Страница 295 от 567 ПърваПърва ... 245285293294295296297305345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,411 до 4,425 от общо 8496

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #4411

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Вдигнал си бюджета....тогава в списъка влизат и Samsung UE43TU8502 + LG 43UN8000

    ето филипса на по-ниска цена
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/15878

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    26
    #4412

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Вдигнал си бюджета....тогава в списъка влизат и Samsung UE43TU8502 + LG 43UN8000

    ето филипса на по-ниска цена
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/15878
    Да ,просто приятеля ми казаха,че
    https://edigital.bg/led-televizori/l...tm_term=648289 е миналогодишен модел и бил изчерпам,той ми предложи този Филипс,не знам дали има значение ...той ми предложи PUS7304 ,а това,за което си писал е PUS7354.
    От друга страна всеки,който говорих (включително и майсторите ТВ техници) ми казаха да бягам от Филипс-даже забранено .Та затова и реших още веднъж да се допитам тук .

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #4413

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте. в другата тема никой не откликва, затова поствам и тук. Предстои ми покупка на ТВ 65'' . Бюджета е 1500-1600 лв. маааакс.(от Унгарците не съм склонен да поръчвам). Основно ме интересува качеството на картината. Като цяло съм фен на LG и в момента съм с LG 55SK8100, който е със 100Hz и покрива изискаванията ми на 100%. Наясно съм, че за този бюджет и размер 65'', новия телевизор по-скоро ще е по кофти е сегашния ми. Но новия е за вила и няма да се гледа ежедневно, а само уикендите. Основното ми притеснение, е в размера на екрана и дали няма да дава кофти картина, като ще се гледа с fusion приемник. За сега съм се спрял на LG 65SM8050, който при Румънците с някви ваучери пада до към 1500. Дали обаче ще дава прилична картина при 65 инча ( поне сравнен с моят LG 55SK8100). И последно - покупката ми не е спешна.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #4414

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Отиди до някой магазин и виж картината.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    104
    #4415

    Talking Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Deyan Stoykov Виж публикацията
    Здравейте. в другата тема никой не откликва, затова поствам и тук. Предстои ми покупка на ТВ 65'' . Бюджета е 1500-1600 лв. маааакс.(от Унгарците не съм склонен да поръчвам). Основно ме интересува качеството на картината. Като цяло съм фен на LG и в момента съм с LG 55SK8100, който е със 100Hz и покрива изискаванията ми на 100%. Наясно съм, че за този бюджет и размер 65'', новия телевизор по-скоро ще е по кофти е сегашния ми. Но новия е за вила и няма да се гледа ежедневно, а само уикендите. Основното ми притеснение, е в размера на екрана и дали няма да дава кофти картина, като ще се гледа с fusion приемник. За сега съм се спрял на LG 65SM8050, който при Румънците с някви ваучери пада до към 1500. Дали обаче ще дава прилична картина при 65 инча ( поне сравнен с моят LG 55SK8100). И последно - покупката ми не е спешна.
    Едва ли ще сгрешиш. Единственото нещо е че, не 100 Hz за този размер и пари..., но едва ли ще видиш разлика. Има си всичко вкл. и Magic Remote а то вече в раздела на Sony цяла тема са му отделили. Много е удобно.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #4416

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    A ако няма магическо дистанционно от евтина пластмаса си купуваш по-красиво такова за 10 долара.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #4417

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    @okean не ги слушай тия врели-не-кипели за Philips телевизорите. Пълни глупости! Отиди и виж с очите си за какво става дума относно картината. Аз ползвам от дълги години различни серии модели на Philips и всичко е ТОП. От всички марки днес само Philips и Sony стават като цяло: картина, 100% читав ъпскел при всякакъв сигнал, функционалност и поддръжка, цена/качество при размерите. Предварително не се манипулирай от различните коментари. Очите ти ще познаят коя е марката. Успех!!!

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #4418

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Трудно може да се убеди, че точно Philips е марката, но нека отиде и види, щом трябва. Те Philips една LED крушка не могат да направят като хората пък какво остава за други уреди...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #4419

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от DOLBY VISION 4K Виж публикацията
    @okean не ги слушай тия врели-не-кипели за Philips телевизорите. Пълни глупости! Отиди и виж с очите си за какво става дума относно картината. Аз ползвам от дълги години различни серии модели на Philips и всичко е ТОП. От всички марки днес само Philips и Sony стават като цяло: картина, 100% читав ъпскел при всякакъв сигнал, функционалност и поддръжка, цена/качество при размерите. Предварително не се манипулирай от различните коментари. Очите ти ще познаят коя е марката. Успех!!!
    Някой модератор да изтрие въпросния пост, че ще вземе някой да се върже и после ще псува форума.

  12. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    417
    #4420

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Филипс, преди TPvision, имаха картина и качество, конкуриращи, дори надминаващо Sony. Имам такъв от 2012,работи безупречно..

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  13. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #4421
    Цитат Първоначално публикувано от coverstar Виж публикацията
    Филипс, преди TPvision, имаха картина и качество, конкуриращи, дори надминаващо Sony. Имам такъв от 2012,работи безупречно..

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Но вече нямат нищо общо :D

  14.  
     
  15. Member Аватара на Martin_vn
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    173
    #4422

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    И аз съм много доволен от Philips-a от подписа ми. Много бавна операционна система но картината много ми допада въпреки най-ниския си клас. За всичките години работа не е мръднал.

  16. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    417
    #4423

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Но вече нямат нищо общо :D
    Нямам наблюдение върху Сони и Филипс в момента, гледам 55 инч Loewe 4k(хола за гости) ,43 инч Philips в другият ми хол(личният) и 32 инч LG в кухнята... И трите бачкат идеално, като скапаните програми се виждат най-добре на най-малкият... Мога да предположа, че Loewe не е по-зле от другите скъпи марки... П. С. Loewe ми е подарък от систъра и зета чужденец-да не помислите, че съм заможен, само нает бачкатор съм... Но не в Бг..

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от coverstar; 23-07-20 в 23:09.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    104
    #4424

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Philips правеха много качествена техника.Лично съм ползвал един CRT телевизор дълги години без проблем. Едно тяхно домашно кино...много качествена звук в продължение на 15г.и го подарих накрая.С колони от дърво което и звучеше супер.Много добри Аудио продукти правеха с доста иновации , но и цената им беше добра. Мисля че те бяха първите ,които започнаха да вграждат D-class цифрови усилватели. Малко след това и Sony се появиха с техния S-master. Но сега незнам как са за LCD...май се оплакват от бавна операционна система. Направиха много добри OLED модели на много добри цени. Philips/AVENT,някой спомена , е бранд от поне 10...12 години когато децата бяха малки. Поналожиха се с Ambilight което не е за пренебрегване, доказано е че, когато има осветеност зад екрана натоварването за зрението е по-малко, а и картината изглежда по-контрастна.. Но и това сега прави с LED лента за 5 долара.Прди слагахме Т5 лампи за задно осветление и пак ставаше супер.

    - - - - - - - - - -
    Style..
    Иска ти се ама,не. За пореден път заблуждаваш хората с някви китайски измислици тип....пробваш ако стане и докато работи.
    Този пост е редактиран от hanibal; 24-07-20 в 00:45.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #4425

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Кажи де, кажи кое е измислица. КОНКРЕТНО. Че дистанционното на елжито е от евтина пластмаса или че има много евтини дистанционни, които са по-добри? Дай конкретни аргументи. Коя е тази невероятна функция дето другаде я няма? Иначе за пореден път доказваш, че си един ла-ла-джия.

    Иначе говориш за китайски неща и в същото време хвалиш лед лента за 5 долара.....
    Тъжна история.
    ЛЕД лентата за 5 долара върши работа, но не си сменя цветовете спрямо картината....
    Има и такива де, но не са 5 долара.

    Аз от Филипс също съм се отказал. 2-3 неща съм имал, все дефект дават. Но може да е до късмет. Макар че рядко ми се развалят неща.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе