Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
713. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    657 92.15%
  • Качество на звука

    215 30.15%
  • Приемлива цена

    334 46.84%
  • Лесен за употреба

    126 17.67%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.85%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.96%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.24%
  • Последна технология

    117 16.41%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.69%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.59%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    280 39.27%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.09%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.25%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.35%
  • USB запис

    79 11.08%
  • Ultra HD TV

    225 31.56%
  • 3D съвместимост

    61 8.56%
  • Oled TV

    45 6.31%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 244 от 620 ПърваПърва ... 194234242243244245246254294 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,646 до 3,660 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #3646

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от itallianeca Виж публикацията
    Ало логиката, ти отварял ли си някога през живота си чисто нов LCD телевизор или това ти е първия? Аз съм отоворил има няма 10-тина.Те така са опаковани, че ъпсурт да се повреди видимо при транспорт, без да има видима повреда на кашона.Ти не купуваш кашон,ама хората ги слагат в кашони, точно за да го пази от повреди при транспортиране.Тя фирмата може да напиши всичко, нали видя колко им дреме, след като си им пуснал жалейка, че не си могъл да си провериш телевизора пред куриера.
    Мой човек , май ти не си запознат . Стоката която пътува по куриери се и е застрахована , разпишеш ли се на документа ,че си я приел , това значи че я приемаш такава каквато е , а тогава ако е счупен телевизора дали ще ти го приеме търговеца обратно зависи изцяло от него !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #3647

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Ограничавай съветите си които се базират на някакви твой лични преценки които нямат нищо общо с реалноста.

    Аз не давам съвети,а изказвам мнение.Според правилата на форума имам право на това и не си ти човека , който ще ми казва да се ограничавам.Ти нали си купи един телвизор и вече толкова ,,компетентно и точно,, започна да се изказваш и да критикуваш, че като ти чете човек писанията ще си помисли, че ти ги произвеждаш тия телевизора от години, само където не можеш да им дадеш гаранция за това, което препотъчваш на хората ,както един истински прозиводител или продавач, и ако човека пострада от съветитети съмнявам, че и едно ,,извинявай,, ще кажеш на чоека където се е набутал зарди теб.Са покриеш като руска подводница.Такива лаладжии по форумите са ми ясни.Аз за това не си позволявам да давам съвети на хората, съветвам те и ти да не го правиш.

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #3648

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от itallianeca Виж публикацията
    Аз не давам съвети,а изказвам мнение.Според правилата на форума имам право на това и не си ти човека , който ще ми казва да се ограничавам.Ти нали си купи един телвизор и вече толкова ,,компетентно и точно,, започна да се изказваш и да критикуваш, че като ти чете човек писанията ще си помисли, че ти ги произвеждаш тия телевизора от години, само където не можеш да им дадеш гаранция за това, което препотъчваш на хората ,както един истински прозиводител или продавач, и ако човека пострада от съветитети съмнявам, че и едно ,,извинявай,, ще кажеш на чоека където се е набутал зарди теб.Са покриеш като руска подводница.Такива лаладжии по форумите са ми ясни.Аз за това не си позволявам да давам съвети на хората, съветвам те и ти да не го правиш.
    Разбираме те че си нямаш работа и на няколко ракии се изживяваш като разбирач че си отворил 10 еднакви телевизора.

    Набутали са ти скъсани кашони и ти в момента си на тяхна страна, нормално поведение за задклавиатурен "смелчага".
    Хората не се нуждаят от подобни разсъждения на човек който не разбира.

    Не ме цитирай, повече няма да те отразявам.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #3649

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Мой човек , май ти не си запознат . Стоката която пътува по куриери се и е застрахована , разпишеш ли се на документа ,че си я приел , това значи че я приемаш такава каквато е , а тогава ако е счупен телевизора дали ще ти го приеме търговеца обратно зависи изцяло от него !

    Аз съм запознат, че стоката е застрахована,ама май ти мой човек май не си запознат, че такива стоки си имат строго определен протокол за транспортиране, именно за да се избегне риска от повреда.Защото някой куриер като не го спази и счупи два три такива и утре ще е на борсата за безработни.Защото колкото повече щети се декларират към застрахователя, толкова повече ще ти нараства и цената на застраховаката ,и няма такива балъци, които заради некадърни куриери да осъмне утре с нарязани та*аци и празен портфейл.Стотици неща до сега съм поръчал през интернет и нищо до сега не е било повредено.Върнал съм някои ,защото не отговарят на изискванията ми.До 14 дена имам право и всеки живеещ на теироторията ЕС да се откажи от стоката закупена от итернет магазин без грам да се обяснява на продавача.В тоя закон не пише нищо за проверка при доставка на видими щети.Ето образовай се малко мой човек относно законите за този вид дейност
    Е-пазаруване | Европейски потребителски център - България

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Разбираме те че си нямаш работа и на няколко ракии се изживяваш като разбирач че си отворил 10 еднакви телевизора.


    Ха-ха ти май не правиш разлика между Сони и Панасоник Филипс и Елджи.И отделните им модели.Ако е така явно май наистина съм отворил 10 еднакви телевизора Чети към линка, който съм дал относно правата на купувача в случей , че стоката е закупена през интернет в рамките на ЕС.Справяш ли се с буквичките?
    Този пост е редактиран от itallianeca; 09-06-18 в 17:27.

  6. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #3650

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    :D Добре бе сякаш не лепя лепенките на кашоните клиента да си провери стоката , сякаш не издавам по 5 телевизора всеки ден на куриер ... иди си чети законите колкото щеш , само с един протокол от сервиз ще ти изтрия която и да е директива от европейския закон !

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #3651

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    :D Добре бе сякаш не лепя лепенките на кашоните клиента да си провери стоката!

    Чудесно! Само където тая лепенка няма никаква стойност в съда,понеже не се препрокрива с нито един закон за покупка през интернет, и каквито и претенции да имаш, че си я залепил, те ще увсинат като прани гащи на простор в съда,защото съда за сметка на някой интернет магазини като в тоя, който ти работиш( за мен едни добре рафинирани мошенници), не се опитва да заобикалят закона, а да го прилагат.И освен, че ще трябва да ми върнеш парите за телевизора и то с лихвите, ще трябва да платиш и всички разноски по делото.Проблема е че в бегето и там по източния бряг много от търговците са още от типа ,,амбулантни,, и гледат днес да продат стоката, и за утре не мисли.От друга страна и народа е свикнал да живее с факта,че по дефолт си е жертва, и да се примиряват с положението и кучето си лае и кервана си върви.Ама я ми го спретни на мен тоя номер, ще те гоня до дупка!

  8.  
     
  9. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #3652

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Аз ти пращам нещо , чисто ново , ти се разписваш ,че нямаш възражения и всичко е наред ... твоя подпис нищо ли не значи ? Искаш да ми кажеш ,че подписа ти не значи нищо ? Гони ме където искаш ... но в повечето случаи стигате до под кривата круша :D Както и да е , аз с такива като тебе няма да споря , стигат ми тези на работа ... Хайде лека и доходна .
    Цитат Първоначално публикувано от itallianeca Виж публикацията
    Чудесно! Само където тая лепенка няма никаква стойност в съда,понеже не се препрокрива с нито един закон за покупка през интернет, и каквито и претенции да имаш, че си я залепил, те ще увсинат като прани гащи на простор в съда,защото съда за сметка на някой интернет магазини като в тоя, който ти работиш( за мен едни добре рафинирани мошенници), не се опитва да заобикалят закона, а да го прилагат.И освен, че ще трябва да ми върнеш парите за телевизора и то с лихвите, ще трябва да платиш и всички разноски по делото.Проблема е че в бегето и там по източния бряг много от търговците са още от типа ,,амбулантни,, и гледат днес да продат стоката, и за утре не мисли.От друга страна и народа е свикнал да живее с факта,че по дефолт си е жертва, и да се примиряват с положението и кучето си лае и кервана си върви.Ама я ми го спретни на мен тоя номер, ще те гоня до дупка!

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #3653

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    На мен лично са ми доставяли и двете LG-та от подписа от унгарците.. единия с Rapido, а другия май с Еконт беше.. И двамата куриери си ме чакаха по 15 минути да отворя кашона и да го сложим на стойката докато го включа да светне.. Малко мрънкаха, ама бях си оставил парите на масата и им платих след горните процедури. Единия звъня май да пита и шефа си и му потвърдиха, че може. Все пак ако не "светне"кво правим..тва да не рамка за картина..?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    78
    #3654

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Кокеги може ли мнение за LG 55SJ850V

  12. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #3655

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Velimus Виж публикацията
    Кокеги може ли мнение за LG 55SJ850V
    Ips матрица , ще има кофти контраст . 55xe9005 ще бъде по добре в това отношение .

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    78
    #3656

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Ips матрица , ще има кофти контраст . 55xe9005 ще бъде по добре в това отношение .
    Имах philips pus557100 но ще го сменям и се колебая LG лу SAMSUNG ли за макс 2000лв. С хубав HDR

  14.  
     
  15. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #3657

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Velimus Виж публикацията
    Имах philips pus557100 но ще го сменям и се колебая LG лу SAMSUNG ли за макс 2000лв. С хубав HDR
    55mu8002 в такъв случай . Лг то в случай ,че ъгълът му на виждане ти е наистина необходим
    Velimus одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #3658

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Искаш да ми кажеш ,че подписа ти не значи нищо

    Подписа ми значи , че съм получил стоката, а не че се съгласявам, че съм приел стока , която е наред.Недей да се опитваш да, четеш законите , като дявол евангелието.Дори и да се провери стоката при приемането матрицата може да се пукне след няколко дена не поради вина на клиента ,а заради фабрична грешка,ама това повечето клинети не го знаят и с това си съгласие , че са приели стоката без видими физически дефекти духат таратора.Както и да е, който е решил да си поръчва телевизор от вас или подбни търговци да си му бере грижата.Аз проблеми нямам.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #3659

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    [QUOTEНа мен лично са ми доставяли и двете LG-та от подписа от унгарците.. единия с Rapido, а другия май с Еконт беше.. И двамата куриери си ме чакаха по 15 минути да отворя кашона и да го сложим на стойката докато го включа да светне.. Малко мрънкаха, ама бях си оставил парите на масата и им платих след горните процедури. Единия звъня май да пита и шефа си и му потвърдиха, че може. Все пак ако не "светне"кво правим..тва да не рамка за картина..?][/QUOTE]
    Aко са го мъкнали зимата 2 дена в буса при минус 5, минус 10 градуса така може да светне за последен път.

  18. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #3660

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от itallianeca Виж публикацията
    Подписа ми значи , че съм получил стоката, а не че се съгласявам, че съм приел стока , която е наред.Недей да се опитваш да, четеш законите , като дявол евангелието.Дори и да се провери стоката при приемането матрицата може да се пукне след няколко дена не поради вина на клиента ,а заради фабрична грешка,ама това повечето клинети не го знаят и с това си съгласие , че са приели стоката без видими физически дефекти духат таратора.Както и да е, който е решил да си поръчва телевизор от вас или подбни търговци да си му бере грижата.Аз проблеми нямам.
    Само искам да отбележа ,че си смях в залата от всякъде , пукали се матрици от самосебе си , сигурно и на колата ти от самосебе си и се пълни резервоара. :D А това как се тълкуват закони има съд има и адвокати , те решават . Ако продължа да те коментирам ще ме умориш xD

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе