Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
713. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    657 92.15%
  • Качество на звука

    215 30.15%
  • Приемлива цена

    334 46.84%
  • Лесен за употреба

    126 17.67%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.85%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.96%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.24%
  • Последна технология

    117 16.41%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.69%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.59%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    280 39.27%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.09%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.25%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.35%
  • USB запис

    79 11.08%
  • Ultra HD TV

    225 31.56%
  • 3D съвместимост

    61 8.56%
  • Oled TV

    45 6.31%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 582 от 620 ПърваПърва ... 532572580581582583584592 ... ПоследноПоследно
Резултати от 8,716 до 8,730 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. mhs
    mhs е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    29
    #8716

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от pavkata88 Виж публикацията
    Да, харесах го и него в магазина като параметри, малко е грозен задари тази колона с плат от долната страна, но се отказах най-вече заради тази Vidda, не поддържа дори HBO Max, та ще трябва да му взема и Android Box.
    Общо взето търся телевизор с максимално дора кратина и при ярка светлина и при слаба, който да не ми създава пробеми поне 4-5 години.
    Ползвам телевизия на Vivacom, HBO Max, филми през флашки, мрежа, както и през браузъра на телевизора.
    Първо си изясни дали ips (U8HQ) или VA (Samsung Q80B, X93J) панел търсиш. В магазина при силно осветление е трудно да се сравнят както трябва. Samsung e с повече зони(50 vs 24) и по-малко blooming. Но няма DTS, Dolby Vision и xvid кодеци. За филми гледани през плеър-а на тв и през HBO max по-добре sony x93j.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8717

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от mhs Виж публикацията
    Първо си изясни дали ips (U8HQ) или VA (Samsung Q80B, X93J) панел търсиш. В магазина при силно осветление е трудно да се сравнят както трябва. Samsung e с повече зони(50 vs 24) и по-малко blooming. Но няма DTS, Dolby Vision и xvid кодеци. За филми гледани през плеър-а на тв и през HBO max по-добре sony x93j.
    Казах му 100 пъти, той ... НЕ вярва - като не Вярва да си забие Самсунга и после да пуска теми колко е НЕДОВОЛЕН.... Същото му го казах и аз, колега, ама Тома неверни!
    berpan одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #8718

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Samsung е трагедия. Последните години са тотална жал.
    Бях със Самсунг, отидох на Сони, никога повече Самсунг. Толкова е просто при мен.
    Dominator и berpan харесват това.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8719

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    Samsung е трагедия. Последните години са тотална жал.
    Бях със Самсунг, отидох на Сони, никога повече Самсунг. Толкова е просто при мен.
    И сега пак ще те атакуват и теб колега, колко субективно ти е мнението... На ЛС му отговорих и не ми вярва! :Д
    mirbg одобрява това.

  6. mhs
    mhs е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    29
    #8720

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    mirbg oт любопитство питам какъв модел беше samsung-a, защото аз съм много доволен от q80a, но го ползвам свързан с компютър и вградените кодеци нямат значение, нито приложенията в tizen? 55 ката с AUO VA матрица е с добра реакция на пикселите усеща се спрямо предният ми тв, който беше пак с 120hz va, особено при игри. Друго което забелязах, че жълто и оранжево са много по наситени и реалистични, предполагам се дължи на quantum dot. Сещам се, че преди години sharp добавяха жълт пиксел, може би quantum dot компенсира донякъде при rgb.
    Също менютата за телевизията ми харесват интуитивни са, може би само на панасоник ми харесват повече.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    134
    #8721

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от mhs Виж публикацията
    mirbg oт любопитство питам какъв модел беше samsung-a, защото аз съм много доволен от q80a, но го ползвам свързан с компютър и вградените кодеци нямат значение, нито приложенията в tizen? 55 ката с AUO VA матрица е с добра реакция на пикселите усеща се спрямо предният ми тв, който беше пак с 120hz va, особено при игри. Друго което забелязах, че жълто и оранжево са много по наситени и реалистични, предполагам се дължи на quantum dot. Сещам се, че преди години sharp добавяха жълт пиксел, може би quantum dot компенсира донякъде при rgb.
    Също менютата за телевизията ми харесват интуитивни са, може би само на панасоник ми харесват повече.
    Моделът, който харесах е Q80B, харесах го основно, защото е доста ярък, все пак е QLED и има много широк ъгъл на видимост. Ще го ползвам в светъл правоъгълен хол.
    Иначе предпочитам VA панел, пред IPS, стига да има добри ъгли на видимост.
    В Техномаркет доста нахейтиха Sony, дори ми показаха X93J с изгоряла матрица, казаха, че е некачествен модел, затова първоначално се насочих към Samsung.
    Отделно, когато започнах да чета за първоначално непознатите за мен думи, като двойно повече dimming zones,QLED, Quantum Dot, Quantum processor и т.н. се зарибих.
    Ако наистина няма да мога да гледам част от филмите в HBO през Samsung-a, тогава ще трябва да отпадне като опция, също така, четох някъде, че Sony и LG имат най-добрият upscaling, което ще е важно за Vivacom TV.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    И сега пак ще те атакуват и теб колега, колко субективно ти е мнението... На ЛС му отговорих и не ми вярва! :Д
    Хахаха, не го приемай така, не че не ти вярвам, просто всичко ми е ново и искам да науча повече за да не дам 1500лв и да му се дразня после.
    Моето ЛГ, имаше малък ъгъл на видимост, някой филми не тръгваха през плейъра и не ставаше за гледане в слънчев ден, та не искам да направя пак същата грешка.

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8722

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от pavkata88 Виж публикацията
    Моделът, който харесах е Q80B, харесах го основно, защото е доста ярък, все пак е QLED и има много широк ъгъл на видимост. Ще го ползвам в светъл правоъгълен хол.
    Иначе предпочитам VA панел, пред IPS, стига да има добри ъгли на видимост.
    В Техномаркет доста нахейтиха Sony, дори ми показаха X93J с изгоряла матрица, казаха, че е некачествен модел, затова първоначално се насочих към Samsung.
    Отделно, когато започнах да чета за първоначално непознатите за мен думи, като двойно повече dimming zones,QLED, Quantum Dot, Quantum processor и т.н. се зарибих.
    Ако наистина няма да мога да гледам част от филмите в HBO през Samsung-a, тогава ще трябва да отпадне като опция, също така, четох някъде, че Sony и LG имат най-добрият upscaling, което ще е важно за Vivacom TV.
    А да ти покажа ли с изгоряла подсветка в Технополис QN95 модела? Взимай си Самсунга и те т'ва е.
    Като ти споменах за DTS и Dolby vision ти ми каза че е субетновно.....
    При Виваком к'вото и да вземеш.... трябва да сменяш оператора - ЛЕШ!
    brotzki и berpan харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #8723

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Всеки според опита му. Аз преди около 8 години бях си купил едно сони, мисля че 8 ма серия. Още същия ден почна да дава зелени черти и го върнах. Замених го със самсунг д7000 който си работи до ден днешен. Преди 5 6 години си взех пак самсунг кс7000 който си работи до ден днешен и е много добър и за HDR. От няколко дни съм със S95B и се надявам и той да ми служи така вярно. При родителите ми имам и един C6000 който също си работи около 10 години без никакви проблеми.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    4
    #8724

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Да досаждам отново: нано технологията на LG дава ли съществена разлика в картината и работата на телевизора?
    Да избирам ли един от тези два модела LG LED 43NANO763QA / 43NANO783QA, или да взимам LG LED 43UQ7600?

  12. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,014
    #8725

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Колеги, няма лош телевизор, има лоша цена!
    Dominator одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #8726

    Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от mhs Виж публикацията
    mirbg oт любопитство питам какъв модел беше samsung-a, защото аз съм много доволен от q80a, но го ползвам свързан с компютър и вградените кодеци нямат значение, нито приложенията в tizen? 55 ката с AUO VA матрица е с добра реакция на пикселите усеща се спрямо предният ми тв, който беше пак с 120hz va, особено при игри. Друго което забелязах, че жълто и оранжево са много по наситени и реалистични, предполагам се дължи на quantum dot. Сещам се, че преди години sharp добавяха жълт пиксел, може би quantum dot компенсира донякъде при rgb.
    Също менютата за телевизията ми харесват интуитивни са, може би само на панасоник ми харесват повече.
    Ползвал съм MU7040 и KS7000.
    И двата бяха с ужасна подсветка, KS-ът беше по-зле, MU-то беше по-добре, но имаше много изявена промяна в баланса на бялото - две дебели вертикални линии, които жълтееха. В интерес на истината MU7040 ми служи не лошо около 3 години, но гореспоменатия дефект в комбинация с ужасния Tizen и безобразния Motion handling ме отказаха кардинално от марката. Цветопредаването им също не ми е по вкуса. Аз харесвам неутрална картина с точни цветове, както е замислено от режисьора и затова винаги ще предпочета Сони/Панасоник пред другите марки, особено пред Самсунг.
    В Германия и гаранционното обслужване на Самсунг е трагично.

  14.  
     
  15. mhs
    mhs е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    29
    #8727

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от pavkata88 Виж публикацията
    Ако наистина няма да мога да гледам част от филмите в HBO през Samsung-a, тогава ще трябва да отпадне като опция, също така, четох някъде, че Sony и LG имат най-добрият upscaling, което ще е важно за Vivacom TV.
    Филмите пак се гледат просто вместо dolby vision ще ги понижи в HDR10. За DTS мисля, че е предимно на blu-ray и при пускане няма да има звук и това е големият проблем. И за двете самсунг са виновни защото не дават пари за лицензи. HBO в най-лошият случай предполагам ще пусне dolby digital или DD+, така че пак става. Колкото за ъпскелинга зависи от процесора и класът на тв. При нисък клас марката не помага. Обикновено казват, че за ъпскейл най-добре са sony и philips с p5 процесор.
    Самсунга също са добре в ъпскейл, но трябва да спомена че за моушъна е по-добре без никакви подобрители с добавяне на кадри. При активиране на picture clarity, картината става леко замазана, а и шим-а (pwm) тогава е 120hz, a не 960hz както е при movie. Ъгъла на видимост ти се е сторил широк, но за мен е малко по-зле хоризонтално от предния ми тв с VА панел, а вертикално по-добре. Но пък фронтално картината е супер. Цветовете са ярки и сочни, но не са преувеличени както правеха преди много години самсунг. Нямам олед да сравня, но в другата стая имам плазма панасоник и предпочитам на q80a картината.
    Колкото до sony то пак си има quantum dot под име triluminous и процесора се справя еквивалентно. Както написа няколко пъти съфорумника Dominator голямото предимство е в операционата система и кодеците.

    mirbg благодаря за изчерпателният отговор. Цветовете последните години вече не ги правят преувеличени, което е голям напредък. Filmmaker и Movie профилите са добре другите си личи, че не са неутрални.
    pavkata88 одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #8728

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    Ползвал съм MU7040 и KS7000.
    И двата бяха с ужасна подсветка, KS-ът беше по-зле, MU-то беше по-добре, но имаше много изявена промяна в баланса на бялото - две дебели вертикални линии, които жълтееха. В интерес на истината MU7040 ми служи не лошо около 3 години, но гореспоменатия дефект в комбинация с ужасния Tizen и безобразния Motion handling ме отказаха кардинално от марката. Цветопредаването им също не ми е по вкуса. Аз харесвам неутрална картина с точни цветове, както е замислено от режисьора и затова винаги ще предпочета Сони/Панасоник пред другите марки, особено пред Самсунг.
    В Германия и гаранционното обслужване на Самсунг е трагично.
    Абсолютно съм съгласен за Панасоника. Смятах да лапна JZ1500 но там ме отказа операционната . Иначе съм с две ръце за Панасоника ама да бяха с андройд.
    mirbg одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,569
    #8729

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Колеги, няма лош телевизор, има лоша цена!
    Има и лош сигнал, което е най-неприятното за гледащите телевизия
    Този пост е редактиран от brotzki; 21-11-22 в 19:12.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #8730

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от sonyseek Виж публикацията
    Здравейте, гледам, че Sony X85K, 55 инча, е на цена 1619 лева. за черен петък. Тази цена в сравнение с нормалната "промоционална" от 1800 лв. ми се струва добре. Насочил съм към него, защото искам VA панел.
    Изкушавам се да изчакам и да видя какво ще предложат от Сони за следващата година, защото процесора на въпросният модел е на 2 години, а и разликата с 85J от 2021, e почти никаква - т.е. през 2023, тази серия трябва да получи по-сериозен ъпдейт.
    Днес изтича промо цената и съм пред лека дилема. Ще съм благодарен на странично мнение.
    Цената е добра, но може да падне с още 50-60 лева до коледа или в края на януари.
    За процесора си прав..



    pavkata88
    https://avclub.gr/index.php?attachme...cd-jpg.201260/
    https://avclub.gr/index.php?attachme...cd-jpg.201261/
    https://avclub.gr/index.php?attachme...cd-jpg.201262/

    Samsung TV 2022
    UHD LCD UHD LCD NEO QLED Mini LED LCD UHD QD-OLED UHD Mini LED LCD SUHD/8K
    BU8000 BU8502 BU9002 Q60B The Frame LS03B Q70B Q80B Q85B Q90B QN95B S95B QN700B QN800B QN900B
    43, 50, 55, 60, 65, 75, 85" 43, 50, 55, 65, 75" 43, 50, 55, 65, 75" 43, 50, 55, 65, 75, 85" 32, 43, 50, 55, 65, 75, 85" 55, 65, 75, 85" 55, 65, 75" 50, 55, 65, 75" 55, 65, 75, 85" 50, 55, 65, 75, 85" 55, 65" 65, 75, 85" 65, 75, 85" 65, 75, 85"
    4K 3840x2160
    LEDs
    50Hz
    Crystal Processor 4K
    PQI 2200
    Micro Dimming UHD
    -
    Contrast Enhancer
    Motion Xcelerator
    -
    Audio 2.0 / 20W
    Adaptive Sound
    -
    Object Tracking Sound Lite
    1x T/C Tuner
    -
    -
    Tizen 6.5 / Bixby
    SmartThings
    -
    -
    3x HDMI 2.0 (eARC ALLM)
    AirSlim / Slim Look / 3 Bezel-less
    2 poles / Black
    4K 3840x2160
    LEDs
    50Hz
    Crystal Processor 4K
    PQI 2200
    Micro Dimming UHD
    -
    Contrast Enhancer
    -
    Motion Xcelerator
    Audio 2.0 / 20W
    Adaptive Sound
    -
    Object Tracking Sound Lite
    1x T/C Tuner
    -
    -
    Tizen 6.5 / Bixby
    SmartThings
    -
    -
    3x HDMI 2.0 (eARC ALLM)
    AirSlim / Slim Look / 3 Bezel-less

    Central / Black
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4K 3840x2160
    Edge LED / QLED / Dual LED
    50Hz
    Quantum Processor Lite 4K
    PQI 3100
    Micro Dimming Supreme UHD
    Quantum HDR

    Contrast Enhancer
    -
    Motion Xcelerator
    Audio 2.0 / 20W
    Adaptive Sound
    -
    Object Tracking Sound Lite

    1x T/C/S2 Tuner
    PVR + Timeshift

    -
    Tizen 6.5 / Bixby
    SmartThings

    Game View / Game Bar
    Ambient Mode

    3x HDMI 2.0 (eARC ALLM)
    AirSlim / Slim Look / 3 Bezel-less

    2 poles / Black
    4K 3840x2160
    Edge LED / QLED / Dual LED

    100Hz [50-:50Hz]
    Quantum Processor 4K
    PQI 3500 [50-: 3100]

    Micro Dimming Supreme UHD
    Quantum HDR

    Real Depth Enhancer
    FreeSync Premium Pro [50-: N/A]
    -
    Audio 2.0.2 / 40W [50-: 20W]
    AdaptiveSound+
    Adaptive Voice Amplifier
    Object Tracking Sound [50-:Lite]

    1x T/C/S2 Tuner
    PVR + Timeshift
    -
    Tizen 6.5 / Bixby
    SmartThings

    Game View
    Ambient Mode+
    4x HDMI 2.1 (eARC ALLM VRR 120Hz) [50-: no VRR]
    Life Style / Slim Look / The Frame

    2 poles / Black
    4K 3840x2160
    Edge LED / QLED / Dual LED
    100Hz
    Quantum Processor 4K

    PQI 3400
    Micro Dimming Supreme UHD
    Quantum HDR
    Real Depth Enhancer
    FreeSync Premium Pro
    Motion Xcelerator Turbo+ 120Hz

    Audio 2.0 / 20W
    AdaptiveSound+
    Adaptive Voice Amplifier

    Object Tracking Sound Lite
    2x T/C/S2 tuner

    PVR + Timeshift
    -
    Tizen 6.5 / Bixby
    SmartThings

    Game View / Game Bar
    Ambient Mode+
    4x HDMI 2.1 (eARC ALLM VRR 120Hz)

    AirSlim / Slim Look / 4 Bezel-less
    Central / Titan Gray
    4K 3840x2160
    Full LED / QLED / Local Dimming Silver
    100Hz [50:50Hz]
    Quantum Processor 4K

    PQI 3800 [50:3200]
    Micro Dimming Supreme UHD
    Quantum HDR 1500 [50:1000]
    Real Depth Enhancer
    FreeSync Premium Pro [50: N/A]
    Motion Xcelerator Turbo+ 120Hz [50: Turbo]

    Audio 2.2.2 / 60W [50: 40W]
    AdaptiveSound+
    Adaptive Voice Amplifier

    Object Tracking Sound [50: Lite]
    2x T/C/S2 tuner
    PVR + Timeshift
    -
    Tizen 6.5 / Bixby
    SmartThings
    Game View / Game Bar
    Ambient Mode+
    4x HDMI 2.1 (eARC ALLM VRR 120Hz) [50: no VRR]
    AirSlim / Slim Look / 4 Bezel-less

    Central / Sand Carbon
    4K 3840x2160
    Mini-LED / Neo-QLED
    100Hz
    Neo Quantum Processor 4K
    PQI 4300

    Micro Dimming Supreme UHD
    Quantum HDR 1500
    Real Depth Enhancer
    FreeSync Premium Pro
    Motion Xcelerator Turbo+ 120Hz
    Audio 2.2.2 / 60W
    AdaptiveSound+
    Adaptive Voice Amplifier

    Object Tracking Sound
    2x T/C/S2 tuner
    PVR + Timeshift
    -
    Tizen 6.5 / Bixby / Google / Amazon
    SmartThings / IotHub
    Game View / Game Bar 2.0
    Ambient Mode+
    4x HDMI 2.1 (eARC ALLM VRR 120Hz)

    Boldness / Flat Look / 4 Bezel-less
    Central / Shining Silver
    4K 3840x2160
    Mini-LED / Neo-QLED
    100Hz
    Neo Quantum Processor 4K

    PQI 4600 [50-:4500]
    Micro Dimming Ultimate UHD

    Quantum HDR 2000 [50-:1500]
    Real Depth Enhancer
    FreeSync Premium Pro
    Motion Xcelerator Turbo Pro 144Hz [55+: Turbo+]

    Audio 4.2.2 / 60W [43: 20W / 50: 40W]
    AdaptiveSound+
    Adaptive Voice Amplifier

    Object Tracking Sound+ [50- : Lite]
    2x T/C/S2 tuner
    PVR + Timeshift
    -
    Tizen 6.5 / Bixby / Google / Amazon
    SmartThings / IotHub
    Game View / Game Bar 2.0
    Ambient Mode+
    4x HDMI 2.1 (eARC ALLM VRR 120Hz)

    Boldness / Neo Slim / 4 Bezel-less
    Central / Sand Black
    4K 3840x2160
    Mini-LED / Neo-QLED
    100Hz

    Neural Quantum Processor 4K
    PQI 4700
    Micro Dimming Ultimate UHD Pro

    Quantum HDR 2000
    Real Depth Enhancer
    FreeSync Premium Pro
    Motion Xcelerator Turbo Pro 144Hz

    Audio 4.2.2 / 70W
    AdaptiveSound+
    Adaptive Voice Amplifier
    Object Tracking Sound+
    2x T/C/S2 tuner
    PVR + Timeshift

    OneConnect
    Tizen 6.5 / Bixby / Google / Amazon
    SmartThings / IotHub
    Game View / Game Bar 2.0
    Ambient Mode+
    4x HDMI 2.1 (eARC ALLM VRR 120Hz)

    Infinity One/4 Bezel-less
    Central / Shining Silver
    4K 3840x2160
    OLED
    100Hz
    Neural Quantum Processor 4K

    PQI 4600
    -
    Pixel HDR Pro

    Real Depth Enhancer
    FreeSync Premium
    Motion Xcelerator Turbo+ 120Hz
    Audio 2.2.2 / 60W
    AdaptiveSound+
    Adaptive Voice Amplifier

    Object Tracking Sound
    2x T/C/S2 tuner
    PVR + Timeshift
    -
    Tizen 6.5 / Bixby / Google / Amazon
    SmartThings / IotHub
    Game View / Game Bar 2.0
    Ambient Mode+
    4x HDMI 2.1 (eARC ALLM VRR 120Hz)

    LaserSlim / Slim Top
    Central / Space Carbon
    8K 7860x4320
    Mini-LED / Neo-QLED
    50Hz
    Neural Quantum Processor 8K
    PQI 4700
    Micro Dimming Ultimate 8K Pro
    Quantum HDR 2000
    Contrast Enhancer
    FreeSync Premium Pro

    Motion Xcelerator Turbo 120Hz
    Audio 4.2 / 60W
    AdaptiveSound+
    Active Voice Amplifier
    Object Tracking Sound Lite

    2x T/C/S2 tuner
    PVR + Timeshift
    OneConnect
    Tizen 6.5 / Bixby / Google / Amazon
    SmartThings / IotHub
    Game View / Game Bar 2.0
    Ambient Mode+

    4x HDMI 2.1 (eARC ALLM VRR)
    Infinity One/4 Bezel-less
    Central / Sand Carbon
    8K 7860x4320
    Mini LED Pro / Neo QLED
    100Hz
    Neural Quantum Processor 8K
    PQI 4900
    Micro Dimming Ultimate 8K Pro
    Quantum HDR 2000 / HDR10+ Gaming
    Real Depth Enhancer

    FreeSync Premium Pro
    Motion Xcelerator Turbo+ 120Hz

    Audio 4.2.2 / 70W
    AdaptiveSound+
    Adaptive Voice Amplifier
    Object Tracking Sound+

    2x T/C/S2 tuner
    PVR + Timeshift
    Attach Slim One Connect
    Tizen 6.5 / Bixby / Google / Amazon
    SmartThings / IotHub
    Game View / Game Bar 2.0
    Ambient Mode+

    4x HDMI 2.1 (eARC ALLM VRR 120Hz)
    Infinity One/4 Bezel-less
    Central / Sand Black
    8K 7860x4320
    Mini LED Pro / Neo QLED
    100Hz
    Neural Quantum Processor 8K

    PQI 5000
    Micro Dimming Ultimate 8K Pro
    Quantum HDR 3000 / HDR10+ Gaming
    Real Depth Enhancer
    FreeSync Premium Pro
    Motion Xcelerator Turbo Pro 144Hz

    Audio 6.2.4 / 90W
    AdaptiveSound+
    Adaptive Voice Amplifier

    Object Tracking Sound Pro
    2x T/C/S2 tuner
    PVR + Timeshift
    Attach Slim One Connect
    Tizen 6.5 / Bixby / Google / Amazon
    SmartThings / IotHub
    Game View / Game Bar 2.0
    Ambient Mode+
    4x HDMI 2.1 (eARC ALLM VRR 120Hz)

    Infinity One / Frameless
    Central / Shining Silver
    Variations:
    BU8002: DVB T/C tuner
    BU8072: DVB T/C/S2 tuner
    Variations:
    BU8502: DVB T/C tuner
    BU8572: DVB T/C/S2 tuner
    Variations:
    Q60B: Micro Dimming Supreme UHD
    Q65B: Ultimate UHD Micro Dimming
    Q68B: Micro Dimming Ultimate UHD
    * Забележка:
    32-инчовият е много различен, като се започне с неговата дефиниция: Full HD. По-голямата част от свойствата са различни от другите размери в серията.
    Variations:
    Q70B: Micro Dimming Supreme UHD
    Q75B: Ultimate UHD Micro Dimming
    Variations:
    Q80B: Micro Dimming Supreme UHD / Sand Carbon
    Q82B: Micro Dimming Ultimate UHD / Shinning Silver
    Q83B: Micro Dimming Ultimate UHD / Shinning Silver

    Variations:
    QN90B: Micro Dimming Ultimate UHD / Sand Black
    QN92B: Micro Dimming Ultimate UHD Pro / Silver/Carbon
    QN93B: Micro Dimming Ultimate UHD Pro / Silver/Carbon
    QN94B: Micro Dimming Ultimate UHD Pro / Silver/Carbon






Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе