Страница 12 от 567 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 8496

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #166

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте.
    ще трябва да купувам тв 32 инча за родителите ми. Гледат кабелна със сд приемник, 3д и смарт
    не са нужни. От по читавите марки май един от тези двата ще е, но моля за мнение запознатите.


    http://www.technopolis.bg/bg//TV-%D0...HD+1920+x+1080

  2.  
     
  3. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #167

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Разликата между H5000 и H5030 е само в дизайна, така че по-добре (за джоба) да е H5030. Другите ги изключвам, защото са 3D и Smart. А ако не държиш да е Full HD, този също става... http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...00-LED/p/12111

  4. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #168

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте,
    интересувам се от 60 инчов телевизор, по възможност 3D, но те сякаш всички са такива. Може и повече да са инчовете, но 60 са оптимални, говорим за хол от 50 квадрата.
    Искам мнение - добра картина, звукът не е драма, както и модерното 4К, по-скоро да може да чете външни устройства, и интернет свързване. Много са ми на сърце Шарп, знам какво ще напишете вероятно, следват Филипс, Панасоник, LG и до там. Нещо от тези марки. ПРинципно няма ограничение в бюджета, но все пак да е нещо разумно.
    Предварително благодаря.

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    4
    #169

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Kosme Виж публикацията
    Колега, Samsung UE48h6400 това ти е телевизора.
    След като разгледах някло одела между които се чудех в Зора се спрях на Samsung UE48H6400 - само че там беше 1300 лв и минах през малко перипети докато се докопам до един в Неделя от Техномаркет където се оказа че е 999лв От София съм и ми казаха че има една бройка в Люлин - уви звънях и там и се оказа че нямат Но пък питах къде имат ... казаха общо 3 бройки в страната и за късмет 1 от бройките беше в град в който имах приятел прибрал се за празниците - та го уговорих ... пък като ми го донесе се оказа че и той си купил телевизор (преди да му кажа не знаел за промоцията ) - така че 2 в 1


    Много съм доволен от телевизорчето засега - но вече никък не съм доволен от качеството на БГ телевизията -(изключвам някои "HD" канали) . Вече знам че лошата картина не е била заради проблем в телвизора ми
    Както и да е - аз съм страстен почитател на филми и спортове - така че сега с удоволствие ще си гледам Шампионската лига и Плейофите в НБА . Благодаря на всички за съветите и успешен ден!

    Поздрави

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #170

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от mkukas Виж публикацията
    Здравейте,
    интересувам се от 60 инчов телевизор, по възможност 3D, но те сякаш всички са такива. Може и повече да са инчовете, но 60 са оптимални, говорим за хол от 50 квадрата.
    Искам мнение - добра картина, звукът не е драма, както и модерното 4К, по-скоро да може да чете външни устройства, и интернет свързване. Много са ми на сърце Шарп, знам какво ще напишете вероятно, следват Филипс, Панасоник, LG и до там. Нещо от тези марки. ПРинципно няма ограничение в бюджета, но все пак да е нещо разумно.
    Предварително благодаря.
    Разумно е много общо казано...Може ли 65"

    Sharp
    4K ULTRA HD BIG TV 3D LCD LED телевизор Sharp LC-60UD20E - модел 2014
    Sharp LC-60LE840 - модел 2013
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post348419


    Panasonic TX-60AS800E


    sony KDL-65W955B - модел 2014
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-04-15 в 18:43.

  7. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #171

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    По-скоро таван от 5 хиляди, повече не че не мога, но не виждам смисъл. Благодаря за отговора обаче. Затова и махнах 4К като условие и инчове до 60.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #172

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Какво да напишем за Шарп? Големите им диагонали са добри. Виж този.
    Самсунг, защо го изключваш? Този не е никак лош

  10. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #173

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Шарпът ми е на сърце и за 60 инча цената си е прекрасна, това къде е сглобявано?
    А Самсунг .... ами цветовете са ми твърде ярки, лично мнение.
    ПП - не ми се иска много, но и по препоръка от форума на Христослав вървя към тв с външен плеър, няма пълно щастие.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #174

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Вероятно в Полша, но панелът е японски. Сглобката на поляците е на високо ниво. Ако си от Варна, отскочи до мола, за да го видиш.

  12. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #175

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    София, но щом е от Полша е прекрасно

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #176

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от mkukas Виж публикацията
    София, но щом е от Полша е прекрасно
    Може да го имат наличен и в София...отзад пише made in japan, но вероятно си чел в темата защо?

    П.С. Самсунга след настройка си е добър...виж го все пак. Впрочем Шарпа също си иска детайлна настройка.

    П.С.1 Ако се спреш на Шарп, стандартаната гаранция е 3г....понеже на места дават 2г.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #177

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Сравнителен тест: извити телевизори LG, Samsung и Sony
    Имам някои забележки относно сравнението:
    Теста за отражения - всички модели трябва да бъдат поставени в едно и също време до прозореца, защото докато наместите, свържете и заснемете единият телевизор, слънцето вече се е преместило по хоризонта и така се е променил ъгълът на падане на светлината, като първата снимка се прави при изгасен екран, а при втората на всички модели трябва да има изобразен един и същи кадър.

    P.S.
    Допълних първи пост с обяснения за типа матрици.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-04-15 в 21:16.

  16. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #178

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Някой пазарувал ли е от тук дали са коректни при евентуални рекламации после.

    Techmart.bg - кухненски уреди, домакински електроуреди, черна техника, бяла техника

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #179

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Хвърлете едно око на този пост в темата за форума и дайте мнение
    https://forum.setcombg.com/%D0%B7%D0...tml#post725155

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    71
    #180

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте,
    Може ли някой да даде съвет за 32 инчов ТВ, който да е със 100Hz-ов панел? От миналогодишните Samsung 32H6400 беше такъв, но има само мострени бройки, от новите Philips 32PFK6509 е описан с такава матрица тук , но на други места го листват с 50Hz...
    Явно малките екрани все по-рядко ще са със 100Hz, ако все пак някой има информация, моля да я сподели.
    Благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 567 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе