Резултати от 1 до 5 от общо 5

Избор на телевизор до 700 лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #1

    Избор на телевизор до 700 лв

    Здравейте
    Ще взимам телевизор на нашите, че стария тяхен замина .
    Хората нямат претенции за 3д и всичките новости, държа да има само ХД цифров кабелен тунер и да има добра картината, поне до колкото е възможно за тези пари .
    Размера на Тв трябва да е 32ка .
    Моля препоръчайте някакво телевизорче което да влиза в този бюджет .
    Благодаря ви.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: Избор на телевизор до 700 лв


  4. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #3

    Отговор: Избор на телевизор до 700 лв

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Не разбрах какъв е бюджета.
    Написан е като заглавие на темата.

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...TX-L32EM6E-LED

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    1
    #4

    Отговор: Избор на телевизор до 700 лв

    Здравейте,
    Предстой и на мен да си купя нов телевизор. До скоро бях горд собственик на обикновен телевизор с прекрасна картина. Така се случи , че се налага да си купя нов телевизор. Доста неща прочетох тук и придобих представа какво би ми свършило работа. Та телевизор около 40" без 3D, по възможност Smart. До тук всичко добре. Държа да е от реномиран производител а не от възродените марки като Grudnik, Hitachi и прочие. Спрях се на няколко варианта: Sony KDL651... LG LN 575 ... Philips 3208.Наистина цената е малко над бюджета но пък по описанията направени във форума, както и по спецификациите, мислех че си заслужава да се провери. Констатациите: Sony е наистина удивително на HD картина, спестиха ми възможността да видя как работи на кабелна. LG и на хубав сигнал ми изглеждаше мътно , така че и този го отсвирих. Philips ми изглеждаше поносим на HD сигнал, вписваше се в бюджета - но дойде момента да видя какво ще се случи когато го пусна в къщи.
    Потресаващо гадна картина.
    Веднага искам да кажа, че на дълго и широко ми беше разяснено, че проблема не е в телевизора а в сигнала. Всичко е много хубаво, обаче аз няма да гледам телевизора като паметник и да се радвам колко е хубав. Искам да избегна този момент на разочарование и да си гледам картина достатъчно добра колкото на стария си телевизор. Какви са вариантите ми? HD пакет от кабелната, Blueray player и да гледам филми нонстоп, Youtube HD клипове.... Не мерси, това не е вариант
    Сякаш нещо е тотално сбъркано, уж цифрова ефирна пък нещо на квадрати ми се струва, размазана и т.н.
    Кажете ми има ли LCD LED или Плазма телевизор, който може да се настрой така, че качеството на картината да се доближи до обикновените телевизор на нормален ефирен или кабелен сигнал ? Ползвам кабелна от M-SAT с цифров приемник SD.

    @krasi-nik,

    Отправи питането си в правилната тема, или създай собствена такава. Не използвай чужди теми.
    Този пост е редактиран от Momchil; 01-09-13 в 18:57.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #5

    Отговор: Избор на телевизор до 700 лв

    Цитат Първоначално публикувано от krasi_nik Виж публикацията
    Кажете ми има ли LCD LED или Плазма телевизор, който може да се настрой така, че качеството на картината да се доближи до обикновените телевизор на нормален ефирен или кабелен сигнал ? Ползвам кабелна от M-SAT с цифров приемник SD.
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...T60E-3D-PLASMA
    После разкарваш приемника на М-сат и си купуваш от тях един CA модул и го поставяш в слота на телевизора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на телевизор до 32 in
    От fossil97 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 11-02-14, 21:24
  2. Избор на телевизор
    От kingharold във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-02-14, 23:03
  3. Избор на Телевизор
    От acmilan1899 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-13, 14:38
  4. Избор на ЛСД 40''телевизор
    От bizybone във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-10-11, 15:48
  5. Избор на телевизор !
    От bat_Valio във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-10, 14:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе