Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
713. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    657 92.15%
  • Качество на звука

    215 30.15%
  • Приемлива цена

    334 46.84%
  • Лесен за употреба

    126 17.67%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.85%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.96%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.24%
  • Последна технология

    117 16.41%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.69%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.59%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    280 39.27%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.09%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.25%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.35%
  • USB запис

    79 11.08%
  • Ultra HD TV

    225 31.56%
  • 3D съвместимост

    61 8.56%
  • Oled TV

    45 6.31%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 406 от 620 ПърваПърва ... 356396404405406407408416456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,076 до 6,090 от общо 9300

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #6076

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    А пък изгарянето и други подобни недей да ги мислиш.Не си купуваме тв-р за да мислим такива неща.Ползвай го спокойно съгласно препоръките.
    Там е работата, че спрямо това което чета и сегашното ми потребление, се налага да го помисля. Примерно 60% процента от телевизията която гледаме не е в реално време, а вече минали/почнали предавания и филми. Съответно докатo гледам нещо такова на екрана се появява малка инконка:

    И не знам дали разместването на пикселите е достатъчно голямо, за да не направи това проблем. Или ако си ползвам телевизора както до сега, ще се сдобия с този знак вграден завинаги. Дали евентуално ще трябва да ползвам zoom опцията за да размествам/крия знака....и т.н.

    Просто ако не се замисля от сега, след някой друг месец или година, може да ми се плаче.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #6077

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Aха,много иконки стават,понякога.За филмите в HBO можеш да я избегнеш като ги гледаш в HBO GO.
    Питай А1 за долното и го виж в магазина.Аз го гледах преди време,но не си спомням имаше ли икони в записаните предавания.Повече се опитвах да видя дали има разлика в качеството на картината с кабелната,но на различни тв-ри трудно се сравнява.Бонус 5 UHD канала.
    p.s. Сега питах А1 и според онлайн обслужването няма лого.Ако гледаш тази опция пиши какви са впечатленията (може и на лични).
    https://www.a1.bg/a1-xplore-tv
    Този пост е редактиран от cable; 26-11-19 в 20:20.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    109
    #6078

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Board Виж публикацията
    Там е работата, че спрямо това което чета и сегашното ми потребление, се налага да го помисля. Примерно 60% процента от телевизията която гледаме не е в реално време, а вече минали/почнали предавания и филми. Съответно докатo гледам нещо такова на екрана се появява малка инконка:

    И не знам дали разместването на пикселите е достатъчно голямо, за да не направи това проблем. Или ако си ползвам телевизора както до сега, ще се сдобия с този знак вграден завинаги. Дали евентуално ще трябва да ползвам zoom опцията за да размествам/крия знака....и т.н.

    Просто ако не се замисля от сега, след някой друг месец или година, може да ми се плаче.


    Мое мнение : Не си заслужава олед ако ще се гледа предимно телевизия на него. Не само, че има възможност да прогори от лого ами и самите ни телевизии са с кофти качество. Оледът ще го оцениш в тъмна стая на 4к филми, игри, долби атмос... такива неща.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #6079

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Board Виж публикацията
    Утре би трябвало да ми пристигне LG 65C9 от Емаг. До колкото разбрах е хубаво да го тествам преди да си тръгне куриера. Идеята е само да видя дали ще светне дисплея, че не е счупен панела или и нещо друго да гледам?
    Какво имаш предвид с "да го тествам преди да си тръгне куриера"? Как така, куриера влиза у вас да го тестваш или...
    Може ли да дадете линкове с цветни заливки да пробваме пикселите? Благодаря.

  6. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #6080

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Aха,много иконки стават,понякога.За филмите в HBO можеш да я избегнеш като ги гледаш в HBO GO.
    Питай А1 за долното и го виж в магазина.Аз го гледах преди време,но не си спомням имаше ли икони в записаните предавания.Повече се опитвах да видя дали има разлика в качеството на картината с кабелната,но на различни тв-ри трудно се сравнява.Бонус 5 UHD канала.
    p.s. Сега питах А1 и според онлайн обслужването няма лого.Ако гледаш тази опция пиши какви са впечатленията (може и на лични).
    https://www.a1.bg/a1-xplore-tv
    HBO си го гледам само на Go. Имам и A1 Xplore TV приложението, от него няма иконки като превърташ, ама все още не са направили връзката с ChromeCast да го мяташ на телевизора.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Дапитамнещо Виж публикацията
    Мое мнение : Не си заслужава олед ако ще се гледа предимно телевизия на него. Не само, че има възможност да прогори от лого ами и самите ни телевизии са с кофти качество. Оледът ще го оцениш в тъмна стая на 4к филми, игри, долби атмос... такива неща.
    Може и да си прав, ама какво да си взема тогава? QLED или по-обикновено LCD?

    От къде мога да гледам 4К филми, нещо с долби атмос? Какви са вашите източници на съдържание?

  7. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #6081

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Xplore tv го има за домашни условия.За него става дума.Има си приемник.Не ти трябва мятане(според мен).

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #6082

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Ясно,мерси, ще го проверя.

  10. Member Аватара на dzver
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    194
    #6083

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    @juspar
    Имам готово това като тестови заливки, трябва да ти свърши работа
    https://we.tl/t-cScE7EsPcS

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    109
    #6084

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Board Виж публикацията
    HBO си го гледам само на Go. Имам и A1 Xplore TV приложението, от него няма иконки като превърташ, ама все още не са направили връзката с ChromeCast да го мяташ на телевизора.

    - - - - - - - - - -


    Може и да си прав, ама какво да си взема тогава? QLED или по-обикновено LCD?

    От къде мога да гледам 4К филми, нещо с долби атмос? Какви са вашите източници на съдържание?

    Ами честно да ти кажа и аз не знам :D След като свикнеш с оледа няма много връщане назад. Аз сега гледам QLED, но ъглите на виждане не са добри според мен поне на Q70, на Q80 и Q90 са по-добри ъглите на виждане, но за сметка на контрастта. Иначе за източници, аз ползвам netflix ( има доста филми и сериали на 4К и долби атмос )

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #6085

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Xplore tv го има за домашни условия.За него става дума.Има си приемник.Не ти трябва мятане(според мен).
    Aко става въпрос за новите им 4к приемници менюто откъм подреждане на каналите е премахнато и каналите са в един хаос. Има някаква тематична подредба но на мен не ми харесва
    Който е свикнал като мене да си подрежда каналите по вкус няма да му харесат приемниците.

  13. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #6086

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    За тях става дума.Това за подреждането на каналите и на мен не ми харесва,но ако трябва да гледам тв-я с допълнително лого,не ми харесва,на къв да е тв-р....А и не знам на iptv(вероятно)на виваком дали могат да се подреждат.
    Винаги има нещо което може да е по-добре,затова всеки сам трябва да си прецени.За мен лично най-важното е качеството,никакви накъсвания(и доп. лога разбира се).

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #6087

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Аз ги изтърпях 4к приемниците им около 2 часа Обадих им се и след няколко дни дойдоха и ми върнаха HD приемниците.
    Ако някога върнат подреждането на каналите ще им ползвам пак 4к приемниците.

    Пипат там където не им е работа !

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #6088

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    HD приемници за кабелна или iptv?Aз лично предпочитам кабелната за качество(а пък и боравенето с дистанционното на LG).Другото е,че техник ми каза,че можело да ми сложат само 1 приемник Xplore(т.е. комбинация с кабелна).което ще е най-добре за качество и удобство за гледане на записНо в това последното докато не съм го видял кой знае...Като подпишеш договора за смяна на техн средство...

  17. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #6089

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    С HD приемници съм за IPTV. На мен качеството на сигнала ми харесва. Преди две години като минах на тях тогава още бяха М-тел качеството на сигнала беше по-ниско, сега го подобриха.

  18. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #6090

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Може ли мнението ви за избор м/у два модела и защо?

    https://www.emag.bg/televizor-led-sm...539_3199_33610

    https://edigital.bg/led-televizori/l...h6T6x6wXcRtCDk

    LG-то съм го поръчал, но не е дошло още и мога да го откажа. На TCL-а пък му падна значително цената и се чудя дали си заслужава 50-те лева повече.

    Приемам и други предложения, ако мислите, че има нещо по-добро за тези пари. Благодаря!
    Този пост е редактиран от NeRoX; 26-11-19 в 23:58.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 11:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 20:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 09:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 13:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 12:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе