Страница 128 от 568 ПърваПърва ... 78118126127128129130138178 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,906 до 1,920 от общо 8511
Like Tree2123Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #1906

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    От мен +1 за “Сонито„ лятото купи 55ца един приятел и е много доволен от него аз имам 50тка и също съм доволен.Лично мнение „андроида“ е по добре като операционна система не съм сигурен но ефтините 4к са 50 херца а „сонито“е100 херцово игри не играя не мога да дам мнение за тях другите ти изисквания ги покрива.Но ти плащаш ти избираш успех.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,573
    #1907

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Ivan1984 Виж публикацията
    Здравейте,

    моля за помощ в избора на 55- инчов телевизор, харесал съм Sony KDL-W809C

    LCD TV SONY KDL-55W809C | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ

    като Технополис имат навика да свалят всичко с 10% за Black Friday,
    10 и повече процента можеш да договориш по веригите. Застоялата стока трябва да се разкарват някак.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    16
    #1908

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    В събота ходих да гледам телевизорите на живо.

    Както съм писал преди няколко мнения, бях тръгнал за по-бюджетен телевизор за спалнята - 700-800 лева, без 3D. Важно ми беше DLNA и Android (за да не отъпее умния телевизор прекалено бързо).

    Когато отидох на място обаче Филипса, който си бях набелязал в Интернет, ме озадачи с изключително лошата картина. LG-тата са с WebOS, което е супер зле като ОС. Самсунгите са си взели поука от телевизорите с преекспонирана картина в последните 2 години и новите са им с доста по-реалистична и детайлна картина. Обаче нещо им липсва. Не ме грабнаха.

    Това, което ме грабна беше SONY KDL-43W809C 3D LED. Реших, че за 200 лева отгоре мога да взема много по-добър телевизор. 3D-то е опция, която много рядко бих използвал, но при положение, че всичко останало покрива моите изисквания, не ми пречи. Цената на телевизора без 3D беше даже по-висока заради подаръка soundbar. Консултанта на Сони каза, че на практика двата телевизора са еднакви с изключение на 3D функционалността. Картината му беше по-добра, от който и да е друг телевизор от този размер и клас на стената.

    Надявам се за Черния Петък или за Коледа Технополис да свалят цената с 10%-тина и ще го взема веднага.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    11
    #1909

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте,
    Сигурно ви е омръзнало от подобни въпроси, но ще се пробвам. Все пак съм жена

    Кой е на-добрият 43 инчов телевизор, който мога да си купя на нашия пазар, при бюджет около 1000 лв ( +/- 100лв)?

    Предварително ви благодаря.

  6. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #1910

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Вероятно този в мнението преди вас.
    rachevv одобрява това.

  7. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #1911

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Колеги, помогнете за избор на телевизор 32" с добра картина и цена максимум до 600 лева. Може и малко отгоре с надеждата на 25.11 да се вмести в бюджета. В Т.П. ми предложиха SONY 32RD430. Приемам и други предложения.
    П.С. Сега видях на сайта им едно предложение за Panasonic 40" което се вмества в бюджета - той как е като картина. И изобщо може и да е 40" стига да е с добра картина и до споменатата сума.
    LCD TV SONY KDL-32RD430 | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ
    Благодаря предварително.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #1912

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    LG 32LH530V или Samsung T32E310EW. Тези са Full HD и минимум smart.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1913

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Iva63 Виж публикацията
    Здравейте,
    Сигурно ви е омръзнало от подобни въпроси, но ще се пробвам. Все пак съм жена

    Кой е на-добрият 43 инчов телевизор, който мога да си купя на нашия пазар, при бюджет около 1000 лв ( +/- 100лв)?

    Предварително ви благодаря.
    Разликата между трите модела е само в цвета на корпуса
    LCD TV SONY KDL-43W805C | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ
    LCD TV SONY KDL-43W807C | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ
    LCD TV SONY KDL-43W809C | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ

  11. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #1914

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    LG 32LH530V или Samsung T32E310EW. Тези са Full HD и минимум smart.
    Смарт функции не ме интересуват! Картината да е добра...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    11
    #1915

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Благодаря много Христослав, но признавам, че ме объркахте. В Технополис Враца ни препоръчват Samsung или LG като най добро съотношение качество/цена.
    Твърдят, че е добре да се заложи на 4К функцията, която скоро щяла да се използва.

    Онази вечер за малко да купим този:
    LCD TV LG UHD 43UH668V | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ

    Този го харесахме повече, но ни възпира това, че е 40":
    LCD TV UHD SAMSUNG UE-40KU6472 | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ

    Отказахме се, само за да ви попитам тук във форума. Май добре съм направила. Сони, значи.

  13. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #1916

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    При такъв диагонал 4К е абсолютно излишно. Ако 2-3 години за тях е скоро значи живеят в тяхно си време. Човек ако се замисли и 4К до 2-3 години стане стандарт, тогава самите телевизори ще са се изменили. Сегашните 4К модели от нисък клас ще са пълна пародия.
    За мен в момента най-доброто съотношение на цена-качество е 43W80xC.
    bagerista9 одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1917

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Само да поправя, че 4К не е функция и в момента се използва

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1918

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Iva63 Виж публикацията
    В Технополис Враца ни препоръчват Samsung или LG като най добро съотношение качество/цена.
    Твърдят, че е добре да се заложи на 4К функцията, която скоро щяла да се използва.

    Онази вечер за малко да купим този:
    LCD TV LG UHD 43UH668V | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ

    Този го харесахме повече, но ни възпира това, че е 40":
    LCD TV UHD SAMSUNG UE-40KU6472 | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ

    Отказахме се, само за да ви попитам тук във форума. Май добре съм направила. Сони, значи.
    Казва се UltraHD! 4K е стандарт за цифрово кино. За да се възползваш напълно от картината на един UltraHD телевизор, ти трябва такъв с диагонал над 75".

    И кога щял да се използва масово според неграмотните консултанти?
    Тяхната работа е да продават стоката изложена в магазина и поради това се използва всякаква манипулация към клиентите.

    Само за справка - в момента има няколко такива тестови програми качени на сателит. Програмата им е основно, рекламни клипове и рядко някое спортно събитие.
    В България дори не се говори за такава програма. Длъжни сме да спрем излъчването на SD сигнал през 2023 година и вероятно по онова време ще преминем към UltraHD, а тогава в някои страни ще правят тестове на UHDTV(7680x4320)погрешно наричана 8K.
    Затова ти препоръчах FullHD модел, който ще ти върши идеална работа в следващите 6-7 години. Ако толкова ти харесват изброените от теб модели - вземи си този който ти харесва повече. Все пак ти ще си го гледаш, а и парите са си твои.

    Разбирам, че всеки иска да си вземе модел покриващ в максимален обем новите стандарти, за да не "остарее" прекалено бързо. Тоест, както се казва да бъде - future proof. Това обаче ви препраща директно към топ моделите! Колко от вас имат бюджет за такъв? Колко от пишещите тук могат да си го позволят?

    и като си го вземете..първите няколко години ще продължите да си гледате скапаната картина на нашите телевизии в FullHD. Освен ако можете да си позволите един UltraHD Blu-Ray плейър и всеки месец да си купувате нови такива дискове със филми и концерти(в момента 90% от тях са мастерирани от FullHD в UltraHD - просто така са заснети материалите). Другият вариант е, да се възползвате от услугите за стрийминг видео на Нетфликс, Амазон видео...Но и там заглавията все още са малко.
    Трети вариант е да гледате малкото такива програми качени на сателит - стига да знаете езика..
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-11-16 в 20:45.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1919

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    + още един вариант - компютър или гейм конзола с UHD възможности

    п.п. между другото забелязвам, че UHD "бананите" стават все повече в "горите на Замунда" или "заливите" ...
    Сидеров одобрява това.

  18. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #1920

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Според мен към момента има ultrahd съдържание, въпроса е, че то е предназначено за тесен кръх потребители. Предназначено за хора които говорят свободно английски и хора като мен следящи youtub-ъри които качват в ultrahd а това са 90% от хората които следя. Бонус е и за хората които имат gopro или друг вид екшън камери снинащи uhd и за хората които ползват телевизора си за монитор и имат компютър които да бута всички тези пиксели.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе