Страница 492 от 568 ПърваПърва ... 442482490491492493494502542 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,366 до 7,380 от общо 8511
Like Tree2123Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    9
    #7366

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, трябва да купя 55 или 65 инчов тв утре, че ще идват и ще се ползва на ЕОН и да е с андроид. Моля да ме насочите за модел и откъде да взема, Цената не е много важна, ама да не е нещо фрапантно. Мерси на отзовалите се

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    6
    #7367

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте,
    Отново искам да благодаря на всички за бързата реакция!!!
    Имам приятел в една от веригите за техника и ми даде отстъпка и взех самсунга от препоръката на hristoslav2. И в магазина ми казаха, че за това, което търся, конкретният модел е много добър избор. Като го монтирам при баща ми и добия представа как е, ще дам обратна връзка.
    Хубав ден!

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #7368

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от pb4768 Виж публикацията
    Здравейте, трябва да купя 55 или 65 инчов тв утре, че ще идват и ще се ползва на ЕОН и да е с андроид. Моля да ме насочите за модел и откъде да взема, Цената не е много важна, ама да не е нещо фрапантно. Мерси на отзовалите се
    На така зададен въпрос трудно ще намерите отговор.
    Дайте ценови диапазон, че хем не е важна, но и да не е фрапатна!
    Gena_bs, AntrAcsA и berpan харесват това.

  5. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    9
    #7369

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Около 1500лв - 2000лв
    Този пост е редактиран от pb4768; 11-03-23 в 14:32.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #7370

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от pb4768 Виж публикацията
    Около 1500лв - 2000лв
    Телевизор SONY XR-55X92K

    Ако искате да е ОЛЕД -
    Давате малко отгоре -
    Телевизор SONY XR-55A83J 4K


  7. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #7371
    Цитат Първоначално публикувано от svetlofar Виж публикацията
    Здравейте,
    Отново искам да благодаря на всички за бързата реакция!!!
    Имам приятел в една от веригите за техника и ми даде отстъпка и взех самсунга от препоръката на hristoslav2. И в магазина ми казаха, че за това, което търся, конкретният модел е много добър избор. Като го монтирам при баща ми и добия представа как е, ще дам обратна връзка.
    Хубав ден!
    Малко късно, но, за такава годишнина и при това, че е тв фен, аз бих добавил още 300 лв за олед LG.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #7372

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте. Предстои ми нанасяне в нова-стара гарсониера. Имам телевизор Panasonic TX50EX780E от 2018г. който е ползван 80% като дисплей на компютър! Много съм доволен! Малко проблеми в началото, но от компютъра! Не съм гледал за телевизор до сега и като прегледах има и о лед, Кю лед, течни с големи херцове и т.н. Мен това не ме вълнува! Предложете Моля, евтин не и Самсунг, до 1000-1200 който да става за дисплей! Ако имате и по евтино предложение, още по-добре! Игри не играя тежки, както им викат. Имам Маджонг и една аквариум. Филми и мачове по интернет гледам основно. Ще махам телевизията и остава само интернета!А и да не е под 50 инча!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #7373

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Philips 50 или 55pus8807, Hisense 55uh8q - пускат ги редовно на -200 лв от сегашните им цени.
    Gena_bs одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #7374

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Philips 50 или 55pus8807, Hisense 55uh8q - пускат ги редовно на -200 лв от сегашните им цени.
    Благосдаря. Жив и Здрав и Всички около Вас!
    gurcayy одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #7375

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Мой приятел иска да си купува телевизор, като се е спрял на SAMSUNG QE-55QN90B (в момента го има на 2300лв в Plesio). Проблемът му е, че вече във втори физически магазин (ТМ) му препоръчват за почти същите пари да си вземе Philips 55OLED807.

    Телевизорът ще се ползва предимно като телевизор за гледане на ТВ, филми и спорт. Сега е със smart кутийка на EON. Помещението е доволно светло, но няма директно слънце към екрана.
    OLED малко го притеснява, защото от време на време се зацикля на някой канал и е чел, че това можело да направи голяма мизерия.

    65" не е оферта, защото ще го върти на 90 градуса със стойка за стена.

    Другият въпрос е за тези двата телевизора заслужава ли си допълнителна гаранция (до 5 години)?

    Ако имате и друго предложение в този бюджет (~2500лв) с радост ще го чуе.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #7376

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    гаранцията е задължителна при сегашното ниво на изработка

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #7377

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Няма ли някой с мнение или съвет?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #7378

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    С този бюджет може да си купи почти всеки тв в размер 55". Според мен, ако държи на лед, въпросният Самсунг е един от най-добрите варианти.

    Нямам наблюдения над oled-a на Филипс, обаче аз лично не бих го предпочел пред варианти като G2,C2, S95b.
    bobivg, brotzki и berpan харесват това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    66
    #7379

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Аз имам по-новия QN95B, замени плазма на Панасоник поради факта, че се преместихме в нов жилище където хола е силно осветен от слънцето (южни френски прозорци по цялта стена).
    Телевизорът се справя дори с директно слънцегреене (нямаме щори или плътни пердета), картината след настройки е топ, приложението на ЕОН върви идеално.

    Недостатъци
    - ако си киноман си трябва саундбар.
    - за 1г. работа смарт дистанцинното започна да не намира телевизора, купих си стандартно (в Англия ТВ идва и с двете, при нас е само със смарт)
    Като се видя малко по-свободен ще звъня до сервиза да видя как седи въпроса с дистанционното.

    OLED не съм гледал, че у нас е много светло, а си имах и плазма и виждах какво става, т.е. нищо не виждах
    Този пост е редактиран от vanz; 21-03-23 в 10:04.
    bobivg, brotzki и AntrAcsA харесват това.

  18. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,021
    #7380

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Няма ли някой с мнение или съвет?
    Никой не смее да каже нищо защото.. не е толкова лесно! Супер индивидуално е, въпрос на лични предпочитания, също така зависи и от помещението където ще се ползва телевизора, за това се изненадван от това, толкова смело продавач консултантите предлагат 807 пред QN90B. Много ми се иска да чуя какви им са доводите.

    Според мен QN90B е страхотен телевизор, един от добрите и най ярките LCD-та на пазара, почти два пъти е по ярък от най яркия OLED който може да намериш ! Най хубавото е че яркостта идва с голям обем и яркост на цветовете, дали е по добър обаче от OLED ... и да и не , няма еднозначен отговор. Този Филипсa не е лош, има своите предимства, но както каза gurcayy той е еквивалент на LG С2 който може би е по добър и на по добра цена, но пък Филипс има Ambilight и Андроид което не е за подценяване .

    За това мисля че тези в магазините доста смело и малко неразумно препоръчват 807 като по добър избор, защото... не е, пък може да знаят нещо което ние не знаем..

    Отново на кратко, 807 има своите предимства пред QN90B, като това че има по добър контраст, все пак е OLED, ще се справя по добре при по тъмните сцени, ще изкарва повече детайли там, ще има по добър ъгъл на виждане и е Андроид ТВ, ще имаш повече приложения и възможности !!!

    Предимството на QN90B е точно обратното, ще се справя значително по добре при ярките образи и съдържание, ще е по внушителен заради значително по високата си производителност и няма да му трепериш, дали има статични изображения, лога, на екрана които са проблем за ОЛЕД-те защото ТВ-то постепенно намаля яркостта на целия екран със цел защита, тъй като ОЛЕД-а има опасност от изгаряне на екрана при статични изображения ( трудно но го има ). QN90B има 4 вхора с HDMI 2.1 докато Филипса е с 2 бр, ако това е от значение.

    И те така... вече трябва сами да си решите
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 21-03-23 в 10:49.
    vanz и bobivg харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе