Страница 46 от 53 ПърваПърва ... 364445464748 ... ПоследноПоследно
Резултати от 676 до 690 от общо 786

Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #676

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Интересно ми е обикновените потребители на интернет и телевизия дали ще усетим някакво подобрение при влизане в редовна експлоатация на сателита.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    21
    #677

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Здравейте,
    имам няколко въпроса относно сателитната телевизия на Булсатком, тъй като мисля да ставам нов абонат. Първо, ако ми вкарат сега телевизия тя на новия сателит ли ще бъде или на стария. Второ, за кои от каналите на пакета Премиум се изисква IPTV оборудване и колко ще ми струва, за да стана нов абонат?

    Благодаря!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #678

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Според мен на тези въпроси най-точно ще ти отговорят от самата фирма.
    Доколкото ми е известно новия сателит все още не е пуснат официално в експлоатация.

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #679

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    В момента Булсатком изграждат "Fiber to home" система за абонатите си в София. Във вторник ще идват и при мен да я изтеглят до апартамента.

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    1
    #680

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Това палаво каналче F+ не е ли на Булсат?
    От доста години ги гледам и все си тъпчат на едно и също място и са си все така на едно аматьорско ниво. Не стига, че картината им е зле и, че крадат сигнал докато излъчват мачове от Примера дивисион, ами имат наглостта да твърдят, че за некачествената картина и прекъсванията, имали вина колегите им от Испания.... Прехвърляме проблема от болната на здравата глава с убеждението, че "А те потребителите са шматки няма да усетят" и, че проблема си е изцяло в амтьорската ви кабеларка, а не при колегите ви в Испания! Гледал съм как при F+ забива картината, а по испанската телевизия от която крадат сигнала си върви без проблем и тези с цялата си наглост докато го гледам това, ми твърдят да не вярвам на очите си, ами на тях... ХА-ХА!
    Какво криете с тоя огромен черен нарочно непрозрачен логотип горе какво крие? Аз знам какво, ама искам от вас да видя отговора :D Защо не се чува звук от стадиона, ами сте го заглушили и ми коментирате от някаква стаичка с някакъв си там който много често дори бута микрофона и се чуват такива пръщения, чеее... АМАТbОРИ ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    Благоевград
    Мнения
    145
    #681

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    И въпреки това ги гледаш "от доста години".
    Не разбирам?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #682

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Колеги.
    Продължвам да имам проблеми с насичане на картина при SD приемниците на BTV и производните BTV-Action и т.н., както и на Diema Ex/2 понякога...
    Оправя се с привключване на канала , но е за малко и пак насича....Звука е наред!
    Тоя проблем полека лека се "скри" в буласт-форума. Имате ли проблеми с такова насичане на картина? Сигнала е около 60%, dB са ми около 13.6-14. Не е от сигнала при мен...

  10. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #683

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    При мен често се случва само че с HD програмите. Решенията са две, първо взимаш приемника и в най-близкият офис да ти го сменят или звъниш викаш техниците и те идват и т.н.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #684

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    При мен често се случва само че с HD програмите. Решенията са две, първо взимаш приемника и в най-близкият офис да ти го сменят или звъниш викаш техниците и те идват и т.н.
    Ами днес цял ден работи тук в офиса тоя приемник но на едниничен конвертор ...Но!
    Замерих напреженеито на изхода - играе от 15.2 до 17.5V!
    На HD приемника ми тук е 18.25V и не мърда!
    Явно проблема е във формирането на напреженията вертикала/хоризонтала. Интересно че на едниничния конвертор работи и така , но на вилата напрежението доста играе от 190 до 220V и може би зависва не му стига напрежение от 18V.
    Смятам да го занеса в офиса им на Булсат да видим дали ще го оправят .
    Гледам доста кондензатори има и ми мирише на изсъхнал някой дето ми прави мизерии и не филтрира ами ми лъже и уреда щото играе като лудо напреженеито на изхода а трябва да е стабилизирано - поне 18 V!??


  12. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #685

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    В офиса където ходя да сменям приемника момичето го взима и го пуска в един пълен кашон за ремонт, после от друг кашон (ремонтирани) вади и ми го дава като в базата им само записва номера на картата. Когато извикам техниците те идват с ново и сменят, така са нещата. Питал съм възможно ли е аз да си закупя някакъв читав приемник и да го използвам с тяхната карта, ама не ставало. Ами....тъй ще е тя.
    Явно са им големи боклуци приемниците, последният път виках техниците и единият разправя че имало някакви кондензатори които съхнат и така....

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    21
    #686

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Здравейте,
    от няколко дни съм абонат на Булсата, но не мога да настроя дистанционното да управлява и телевизора. Влязох в Настройките/Управление чрез HDMI и включих тази опция, но телевизора не иска да се гаси от дистанционното на Булсата. Моделът на телевизора е Samsung UE32J5000AW. Има ли някакъв начин да настроя дистонционното да гаси и телевизора?

  14.  
     
  15. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #687

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    По- скоро телевизорът може да управлява булсаткома...ама е мисия невъзможна.

  16. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #688

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zaqm Виж публикацията
    Здравейте,
    от няколко дни съм абонат на Булсата, но не мога да настроя дистанционното да управлява и телевизора. Влязох в Настройките/Управление чрез HDMI и включих тази опция, но телевизора не иска да се гаси от дистанционното на Булсата. Моделът на телевизора е Samsung UE32J5000AW. Има ли някакъв начин да настроя дистонционното да гаси и телевизора?
    Трябва Булсатком да имат тази опция на дистанционното за да можеш да копираш функции от дистанционното на TV-то и да гасиш телевизора.
    А Булсатком не предлагат такава опция.

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #689

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zaqm Виж публикацията
    Здравейте,
    от няколко дни съм абонат на Булсата, но не мога да настроя дистанционното да управлява и телевизора. Влязох в Настройките/Управление чрез HDMI и включих тази опция, но телевизора не иска да се гаси от дистанционното на Булсата. Моделът на телевизора е Samsung UE32J5000AW. Има ли някакъв начин да настроя дистонционното да гаси и телевизора?
    Важен е моделът и възможностите на приемника. От там е настройката. Нали от него искате да управлявате ТВ-то.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    21
    #690

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Моделът на приемника е ZHD 210. Д,а искам от дистанционното на Булсата да включвам и изключвам телевизора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 46 от 53 ПърваПърва ... 364445464748 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1475
    Последно: 18-03-24, 11:28
  2. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 665
    Последно: 18-03-24, 07:19
  3. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе