Страница 355 от 569 ПърваПърва ... 305345353354355356357365405 ... ПоследноПоследно
Резултати от 5,311 до 5,325 от общо 8524
Like Tree2128Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,580
    #5311

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Не знам дали съзнаващ точно какво си написал?
    На каква цена е този тв-р и с кой SAMSUNG го сравняваш?Или с всичките?Горе-долу,квот да е.
    Мога да ти кажа какво точно предлага повече от кой да е SAMSUNG,но едва ли ще има полза.А който иска да разгледа долу и веднага ще разбере,ако еазграничава телевизори от кюфтета.

    https://www.displayspecifications.com/bg/model/1c73272f
    A9G сравнено с LG C1 и Samsung 90A. И трите са едни цени. Този сайт горе за нищо не става, освен за ватове, милиметри и разни размери
    Swon одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #5312

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Кое ви кара да предлагате марката Hisense? Явно ги избятват , щом няма активност в под секцията на марката. Кой им прави менюто на тези китайци? Изглежда като незавършена кръпка, а искат един бон.
    Ти с това меню(на тези китайци )боравил ли си ,или си е ясно за всезнайковците?
    Кое меню(т/е/ боравене с дистанционото в менюто)е по-лесно освен magic remote?
    Говоря за U8QF.За всички ''китайци''-на едро, не знам.Тук има толко всезнайковци.че....
    И къв един бон те гони,за някои модели искат(искаха)10,,,,,100'' lazer напр.

    Тъпотия,след тъпотия се снасят тука.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,580
    #5313

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Ти с това меню(на тези китайци )боравил ли си ,или си е ясно за всезнайковците?
    Кое меню(т/е/ боравене с дистанционото в менюто)е по-лесно освен magic remote?
    Говоря за U8QF.За всички ''китайци''-на едро, не знам.Тук има толко всезнайковци.че....
    И къв един бон те гони,за някои модели искат(искаха)10,,,,,100'' lazer напр.

    Тъпотия,след тъпотия се снасят тука.
    Хайде, хайде, какво повече предлага A9G сравнено с LG C1 и Samsung 90A?!
    Swon одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #5314

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    A9G сравнено с LG C1 и Samsung 90A. И трите са едни цени. Този сайт горе за нищо не става, освен за ватове, милиметри и разни размери
    Тъпотии говориш/Да беше прочел какъв е този тв-р,а ватове,мм и разни размери....видял.
    Ти този телевизор твърдиш,че си го виждал,или просто си ги знаеш нещата???

    https://edigital.bg/led-televizori/h...evizor-p886268

    3000 лв. при пускането.Колко струваха споменатите SAMSUNG и LG при пускането си?
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p840421
    https://www.fnac.es/TV-Neo-QLED-65-S...V-LED/a8140275


    https://www.displayspecifications.co...son/02f61cee79

    Ако някой искаше все пак да разгледа,щеше да види,освен че е OLED предлага и DOLBY VISION/DOLBY ATMOS,дори и DTS.
    Сега да обяснявам ли кво е това или си го знаеш.,,,,мм,см ,ами толко ти е хабера,това ще видиш.
    Ако искаше,ама няма време от дрънкане на знания придобити от небето.
    Този пост е редактиран от inches9; 09-10-21 в 10:41.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,580
    #5315

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Тъпотии говориш/Да беше прочел какъв е този тв-р,а ватове,мм и разни размери....видял.
    Ти този телевизор твърдиш,че си го виждал,или просто си ги знаеш нещата???

    https://edigital.bg/led-televizori/h...evizor-p886268

    3000 лв. при пускането.Колко струваха споменатите SAMSUNG и LG при пускането си?

    Ето от онзи сайт сравнение на 55" . Кажи сега с кое е по-добър HISENSE 55A9G за цели 2 бона? Какво повече предлага технологично, за да го гледаме?
    Благодаря!

    https://www.displayspecifications.com/bg/comparison/aa461cee74

    Swon одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #5316

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Ето от онзи сайт сравнение на 55" . Кажи сега с кое е по-добър HISENSE 55A9G за цели 2 бона? Какво повече предлага технологично, за да го гледаме?
    Благодаря!

    https://www.displayspecifications.com/bg/comparison/aa461cee74

    От 65 минахме на 55.Умно.Не бях се сетил.
    Аз в предния пост ти казах кво от Самсунга.Кой разбрал,разбрал.
    И 100 страници да ти обяснявам щом не ти е ясно едва ли ще разбереш.
    Самсунг трябва на първо време да почне да си плаща лицензиите ,а не да се прави на ощипана на хорото мома,която всички селски ергени искат да вземат.
    За OLED или mini led пък е дълга тема.

    И не ми благодари,защото аз за тебе нищо не мога да направя.Както и за доста като тебе тука.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    116
    #5317

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    За тази цена е абсурдно дори и да го погледна. Не предлага нищо повече от СХ или С1, а и като видях колко е дебел ми стана лошо ( кютук като старата ми плазма от 2007г. ), а размера и визията на дистанционното няма и да я коментирам.
    brotzki и Swon харесват това.

  10. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #5318

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от fabia6300 Виж публикацията
    За тази цена е абсурдно дори и да го погледна. Не предлага нищо повече от СХ или С1, а и като видях колко е дебел ми стана лошо ( кютук като старата ми плазма от 2007г. ), а размера и визията на дистанционното няма и да я коментирам.
    Ти кой модел като качество /цена ще сравниш с C1???Много ясно е ,че щом LG има монопол в производството на матриците.
    Може би забеляза,че към това се добави и САМСУНГ,a точно кви нови филми гледате без DV/DA Вие си знаете.Предполагам,че старите ,които Ви интересуват сте ги гледали,
    Дистанционото на модела който имам е с идеални размери,този не знам,ама само ''експертите'' ги разбират преди да ги видят.Не че някога ще ги видят,ама да дрънкат шпагите(или празните чинии)

    И колко е дебел???
    https://hisense.co.uk/tvs/all-tvs/a9g/

    Дрън,дрън.
    И никой не виждам да те кара да го поглеждаш.Това си е твой проблем кво поглеждаш и кво не.Тук просто го сравняваме с едно Сами,цени и техн. спец....

    И като гледам си погледнал JAMO,в което няма нищо лошо(вероятно).Само дето 90% от ''всезнайковците'' пишат,че били ''китайски боклуци''.Все едно,че другите(япончета или квит да са) са под път и над път.
    Този пост е редактиран от inches9; 09-10-21 в 11:41.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,580
    #5319

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията

    И колко е дебел???
    https://hisense.co.uk/tvs/all-tvs/a9g/
    .
    Много. Вадят акустика от дълбока пластмаса.

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Swon, berpan и fabia6300 харесват това.

  12. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #5320

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    От къде да вадят акустика.И ако снимаш LG-то по същия начин нещо много по-различно ли ще е?И какво ми пречи това???
    Казах за приказките за JAMO.Кой видял,кой чул дава заключения.Да си видял аз някъде да се изкказвам за тях.Никога не съм имал,нито съм видял преглед от уважаван източник.Така,че да дрънкам кво мисля и кво не е олигофрения(пълна).
    А ти в случая това правиш,говориш за нещо което не си виждал,няма и никъде ревюта,напр. rtings.Като излезе и е лошо е друг въпрос.Ама това което (не)ти е казал Господ докато си сънувал си го пази за себе си,
    Хубаво е да може да пишеш глупости по форумите и да не разбираш.Завиждам на такива.

    Станахте двама и дори не гледам кой кво,четете си го общо.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,580
    #5321

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    От къде да вадят акустика.И ако снимаш LG-то по същия начин нещо много по-различно ли ще е?И какво ми пречи това???
    Кютюк е и без снимка - 109мм срещу 46.9мм
    Swon и fabia6300 харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #5322

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Кютюци има много.... във форума.Все едно,че аз ще гледам моите тв-ри и LG-ta как изглеждат отзад,вместо да им гледам картината,
    А Сами Q6 или 6000(000) не кютюк,очевидно.
    Толкова беше.Който иска да си дава парите като чете глупости във форуми,такива не липсват тук.Не си само ти.
    Парите са си негови и си ги е изкарал с работа,така че може да си ги харчи по твоите или подобни препоръки.
    И да не забравиш да премериш всички тв-ри,мм,см ,то само това пише в ''тъпите сайтчета'' които се дават

    п.с. Дистанционното е същото като на моя Hisence.Mного удобно и от самолет се вижда,че са използвани качествени материали.
    Този пост е редактиран от inches9; 09-10-21 в 12:44.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,580
    #5323

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Баба Vidaa 5 не виждам официално да поддържа най-доброто приложение Smart IPTV https://siptv.app/howto/ Има SSIptv, което не бачка-забива с големи M3U файлове.
    Голяма реклама им направихме на тия чин-чан-чуни, а разделът им празен от потребители. ,
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-10-21 в 17:07.
    Swon одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #5324

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Пичове, помагайте. Взех двата филипса 8506 и картината е ужасна с виваком сателитна тв. Не съм си играл много с настройките, но в първоначалния си вид са ужасни. Ще съм благодарен ако помогнете с някакви готови настройки.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #5325

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Какво значи ужасна? Цветовете и контраста ли не са наред или самото качество на сигнала?
    Направи една снимка да се види.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе