Страница 418 от 568 ПърваПърва ... 368408416417418419420428468 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,256 до 6,270 от общо 8512
Like Tree2124Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6256

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    И,защо не си заслужава?
    Супер тъмна картина, това достатъчно ли е?
    https://youtu.be/c8wI5MX1xYI?t=1108

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6257

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Аз това ровя сега, ама е леко омайващо, какви са разликите между LG и Филипс. Конкретно 706 серията. Оставам с впечатлението, че 706 може да се сравни с В1, но е по-евтин… Повечето неща не ги знам какви са и какво правят, та още не ми е ясно каква разлика бих намерил между 706 и С1 като обикновен потребител, включващ и PS4, но без някакъв хард гейминг и супер дупер игри… Освен разликата от 400 лева в момента.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6258

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Аз това ровя сега, ама е леко омайващо, какви са разликите между LG и Филипс. Конкретно 706 серията. Оставам с впечатлението, че 706 може да се сравни с В1, но е по-евтин… Повечето неща не ги знам какви са и какво правят, та още не ми е ясно каква разлика бих намерил между 706 и С1 като обикновен потребител, включващ и PS4, но без някакъв хард гейминг и супер дупер игри… Освен разликата от 400 лева в момента.
    Разликата от линка, който съм постнал.

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #6259

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Супер си е Филипса,това че на някой руснак му е хрумнало да си рекламира LG-то,е съвсем отделен въпрос.
    Защо в клипа не са показани стойностите на настройките?
    То ако човек вярва на всичко в нета,даже и тостер няма да си купи.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #6260

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Супер си е Филипса,това че на някой руснак му е хрумнало да си рекламира LG-то,е съвсем отделен въпрос.
    Защо в клипа не са показани стойностите на настройките?
    То ако човек вярва на всичко в нета,даже и тостер няма да си купи.
    Интересното е, че при филма Филипса изглежда доста мрачен(макар че в реална затъмнена среда ще е ок, дори с тази настройка), докато на следващите демо клипове е по-ярък от ЛГ-то.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6261

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Конкретно за клипчетата, аз го казах за предното, ще го кажа и сега-виждам набкчено и прегоряло бяло! Бетер телевизор от преди 12-13 години. Стигнах до сцената, в която некъв седи на дивана, 18:59 да речем, и зад него, на следващия кадър и отстрани бялото на демонстрираните “възможности” на LG е леш, без никакъв детайл, прегоряло, просто едно петно. При Филипса се вижда какво още има. И съм сигурен, че LG не работи така. Толкова за клипчетата.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #6262

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Можеш също да хвърлиш и едно око на AG9 все още се намира, лично мене повече ми хареса и от А80J. Колкото до Филипса от към движения са едни от най - добрите, можеш да хвърлиш и едно око на 806/856, но ако не ти се дава толкова пари можеш да хвърлиш и на OLED805/855. Като картина е доста добър, но малко по тромав като работа за разлика от по - новите. Лг също ти е добър избор за гейминг особено е ОК.

    Успех с покупката и най - вече каквото си харесаш, избор голям.Всеки си има неговите минуси и плюсове

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6263

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Конкретно за клипчетата, аз го казах за предното, ще го кажа и сега-виждам набкчено и прегоряло бяло! Бетер телевизор от преди 12-13 години. Стигнах до сцената, в която некъв седи на дивана, 18:59 да речем, и зад него, на следващия кадър и отстрани бялото на демонстрираните “възможности” на LG е леш, без никакъв детайл, прегоряло, просто едно петно. При Филипса се вижда какво още има. И съм сигурен, че LG не работи така. Толкова за клипчетата.
    A случайно да ти е дошло до сивото, че много зависи каква камера се използва, дали е професионална с настроена експозиция да съвпада с това, което се вижда от човешкото око?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6264
    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    A случайно да ти е дошло до сивото, че много зависи каква камера се използва, дали е професионална с настроена експозиция да съвпада с това, което се вижда от човешкото око?
    Много неща ми идват и имено затова е въпроса, от който се разсейваш- какво точно демонстрират тези клипчета. Не случайно написах, че не мисля, че LG работи толкова нескопосано, колкото е заснето, сиреч какво точно гледаме и какво доказва? Да не говорим, че при различните кадри, както казаха и по-горе, резултата е променлив и е в полза ту на единия, ту на другия телевизор. Та кой е с по-добрата картина?
    Този пост е редактиран от bigchicken; 09-08-22 в 23:21.

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6265

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Много неща ми идват и имено затова е въпроса, от който се разсейваш- какво точно демонстрират тези клипчета. Не случайно написах, че не мисля, че LG работи толкова нескопосано, колкото е заснето, сиреч какво точно гледаме и какво доказва? Да не говорим, че при различните кадри, както казаха и по-горе, резултата е променлив и е в полза ту на единия, ту на другия телевизор. Та кой е с по-добрата картина?
    C1 е отговора

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6266
    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    C1 е отговора
    Да, това е ясно. Питанката беше, това, с което Филипса изостава дали би се усетило реално при ползване.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #6267
    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Да, това е ясно. Питанката беше, това, с което Филипса изостава дали би се усетило реално при ползване.
    Ако взимаш C гледай партидата да е от юни месец, ако е 706 да е от август. Последната партида на 706 е с по - бърза памет и дъното е по различно..Като цяло това им е най -търсения и продаван тв от бюджетните Оледи и конкурент на А13 с разликата, че единия е 60 а другия 100 херца, а Лг си решиха проблема с прегряването на C с новата им партида от Юни.

    Успех с покупката

    Поздрави,

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6268

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Опа, сега и партиди... Стана сложно Не стига, че някакви бонуси дебна...
    В оня голям, с червено магазин, Филипса сега е на 1599 с 10 месеца безлихвен лизинг. Ама как да го взема, като до вчера С1 със светлия гръб беше на безлихвено, но в магазина така ми заобясняваха, с натъртване и повтаряне, в какво състояние трябва да е телевизора, ако го връщам след доставка с куриер, че нямаше как да не си помисля, че ще си намерят нещо, дори и да го няма Можело да го купя сега и веднага, колегите щели да съдействат за пълен оглед, имали всички фонове и тестове... Но беше почти девет вечерта и питах може ли да седна на едно пиене, да помисля, да го заръчам онлайн с взимане от магазина... Оказа се, че ако го поръчам онлайн, надали някой щял ДА ИСКА да ми обърне внимание за тестове, зависело на кого ще попадна... Неграмотниците нищоправят по цял ден, ама тъй като плащането щяло да мине през онлайн магазина, а не техния, нямало да се занимават с мен, сякаш са сложени за нещо друго там и им се плаща заплата за нещо друго. Не ми се питаше какво е другото, че бяхме с маски всичките, а като му я натъчеш до сливиците трудно ще си я извади... С големия червен надпис са досущ бардак. Че си чакам нещо с идея по-на оферта при румънците, имам още седмица и нещо време до крайния срок. Филипса и там ме устройва, но се надявам на C1... Тия Сонита ми идват скъпи нещо... 2000 за 55" ми е тавана и над него само световния етер

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #6269

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Е, нормално, ти какво искаш? Да тестваш телевизора на място и после да го поръчаш същия, който си тествал онлайн, за да си запазиш правото за връщане ли? И аз да съм, и аз няма да ти обърна внимание.

    Ако бюджетът не е проблем, вземи по-добрия модел, който в случая е c1. Тв не се купува всеки ден.
    Gena_bs и bigchicken харесват това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6270

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Неее, идеята беше да си направя завката онлайн, но с взимане на място. Просто имаше още 20 минути от работното време на мацките от кредитните, а аз се почувствах нерешил. Та да го заръчам онлай, имаше време до полунощ, да ме одобрят на следващия ден за изплащането и като се обадят, че мога да си го взема от магазина да отида, да го разпечатат, да го тестваме и да си го прибирам. Не мисля, че с взимане на място, пък ако ще и онлайн да е заявката, ще важат тия 14 дни. Но и да е така, не ми е хрумвало такова нещо.
    Иначе C1 не ми е чак ценови проблем, просто докато четях за телевизори беше на тази цена и 12 месеца безлихвено, а последните две седмици въртят 6 месеца без лихва и остава едно такова чувство на не съвсем оферта

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе