Резултати от 1 до 15 от общо 15

Помощ при избора на телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    4
    #1

    Помощ при избора на телевизор

    Здравейте! Тъй като мисля да си взема нов телевизор, днес се разрових в интернет и намерих този форум.
    Условията ми за телевизора са:
    1. 32" по възможност
    2. Full HD
    3. До 500 лева

    Знам, че тази цена е ниска за намирането на изключително качествен продукт, но се спрях на
    http://technomarket.bg/products/0912...-bw-32d188-led
    и

    NEO TF-32900FHD :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Не прочетох доста хубави мнения за Blaupunkt като марка, но сякаш клоня към този телевизор. Отворен съм и към други предложения.

    EDIT: О, бях объркал линковете при първото постване.
    Този пост е редактиран от cmuki; 27-02-13 в 22:02.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    Ами на там клониш. От утвърдените марки за телевизори няма с тези изисквания. Колко е качествен продукта, времето ще покаже.
    Ето ти предложение, ама е +90 и не е FULL HD :rolleyes: http://technomarket.bg/products/0912...ng-ue-32eh4003

  4. Junior Member Аватара на Zerotolerance
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    59
    #3

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    Колега , недей да бързаш посъбери още някой лев и си вземи нещо по хубаво SAMSUNG UE-32EH4000 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria а и с този диагонал 32 не ти трябва FULL HD .

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    4
    #4

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    Благодаря за мненията! Явно ще трябва да помисля малко и тогава да избера. Мерси, колеги!

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    5
    #5

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    cmuki,колега за Blaupunkt мога да ти кажа само, че ако имаш късмет ще издържи дълго време... картината не е кой знае какво, но пък за цената си е много добре!
    колегите ти посочиха 2 модела които са с по-висока цена, но аз ще ти препоръчам нещо наистина добро и което отговаря на, много добра цена!
    2-та модела които ти препоръчаха са HD-Ready
    ако решиш все пак да е HD-Ready препоръчвам Toshiba 32EL933G
    Ако решиш все пак 100% FULL HD модела е Toshiba 32HL933G моделите са еднакви като тези на самсунг, а разликата между двата в цена е 100 лева.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    4
    #6

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    Благодаря пак за всичките предложения и помощта! В крайна сметка сигурно ще дам още малко пари и ще взема направо тази Toshiba 32HL933G, защото доста добри спецификации има. Мерси отново

  8.  
     
  9. 357
    357 е офлайн
    Junior Member Аватара на 357
    Тук е от
    Mar 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    24
    #7

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    Привет,
    моето търсене е също за 32'', Full HD, но съм склонен да отделя до ~ 700 лв.
    въпросът ми е: новият (2013 г.) TOSHIBA 32L2333 сравнително добър вариант ли е?
    (на 4-5 страница на Техномаркет - брошурката с промоциите е - Technomarket Bulgaria, но не го намерих в сайта им, за да сложа директен линк)
    ще се гледа HD телевизия от М-сат и филми от лаптоп,
    благодарско предварително за вниманието

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #8

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    В момента може да ползвате ( до 15-ти март ) промоция по цифровизацията - връщаш стар (може и неработещ 20 годишен телевизор) и ти дават ваучер (до 31.05.2013 г. важи ваучера) за 40 или 60 лв според големината на върнатия ТВ.
    Струва си.
    Отделно доста хора имат карти за отстъпка от 2-7% за Техномаркет, Технополис са с натрупване и не става май така, така че едно ТВ от примерно 800 лв може спокойно да излезе - 60 лв ваучер и -примерно 5% карта -40 лв (златна карта на мтел, сребърната 3%, синята 2%) и става 700 лв.

  11. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #9

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от 357 Виж публикацията
    Привет,
    моето търсене е също за 32'', Full HD, но съм склонен да отделя до ~ 700 лв.
    въпросът ми е: новият (2013 г.) TOSHIBA 32L2333 сравнително добър вариант ли е?
    (на 4-5 страница на Техномаркет - брошурката с промоциите е - Technomarket Bulgaria, но не го намерих в сайта им, за да сложа директен линк)
    ще се гледа HD телевизия от М-сат и филми от лаптоп,
    благодарско предварително за вниманието
    В момента, едва ли някой ще знае дали тази Тошиба е сравнително добър вариант.

    Единствената информация, която е хубаво да знаеш е, че това е модел от ниския клас.
    Аз не бих прибързвал с покупката, само защото е нов.

    Погледни и това LG-----> LG 32LS5600

  12. 357
    357 е офлайн
    Junior Member Аватара на 357
    Тук е от
    Mar 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    24
    #10

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    благодаря ти, Momchil
    днес бях в двата магазина на Техномаркет и в единия ми казаха, че във Варна още не са получавали от тези модели (TOSHIBA xxL2333), а в другия ми казаха, че са получили само 32-инчовия (?!), но приличал на NEO и не ми го похвалиха...

    както и друг път ми се е случвало при по-скъпа покупка, като огледах стоката обаче стигнах до извода, че ще е по-добре да се насоча към 40-инчов и да завиша сумата докъм 900 лв. (на изплащане) така че вариантите стават повече...

    благодаря пак, ще се възползвам от съвета ти и ще изчакам, пък може за Великден да има и по-интересни предложения...

  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    4
    #11

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    А само да попитам, тъй като забелязах това в сайта на Technomarket.
    32RL933 и 32HL933 са на почти една и съща цена и се колебая между тях, въпреки че не мисля да ползвам интернет през телевизора. Кой от двата е по-добра сделка?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    5
    #12

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    357, този вариант който гледаш на Toshiba си е чисто NEO! Другото което е правен в Турция... Играх си с този "модел 2013" и не бях много очарован... Даже бих казал, че цената му е прекалена за този пастет!
    Ако както казваш си склонен да дадеш 900 лева модела за теб е 40TL938G, това е модел с страшно много функционалност с дисплей на Samsung и в момента е намален с около 350 лева. Минаха ми около 130 броя през ръцете и нито една бройка с някакъв дефект... Даже и картината му е добра!!!
    Модела и партидите които са за Европейския пазар, обаче не могат да правят записи върху външен usb носител... На етикета в Техномаркет пише WiFi Ready, но е объркан WiFi-то му е вградено!!!
    Ако имаш някакви въпроси пиши!!!

  16. 357
    357 е офлайн
    Junior Member Аватара на 357
    Тук е от
    Mar 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    24
    #13

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    ReSpEcT, благодаря ти за компетентния отговор...
    не ми е е толкова спешно и засега реших да не избързвам с избора си, пък и крайния срок на ваучера за 60 лв в ТМаркет (ако реша оттам да го взема) е 31 май - както писах и по-горе ще изчакам докъм Великден...
    добре е, че това, което търся започва да ми се избистря:
    предпочитам САМСУНГ,
    ~40'', (+- 3'')
    ~900 лв. (явно за модел 2013 няма да стане, но пък някой добър миналогодишен модел може да поевтинее)
    без 3D (нося диоптрови очила, нямам малки деца и тази опция не ме блазни)

    благодаря още веднъж, запазвам си правото за въпроси за по-нататък... 8)
    бъди здрав...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    80
    #14

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    Здравейте! Искам да попитам, понеже имам три ваучера от върнати стари ТВ-та дали могат да се ползват едновременно при една покупка? Спрял съм се на това чудо на техниката - SAMSUNG LE-32E420 :: LCD телевизори :: LCD телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria, като мисля да го ползвам и като монитор с кабел HDMI-DVI, мисля, че ще стане? Предварително благодаря за отговорите!!!

  18. 357
    357 е офлайн
    Junior Member Аватара на 357
    Тук е от
    Mar 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    24
    #15

    Отговор: Помощ при избора на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Djonny Виж публикацията
    Здравейте! Искам да попитам, понеже имам три ваучера от върнати стари ТВ-та дали могат да се ползват едновременно при една покупка? ...
    хехе... мамин сладък... иска ти се... 8)
    не, не могат - един ваучер се ползва за отстъпка при покупка на един телевизор в срок до края на м. май

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ с избора на телевизор
    От pesh0 във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 02-01-14, 09:22
  2. Помощ в избора на телевизор
    От 6ombovojda във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 21-05-13, 23:15
  3. Помощ при избора на 3D телевизор !
    От ivailoh във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 17-04-13, 00:50
  4. Помощ при избора на телевизор
    От astonbg във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 29-06-12, 14:51
  5. Помощ при избора на телевизор
    От vaniosl във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-07-11, 17:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе