Страница 279 от 567 ПърваПърва ... 229269277278279280281289329 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,171 до 4,185 от общо 8495

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    101
    #4171

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Не бих се замислял и бих взел 65xg95 , няма тв в този ценови диапазон който да се представя по-добре. А до това дали ще се счупи... няма каранция за която и да е от марките , така че доплащаш си гаранция пак и си свиркаш .

    А до колегите по-горе , не знам какво гледате и какви са тия глави по 2 метра но тези , които изказахме мнение за размера на телевизора имаме някакъв практически опит с такива , тоест вашето мнение не е определящо .
    А как реши, че моя опит не е практически?

    На яхтата имаме 75 инчов Самсунг. Гледаме сателитна телевизия и някои от каналите не са HD - резултата е ужасен ако се гледа от близо. Следобед ще направя снимки на СД канал от различни дистанции.

    Sent from my SM-N970F using Tapatalk

  2.  
     
  3. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    417
    #4172

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Мнение без наблюдение е предположение .
    Това е твое предположение в такъв случай...
    За протокола-сега съм в едно студио на морето и гледам един 22 инчов Watson, hd... От 2 метра. SD каналите му се виждат перфектно, А full hd брилянтно... И това е само заради малкият размер и при личното разстояние...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от coverstar; 10-06-20 в 14:58.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #4173

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    22 инча е монитор, не телевизор. Аз в момента ползвам такъв и го гледам от 40 см.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  5. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    417
    #4174

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Понеже е включен директно с коаксиален кабел в розетка на стената и мога сам да си го настроя, има тунер за цифрова кабелна, предполагам, че е телевизор... Пък и до преди 20 години повечето CRT телевизори беха между 14 и 32 инча... И се гледаха от поне 2 метра. Явно сме окьоравели от тогава...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #4175

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Е щом сравняваме CRT с 4k телевизори може би няма смисъл да продължаваме разговора.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  7. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    417
    #4176

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от style34 Виж публикацията
    Е щом сравняваме CRT с 4k телевизори може би няма смисъл да продължаваме разговора.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Сравняваме САМО размера...
    Не технологията... Макар че допреди година имах и 32 инча crt 100 херцов Thompson и на него SD каналите се виждаха по добре, отколкото на най-прехваленият 4 к...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. MGM
    MGM е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    21
    #4177

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    https://www.technomarket.bg/televizo...d-led-09172770
    Това е най-доброто за тези пари, ако има наличност.
    https://www.technomarket.bg/televizo...rt-tv-09171537
    Друга МНОГО по-лоша алтернатива е това.
    Благодара за отговора , но току що говорих с Техномаркет и имали само 2 бройки но били мострени ......

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    101
    #4178

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    75 инча Самсунг, сниман от 2, 3 и 4м.
    Гледайки снимките на 6,4 инчовия екран на телефона изглеждат добре, но като зумирате ще разберете защо не препоръчвам голям телевизор за гледане SD телевизия. Иначе ако ще се гледа само HD канали и филми е съвсем друго нещо.

    Sent from my SM-N970F using Tapatalk

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #4179

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от MGM Виж публикацията
    Благодара за отговора , но току що говорих с Техномаркет и имали само 2 бройки но били мострени ......
    Ако няма да надвишаваш бюджета си от 2500 лева и оставаш на опция с VA матрица това е приличен избор и цената е нормална в сравнение с другите магазини. Не го бях видял, че го предлагат и затова не го посочих преди това.
    https://www.technomarket.bg/televizo...rt-tv-09171499
    Този пост е редактиран от kajos; 10-06-20 в 18:06.

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #4180

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    75 инча Самсунг, сниман от 2, 3 и 4м.
    Гледайки снимките на 6,4 инчовия екран на телефона изглеждат добре, но като зумирате ще разберете защо не препоръчвам голям телевизор за гледане SD телевизия. Иначе ако ще се гледа само HD канали и филми е съвсем друго нещо.
    То sd тв-я и на 40'' на никого не бих препоръчал.
    То такаква почти не остана...Вече К3,ЕК и всякакви кабеларки са hd.
    И който си купи 75'' тв-р едва ли ще му е да пробва това.
    И ,ако все пак гледа,всяко нещо си има малък недостаък,другите пък като гледат 50'' ultra hd дали е OK?

  13. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #4181
    Цитат Първоначално публикувано от Valchev83 Виж публикацията
    75 инча Самсунг, сниман от 2, 3 и 4м.
    Гледайки снимките на 6,4 инчовия екран на телефона изглеждат добре, но като зумирате ще разберете защо не препоръчвам голям телевизор за гледане SD телевизия. Иначе ако ще се гледа само HD канали и филми е съвсем друго нещо.

    Sent from my SM-N970F using Tapatalk
    И на 40" sd то е кофти , както каза и колегата по-горе . Любопитно ми е бихте ли се върнали на по-малък телевизор заради sd каналите .

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    109
    #4182

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте,

    оледчето сгъна и му търся заместник.. телевизорът ще се ползва предимно за гейминг ( конзола ) и чат пат филми през нетфликс. Държа да има приемливо черно, като ми е напълно ясно, че
    ще има blooming, но не вярвам да не може да се свикне. За момента съм загледал Q70T и Q80T. Ще се радвам на предложения и съвети Бюджет около 2500-3000 лв.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    101
    #4183

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ако вече бях купил по-голям за себе си, не знам дали бих се върнал на по-малък. За щастие не прибързах с покупката, премислих добре за какво ще се ползва и реших, че не си струва парите да ъпгрейдвам от 47" на 55", а 65" все още не бих взел именно защото гледам предимно интерактивното Дискавъри на А1 и Кино Нова, а те все още не са HD. Не че не искам един 65" OLED за да гледам филми на него, но за сега телевизията мине приорите. Като сложим и това, че децата сядат на предните столове на масата за хранене и гледат ТВ от около 1,80м, просто няма никакъв шанс при нашата телевизия да взема 65".

    Що се отнася до този 75" телевизор на яхтата - там избора е бил на боса и на капитана. Аз съм в заварено положение.

    Като съм отворил темата за яхтата, ще сненям един 65" Самсунг и търся нещо с максимално висока яркост и контраст. На открито и доста осветено място е и денем нищо не се вижда на сегашния, а и буксите му се окислиха от влажния и солен въздух и взе да прави проблеми.
    Какво ще ми препоръчате? На предната яхта взехме 2 Самсунга (не помна моделите), но и двата бяха много тъмни, а този освен че е тъмен, изглежда и много блед, така че май Самсунг отпада от всякакви класации отсега нататък.

    Sent from my SM-N970F using Tapatalk
    Този пост е редактиран от Valchev83; 11-06-20 в 10:56.

  17. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #4184

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Дапитамнещо Виж публикацията
    Здравейте,

    оледчето сгъна и му търся заместник.. телевизорът ще се ползва предимно за гейминг ( конзола ) и чат пат филми през нетфликс. Държа да има приемливо черно, като ми е напълно ясно, че
    ще има blooming, но не вярвам да не може да се свикне. За момента съм загледал Q70T и Q80T. Ще се радвам на предложения и съвети Бюджет около 2500-3000 лв.
    По-добре миналогодишните модели и може би този е най-доброто от Самсунг. Може да потърсиш модела и някъде да го има по-евтино.
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...D-QLED/p/12157
    Taзгодишните Q80T отоваря на Q70R от миналата година.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,559
    #4185

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Valchev83 Виж публикацията

    Като съм отворил темата за яхтата, ще сненям един 65" Самсунг и търся нещо с максимално висока яркост и контраст. На открито и доста осветено място е и денем нищо не се вижда на сегашния, а и буксите му се окислиха от влажния и солен въздух и взе да прави проблеми.
    Какво ще ми препоръчате? На предната яхта взехме 2 Самсунга (не помна моделите), но и двата бяха много тъмни, а този освен че е тъмен, изглежда и много блед, така че май Самсунг отпада от всякакви класации отсега нататък.

    Sent from my SM-N970F using Tapatalk
    То май само Самсунг ще ти е избора - нещо такова
    https://www.whathifi.com/news/samsun...ching-soundbar

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе