Страница 368 от 568 ПърваПърва ... 318358366367368369370378418 ... ПоследноПоследно
Резултати от 5,506 до 5,520 от общо 8511
Like Tree2123Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #5506

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    При това ниско качество лично аз ако купувах по задължение 43 единствено бих взел X85J.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    219
    #5507

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Ще бъда благодарен ако споделите лични впечатления от QN95 след като пристигне

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #5508

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от omax Виж публикацията
    Ще бъда благодарен ако споделите лични впечатления от QN95 след като пристигне
    До края на седмицата се надявам да го доставят и ще пиша какво ми е мнението след като го тествам.
    omax одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #5509

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    portokala123
    Понеже чета 5-6 форума по редовно, там след тест всеки втори открива изгорял пиксел. Повечето си тестват телевизорите само за неравномерност с 2 и 5% сиво. Каква марка и модел беше плазменият ти телевизор ?
    На моят 10 годишен плазмен Панасоник, при тест има леко забележима хоризонтална ивица - там където са субтитрите и инфо-бар лентите в телевизиите, но с картина нищо не се забелязва.
    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Повете от 700-800 лв са множко за 43 екранче. В Емаг 43АU9000 с кодче ТV10 e около 800лв.
    Преди 8 години 32" топ модел от 9 -та серия при появата си на пазара струваше 2000 лева


    LG ще предложи безплатна 3-месечна пробна версия на Apple TV+ на собствениците на телевизори 2016-2021
    https://www.lgnewsroom.com/2021/11/l...e-month-trial/
    https://www.flatpanelshd.com/news.ph...&id=1635826566
    „Промоцията важи за всички съвместими модели 2016-2021, 8K и 4K LG Smart TV и е достъпна за собствениците на телевизори LG, които се регистрират за промоцията на Apple TV+ до 13 февруари 2022 г. Офертата може да се използва, като просто следвате бутона на екранни инструкции в LG Content Store или чрез щракване върху рекламния банер на Apple TV+ в началното меню на LG TV“, казаха от LG.
    Пробната версия ще бъде достъпна чрез LG Content Store и трябва да бъде осребрена до 20 февруари 2022 г.
    Струва си да се отбележи, че офертата е за тези, които ще станат абонати на Apple TV + за първи път, така че всеки, който вече е изпробвал услугата, не може да се възползва от офертата. Освен това има ограничение от една безплатна пробна версия за отговарящ на условията LG Smart TV и за Apple ID.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 03-11-21 в 18:30.

  6. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Варна
    Мнения
    150
    #5510

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Ползвам го QN95ААТ от 4 дни това е истината

    При яркост на 12 консумация 120W, Ako вдигна на 20 Оледа няма шанс, но вади очите.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 03-11-21 в 20:47.
    brotzki одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #5511

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Има толкова много сравнителни клипове в тубата между ЛГ олед и Самсунг 95, че можеш и сам да си прецениш дали си заслужава.
    В общи линии разлика ще видиш в полза на оледа, само ако гледаш в идеално тъмна среда и под ъгъл.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #5512

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    При мен след като инсталирам Apple tv,не зарежда изписва, че има някакъв проблем с връзката да опитам по-късно с LG C9 съм.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    10
    #5513

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Повете от 700-800 лв са множко за 43 екранче. В Емаг 43АU9000 с кодче ТV10 e около 800лв. https://www.emag.bg/televizor-samsun...ch-Action=view
    Точно него се взех вчера, за 809лв. Лесно се инсталира, звука не е чак толкова лош, добра картина с две думи доволен от цена качество, калибрирах го с помощта на едно клипче и заспа картината. Благодаря на всички за съветите и помощта.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #5514

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от omax Виж публикацията
    Ще бъда благодарен ако споделите лични впечатления от QN95 след като пристигне
    Днес пристигна 55QN95A, доволен съм на пръв поглед – има качествена изработка и масивна метална стойка, няма изгорели пиксели, няма тъмни ъгли, няма проблем с неравномерност на цветовете и няма ефекта на мръсен екран /за който по форумите има оплаквания/. Общото ми впечатление, че телевизора е добър избор за цена малко над 2К /аз го купих от унгарците за 2300/, но категорично не си заслужава актуалните цени в бг за 3000-3200лв. за 55 инача. В сравнени с върнатия поради изгорял пиксел CX мисля, че OLED имаше по-впечатляваща картина, но разликата не е огромна /лично виждане/, но проблемите с OLED технологията за втори път вече ме отказват от нея. В сравнения с другия ми телевизор Сони 55XH9096 мога да кажа, че Сонито на режим "потребител" има много по-добре настроени по подразбиране цветове /личен вкус/, но Сонито има по-лош видимо ъгъла на виждане странично и има черни /потъмнели/ ъгли, докато при Самсунга го нямам този проблем.
    brotzki и fakoni харесват това.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    219
    #5515

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Много благодаря за личното впечатление от ТВ. Безаварйно и с наслада да се ползва


    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    3
    #5516

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте,
    търся смарт телевизор - 40 инча с прилична картина и звук . ще се ползва за гледане на телевизия и филми. Като гледам почти няма прилични 40 инчови. явно топ брандовете са се оттеглили от този размер. За съжаление мястото за телевизора е 91 см и по голям от 40 инча не влиза. като че ли съм се спрял на Схарп 40 инча BL5. molq za syweti

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #5517

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Когато телевизора не се побира заради секцията - променяш/разместваш секцията
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/16714

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,572
    #5518

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    Днес пристигна 55QN95A, доволен съм на пръв поглед
    Като звук каква ви е оценката?

  17. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    597
    #5519

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от preslav38 Виж публикацията
    Здравейте,
    търся смарт телевизор - 40 инча с прилична картина и звук . ще се ползва за гледане на телевизия и филми. Като гледам почти няма прилични 40 инчови. явно топ брандовете са се оттеглили от този размер. За съжаление мястото за телевизора е 91 см и по голям от 40 инча не влиза. като че ли съм се спрял на Схарп 40 инча BL5. molq za syweti
    Има 40 инча на Панасоник, ама цената може и да не ти хареса:
    https://www.emag.bg/televizor-panaso.../pd/DVL2M0MBM/
    Този пост е редактиран от Dedo1975; 07-11-21 в 16:58.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #5520

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Като звук каква ви е оценката?
    Звука е много приличен - балансиран, но не е нещо, което да замени като качество допълнителни колони или саундбар. Примерно CX по спомен имаше по-силен и плътен бас, но QN95A има доста добър саунд за телевизор и превъзхожда според мен XH9096 в това отношение.
    Като цяло единственото, което не ми харесва при QN95A са фабричните настройки на картината /типично за Самсунг/ и се налага да се правят ръчно настройки, особено при game mode, който без корекции е ужасен.
    brotzki одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе