Резултати от 1 до 3 от общо 3

Има ли телевизор за мен

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    1
    #1

    Има ли телевизор за мен

    Здравейте , може ли да получа съвет от Вас за подходящ телевизор за мен , понеже съм лаик в тази област?
    Търся тв лцд 24"-26" (големината е такава , защото е за кухня) , ще се гледа булсатком на него , а бюджета ми е ограничен до максимум 400лв..Рових се аз доста дълго по онлайн магазините , ама само мигам на парцали , та затова Ви моля - съветвайте!!!
    Предварително благодаря !

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Има ли телевизор за мен

    Колега , щом обичаш да се ровиш из нета , поразрови се из форума - такава тема вече е обсъждана и не е нужно да се повтаря , потретва , и т.н. !


    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,41143.0.html


    За този бюджет не би трябвало " да мигаш на парцали " , няма голям избор на марки , модели и размери - иначе 22" LG за тези пари - говоря за телевизор , а не за компютърен монитор с телевизионен тунер !!


  4. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #3

    Re:Има ли телевизор за мен

    Понеже заглавието на темата ти е толкова яко, че се наложи да я отворя

    аз бих ти предложил един съвсем истински нормален телевизор за 430 лв. ако 30-те лева над лимита не са проблем:
    Toshiba 26AV703
    Единствената липса, която мога да отбележа, е че е оборудван само с аналогов тунер. Доколко това е важно за теб само ти знаеш. Щом си на булсатком, явно си с техен сеттопбокс, тоест към момента вграден цифров тунер не ти трябва.
    Следващият вариант с цифов тунер е 480 лв., но там вече конкуренцията става по-ожесточена.

    Впрочем, забелязах че Toshiba 22AV733 е 370 лв., но първо не съм убеден дали не е с TN панел (тоест е "компютърен монитор") и второ 4-те инча отгоре за 70 лв. е нелоша оферта. Предимството му е че си има и цифров тунер.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 3D телевизор
    От hidros във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 22-12-12, 10:59
  2. Нов телевизор .
    От DANIELKA2004 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-11-11, 17:22
  3. LCD телевизор до 300 лв
    От diko67 във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 04-10-11, 22:47
  4. Телевизор 29'
    От zloto74 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 22-01-11, 21:52
  5. LCD телевизор
    От shanko във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 07-05-10, 20:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе