Страница 419 от 568 ПърваПърва ... 369409417418419420421429469 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,271 до 6,285 от общо 8506
Like Tree2121Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,552
    #6271

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Съветът ми е да не се вживяваш толкова какво купуваш. Ако обръщаш внимание на всичко, което се пише в този форум и каква важност се придават на техники, които струват колкото един смартфон, винаги ще се чувстваш прецакан. Обикновено тук "моето е най-хубаво" с редки изключения. Използвай отговорите като генерални насоки, а не крайни решения.
    VanDan, Shimbadze, bigchicken и 1 други харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,534
    #6272

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Неее, идеята беше да си направя завката онлайн, но с взимане на място. Просто имаше още 20 минути от работното време на мацките от кредитните, а аз се почувствах нерешил. Та да го заръчам онлай, имаше време до полунощ, да ме одобрят на следващия ден за изплащането и като се обадят, че мога да си го взема от магазина да отида, да го разпечатат, да го тестваме и да си го прибирам. Не мисля, че с взимане на място, пък ако ще и онлайн да е заявката, ще важат тия 14 дни. Но и да е така, не ми е хрумвало такова нещо.
    Иначе C1 не ми е чак ценови проблем, просто докато четях за телевизори беше на тази цена и 12 месеца безлихвено, а последните две седмици въртят 6 месеца без лихва и остава едно такова чувство на не съвсем оферта
    Това е много грешен подход. При тест в магазина после по-трудно ще го върнеш, ако има някакъв проблем като изгорял пиксел, неравномерен цвят на някоя заливка и прочие неща, които има голям шанс да не видиш в магазина. Взимай го онлайн и ако има проблем го носиш в магазина с рекламация.
    berpan и sony 1 харесват това.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #6273

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от radoi Виж публикацията
    Ако взимаш C гледай партидата да е от юни месец, ако е 706 да е от август. Последната партида на 706 е с по - бърза памет и дъното е по различно..Като цяло това им е най -търсения и продаван тв от бюджетните Оледи и конкурент на А13 с разликата, че единия е 60 а другия 100 херца, а Лг си решиха проблема с прегряването на C с новата им партида от Юни.

    Успех с покупката

    Поздрави,
    Източника на тази сервизна информация?
    Philips 706 е конкурент на LG B1

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #6274

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    ...
    В оня голям, с червено магазин ...
    Ей, ама и един разказвач си ...

    berpan одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6275

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Въй, те всичките верно! Ами не съм чел правилата на форума, та затова… Ама то разлики между тях дали?
    Сега па се зачудих наистина дали 65” 706, или 55” C1 Щото направих грешката да зяпам тема, в която се говореше за тези неща, рзмерите… По-голям по-нисък клас, или…
    Спирам да се чудя на глас във форума, че вече се повтарям и досаждам…

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6276

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    По-големия винаги е по-добре!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6277
    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    По-големия винаги е по-добре!
    Е нали каза, че 65” 706 не си струва, а аз нямам желание и възможност за 65” C1

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6278

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Е нали каза, че 65” 706 не си струва, а аз нямам желание и възможност за 65” C1
    Нямате възможност за C1 65, така поставено по-големия диагонал ще има превес.... не изкривявай думите ми....
    При еднакъв диагонал категорично C1

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6279

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Еми ето, щом по-големия диагонал, пък ако ще и 706 да е, е по-добре, значи 706 е достатъчно добър дори и на голям диагонал, камо ли на по-малък
    А без изкривяване на нищо, чуденката ми доста по-горе, когато стана дума за 65” 706 беше, дали 55” С1 за 2000, или 65” 706 за 2100. Ще ми е малко по-трудно с мястото, но ще се справя
    Само амбилайта няма да е ОК, защото от едната страна ще свърши в шкаф, а от другата страна свършва стената, защото помещението е Г образно и стената завива назад. Но съм под наем, та в переспектива…

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6280

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Взимайте каквото искате, щом не вярвате на написаното.....
    C1 е по-добрия телевизор да не говорим че е голяма вероятността да е с EVO панел.....
    Хайде сега се замислете как 65" диагонал ще е на цената на 55-ца?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6281

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ама не е така, аз внимателно чета написаното, просто срещам противоречия, които уточнявам. Иначе е ясно, че С1 е по-добрия. Не е с ЕVO панел.
    Та въпреки, че е по-добрия, ниския клас на Филипс е достатъчно добър, за да се избере заради по-големия размер? При една и съща цена и финасовите рамки, които си поствям. Правилно ли разбирам?

    - - - - - - - - - -

    Намаления в Емаг Филипс 55”706 го отнесоха като куцо пиле домат. Сутринта пишеше 3 бройки, по обяд вече го няма.
    Нормално, няма друг адекватен OLED на 1599 лева

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,014
    #6282

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Да, това е ясно. Питанката беше, това, с което Филипса изостава дали би се усетило реално при ползване.
    Различен клас ОЛЕД са, еквивалента на С1 за Philips по скоро ще е Philips OLED806. 706 трябва да се сравнява с B1.
    bigchicken одобрява това.

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6283

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Ама не е така, аз внимателно чета написаното, просто срещам противоречия, които уточнявам. Иначе е ясно, че С1 е по-добрия. Не е с ЕVO панел.
    Та въпреки, че е по-добрия, ниския клас на Филипс е достатъчно добър, за да се избере заради по-големия размер? При една и съща цена и финасовите рамки, които си поствям. Правилно ли разбирам?


    - - - - - - - - - -

    Намаления в Емаг Филипс 55”706 го отнесоха като куцо пиле домат. Сутринта пишеше 3 бройки, по обяд вече го няма.
    Нормално, няма друг адекватен OLED на 1599 лева

    Защо си мислите че 3 бройки в електронен магазин са много???

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6284

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Да, да, теорията е ясна. В рвлността, при ползване е чуденката. Бих ли открил разлика, реална.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Защо си мислите че 3 бройки в електронен магазин са много???
    Не съм изказвал твърдение за такова мислене, казах, че както имаше, сутринта изписаха три и сега няма. Най-вероятно не са започнали с четири бройки, та вървят си телевизорите

  18. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #6285

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Аз в случая бих избрал по-големия размер. Едва ли при всекидневно ползване ще се усетят толкова минималните технологични разлики между двата модела, но разликата между размерите ще е осезаема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе