Страница 5 от 567 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 8496

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #61

    Отговор: Избор на LCD/OLED телевизор - 2015 / FAQ на първа страница

    Според мен, предела за тази дистанция е 55", но ти си знаеш

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от maxim7 Виж публикацията
    650 го водят IPS 2
    аз го разбирам като втора ревизия или версия,някоѝ може и да обясни ,ако намери инфо.............

    тук е отбелязана въпросната разлика
    http://ifa.panasonic.eu/pressdocs/Ho...utumn_2014.pdf
    Ти прочети ли под него обяснението на цифричките 2 и 3? 39" вариант не е с IPS панел.
    Този пост е редактиран от pilot; 07-03-15 в 20:26.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #62

    Отговор: Избор на LCD/OLED телевизор - 2015 / FAQ на първа страница

    48H6400 е на " примоция " от 1299 лв в те*ното.

  4. Member Аватара на maxim7
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    някъде по млечния път
    Мнения
    291
    #63

    Отговор: Избор на LCD/OLED телевизор - 2015 / FAQ на първа страница

    pilot

    Ти прочети ли под него обяснението на цифричките 2 и 3? 39" вариант не е с IPS панел.
    .........къде го измисли това..........?

    ,,,всички размери от TX- AS650 според брошурата са Full HD IPS2 LED TV

    което ги раличава от панела на TX- AS750 ,който го дават Full HD IPS LED TV

    ,ако не вярваш на PANASONIC HOME ENTERTAINMENT AUTUMN 2014 ,,,,,,,,,е друг въпрос.............
    Този пост е редактиран от maxim7; 08-03-15 в 14:43.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #64

    Отговор: Избор на LCD/OLED телевизор - 2015 / FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от maxim7 Виж публикацията
    pilot


    .........къде го измисли това..........?

    ,,,всички размери от TX- AS650 според брошурата са Full HD IPS2 LED TV

    което ги раличава от панела на TX- AS750 ,който го дават Full HD IPS LED TV

    ,ако не вярваш на PANASONIC HOME ENTERTAINMENT AUTUMN 2014 ,,,,,,,,,е друг въпрос.............
    Те тука така -
    ifa.panasonic.eu pressdocs Home_Entertainment_Brochure_Autumn_2014.pdf.png

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #65

    Отговор: Избор на LCD/OLED телевизор - 2015 / FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #66

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор - 2015

    Здравейте. Предстои ми покупка на LED TV 47-50 инча. Насочил съм се към Samsung 48H5030. Имам друг smart, 3D телевизор, така че тези фукнции не са ми необходими. Осъзнавам и липсата на 100Hz панел. Така или иначе ако се реша ще тествам картина, звук и USB player, но да не пропусна нещо друго, което трябва да знам за този модел (нещо орязано), защото не успях да намеря много инфо.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #67

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор - 2015

    Липсата на 100Хц опресняване на такъв диагонал не е за подценяване

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #68

    Отговор: Избор на телевизор LCD / OLED - 2015

    Като цяло по-добре да изчакаш края на месеца да пуснат на прИмоция 48АS640E. Мисля че ще се доближи до психологическата граница от 1000лв. и ще е само с 50 по-скъп от Самсунг-а.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #69

    Отговор: Избор на телевизор LCD / OLED - 2015

    Цитат Първоначално публикувано от off_line Виж публикацията
    Като цяло по-добре да изчакаш края на месеца да пуснат на прИмоция 48АS640E. Мисля че ще се доближи до психологическата граница от 1000лв. и ще е само с 50 по-скъп от Самсунг-а.
    Не ми е толкова за цената, колкото за вградения плеър, малките букви на панасоника ме отказват от него, иначе виждам, че тук много ги хвалят. Като цяло избирам между Самсунг и ЛГ

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #70

    Отговор: Избор на телевизор LCD / OLED - 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Deyan Stoykov Виж публикацията
    Не ми е толкова за цената, колкото за вградения плеър, малките букви на панасоника ме отказват от него, иначе виждам, че тук много ги хвалят. Като цяло избирам между Самсунг и ЛГ
    телевизори с цена до 2000 лв - Panasonic TX 48 AS 640 - без никаква конкуренция относно цена/качество! Кратината се конкурира и флагманската им серия

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #71

    Отговор: Избор на телевизор LCD / OLED - 2015

    Това прозвуча като типично хвалене на "моето"... Телевизорът е наистина много добър, но далеч не е "без конкуренция". Какво ще кажеш, ако ти споделя, че Самсунга от подписа ми вади по-добра картина от него и като цяло е по-добър от Панасоника? Да не говорим за W829, ако сравняваме само картина. Но това е субективна преценка и ще е немеродавно, ако заява, че еди кой си тв е най-добър. Не подвеждайте така хората, че някой ще се хване и после ще псува що субтитрите му се виждат само с лупа, че трябва да наглася IFC според това какво гледа и др...
    Този пост е редактиран от gurcayy; 11-03-15 в 21:02.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    34
    #72

    Отговор: Избор на телевизор LCD / OLED - 2015

    Здравейте. Харесал съм си този телевизор http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...3D-LED/p/16034 (sony kdl-42w829). Някой може ли да ми каже какви са проблените с вградения му плеър, защото мисля да гледам MKV филми от флашка. Бях харесал и панасоник 48AS460 но ме отказа проблема с малките субтитри.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #73

    Отговор: Избор на телевизор LCD / OLED - 2015

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Това прозвуча като типично хвалене на "моето"... Телевизорът е наистина много добър, но далеч не е "без конкуренция". Какво ще кажеш, ако ти споделя, че Самсунга от подписа ми вади по-добра картина от него и като цяло е по-добър от Панасоника? Да не говорим за W829, ако сравняваме само картина. Но това е субективна преценка и ще е немеродавно, ако заява, че еди кой си тв е най-добър. Не подвеждайте така хората, че някой ще се хване и после ще псува що субтитрите му се виждат само с лупа, че трябва да наглася IFC според това какво гледа и др...
    Samsunga e 400 HZ CMR..контраста е добър, ама цветовете с фабрични настройки са ужасно неестествени...не знам оправя ли се това...студени и резки образи...иначе SONY 829 ми е любим, ама 3Д-то му се зле, иначе картината му е като на Панасоника...но така или иначе и двата са по-скъпи от последния, което потвърждава тезата ми за цена/качество Панасоника е "Direct LED" , при опресняването генерира 3 нови междинни кадри, a подсветката премигва 8 фазово....тва Самсунга не го прави...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #74

    Отговор: Избор на телевизор LCD / OLED - 2015

    С много леко пипане където трябва, става перфектен! Също 48AS640 е много добър модел! Двата са съпоставими с минимална разлика. Каквото и да се вземе е добра сделка, само че преди нова година Панасоника бе БЕЗ КОНКУРЕНЦИЯ с тия 5 години гаранция.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #75

    Отговор: Избор на телевизор LCD / OLED - 2015

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    С много леко пипане където трябва, става перфектен! Също 48AS640 е много добър модел! Двата са съпоставими с минимална разлика. Каквото и да се вземе е добра сделка, само че преди нова година Панасоника бе БЕЗ КОНКУРЕНЦИЯ с тия 5 години гаранция.
    анджък де, аз и затуй го взех спестяваш 200 лв, а и гаранцията е от прозиводителя, не от търговеца, и като добавим и онлайн промоцията, още 100 лв надолу...
    Иначе дизайна на Sony W 829 e...баси как ме кефи...ама 500 отгоре
    То да пипаш и калибрираш, ама без апратурка...трудна работа...щото все пак си индивидуално за конкретната бройка...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 567 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе