2008 съм на Виваком, проблеми не съм имал никога. За толкова време един два пъти ми се е
    налагало да им звъня и то за дребни работи. За договорите преподписвал съм вече 4 - 5 пъти
    и никога не са ме мамили.

  11. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    821
    #384

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Единственото което ме дразни е че настройките за резолюцията на приемника постоянно се променят,пълен фалш.

  12. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #385

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Виваком... хъ! До сега се въздържах от мнение, но ще споделя с всички, че това е компанията на която плащах за 20Мв интернет, а те успяваха да доставят най-много 8,5Мв и то в най-добрия случай. А, ако завали дъжд - направо спираше услугата напълно, докато не се оттече водата от улиците. Виках стотици пъти техници, сменяха какво ли не от оборудването, ровиха в мазето и прехвърляха чифтове (става дума за ADSL) и нито веднъж не издадоха протокол за извършена проверка, ремонт или посещение на адреса. Направих пътеки до офисите им, познавах всички служители от съпорта ( толкова много бях им звънял че ..) и винаги всичко при тях бе наред!? Направих опит да прекратя договора заради несъответствие, но ми поискаха да платя неустойка и това преля всички възможни чаши. Последва жалба до КЗП и всичко приключи с гръм и трясък. Не плащах нищо, но вече тази компания просто я подминавам като пътен знак и никога няма да погледна към нея повече!!! Изложих моят опит съвсем на кратко, защото няма да ми стигнат поне 2 страници за всичко онова, което преживях. А, като им гледам разположението на "чиниите" за сателитна телевизия, просто си представям какво гледат потребителите когато се появи едно облаче на хоризонта. А договорите са така съставени, че потребителя "няма къде да ходи" докато не изтече срока.... Абе, виваком

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #386

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз пък съм си много доволен от телевизията и нета. (На оптика съм)

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #387

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Какво означава много доволен? На какъв тв гледаш? Забивания, прекъсвания? Или доволен, че изобщо има телевизия.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #388

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    На 32 HD Ready, 40 и 47 Full HD - и на трите към картината нямам забележки. Забивания от повече от 2 години ползване не съм имал. За същия период 1 или 2 прекъсвания и то късно вечер,а и тогава проблемите бяха глобални.Проблеми с рутера не съм имал и никога не съм го рестартирал. WiFiто се ползва от единия телевизор,лаптоп,два телефона и таблет. Доволен ?

    П.П. А и преди около половин година едното дистанционни почна да прави проблеми (бутоните трябваше много силно да се натискат). Обадих се и още на другия ден ми го смениха с чисто ново,като пари за новото не са ми търсили
    Този пост е редактиран от nqmapa; 30-03-16 в 11:30.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #389

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nqmapa Виж публикацията
    П.П. А и преди около половин година едното дистанционни почна да прави проблеми (бутоните трябваше много силно да се натискат). Обадих се и още на другия ден ми го смениха с чисто ново,като пари за новото не са ми търсили
    Да взема и аз да им се обадя , че моето вече два пъти го отварям ама ефекта е нулев , то и визуално уж не се открива проблем , но като взема да го ползвам и ми иде да го ударя в земята . А като прибавим и бавната реакция на китайското недоразумение ... абе не е като да са перфектни ...

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #390

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    То и при мен визуално му нямаше нищо и колкото да ти е чудно бавната реакция е именно от дистанционното

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 45 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1475
    Последно: 18-03-24, 11:28
  2. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 10:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе