Страница 143 от 567 ПърваПърва ... 93133141142143144145153193 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,131 до 2,145 от общо 8495

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2131

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Сравнение

    Въпрос :
    Hi , can you tell me what size memory stick you would need to record tv progammes. Thank you.
    Отговор :
    Hi ..... We would advise a minimum 32GB USB stick for short programmes. However , if you intend on recording a lot , then an external hard drive is recommended.
    Thank you for your question, in order to record TV programs the connected storage device needs to have a capacity of =>250gb and formatted on the TV via the menu. Then you can record TV.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #2132

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    AContador
    Вторият.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    30
    #2133

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    AContador
    Вторият.
    Днес ходих да разгледам двата телевизора. По-голямо доверие ми вдъхва LG-то. Бих преглътнал наличието на само 1 HDMI вход, но това, което ме притеснява в него, е ниската мощност на говорителите (четох из различни чуждестранни форуми оплаквания от вградения звук), а не може да се свърже външна система, защото няма аудио изход - това мисля му е единствения съществен недостатък спрямо Philips-а, но ще помисля още малко до понеделник, когато ще подписвам договора, и ще споделя на кой от двата съм се спрял.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2134

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    За тв от 2016 , LG-то е доста спартанско обзаведено откъм входно/изходни терминали . Голям монитор с вградени тунери ! 1 хдми вход не е проблем , но трябва да се купи допълнително подходящ хдми сплитер , който за радост е евтин .

    Скарт буксата дали няма да има активен пълноценен изход ? Това си е доста старо като технология , но пък може и да стане свръзката с някоя аудио система - питай .

    За звука от колонките му , мненията са разнопосочни , но при такъв клас тв не може да се очаква нещо по-така . За по-малко помещение , предполагам ,че ще е напълно достатъчно и задоволително като звук .
    Този пост е редактиран от civica; 05-02-17 в 10:01.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    30
    #2135

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    civica,
    Въобще не се бях сетил за възможността да се извади звук от Скарт буксата като резервен вариант! Нещо такова ли трябва евентуално да закупя:
    https://www.aliexpress.com/item/RGB-...6-cb32c3f22bff

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2136

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Да , този адаптер би трябвало да стане за целта . Но дали скарта е пълен т.е. вход-изход трябва да се провери .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    9
    #2137

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор


  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2138

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Зависи за какво смяташ да го ползваш основно , нещо по-специално !
    Панасоник-а е с 5г гаранция , това е важно .
    Иначе , така както си ги изброил са си добре 1.....5 . Самсунг , Панасоник , .... , лично мнение . Защо няма модел на Сони ?

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    9
    #2139

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ще го ползвам почти единствено да гледам филми на него, като му сложа Plex или някакъв друг начин за безжичен пренос от настолният компютър. Ще му сложа кабелна, но почти не гледам телевизия.
    Няма Сони само защото вероятно не ми е излязло нищо 55, UHD под 1500лв.
    Ако се сещате за по-добри модели от изброените, в ценовият параметър ще се радвам да споделите.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1
    #2140

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Мнения за LG 40UH630V, ще се използва за гледане на филми и Ps4 slim.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    9
    #2141

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Понеже както споменах държа да го свържа безжичнo с настолен компютър (с LAN) и от там да пускам филмите, като компютърът да играе роля на медиен сървър. Приятел ми препоръча SMART TV апликацията PLEX,, но в листа с поддържани модели, за Samsung пише "The app is available on all 2016 Samsung models that are Tizen-based". Горепосоченият модел такъв ли е и какво представлява това?
    Ако не стане с подобно приложени, какви са ми вариантите за подобна връзка?

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2142

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Да , такъв е модела . Операционната му система е такава , Самсунг така са я кръстили - Tizen и по-конкретно версия 2.4 .

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #2143

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    здравейте колеги,
    предстои ми закупуване на нов телевизор като замяна на старата ми плазма - беше с допълнителна гаранция и ми връщат стойността, която съм платил за нея. искам да си взема телевизор с голям диагонал- 55' , като най-важно условие е качеството на картината( плазмата ми имаше уникална картина и на SD и на FullHD ). блазни ме възможността дислея да е извит и да е 4к но мога да ги жертвам заради качестото. аудиото се декодира от качествен ресивър, както и всякакви интернет приложения са излишна екстра - държа само да има PVR и WIFI които вече са дефакто стандарт за вграждане.
    има само едно ограничение - телевизора да е от технoмаркет
    бюджет - около 2000лв (+4~500лв)

    какво бихте ми предложили?
    Този пост е редактиран от apmil4ev; 11-02-17 в 22:40.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #2144

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    apmil4ev
    Явно твоята сага продължава. Веднъж го подмениха, вторият път смениха панела...сега ти предлагат замяна(G20->ST50-> ? така ли беше ).
    Технoмаркет - онлайн магазин
    Технoмаркет - онлайн магазин

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #2145

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    да, досега съм сменил май 5 или 6 различни модела телевизори
    изобщо не съжелявам за похарчените пари както и за неудобствата от разнасянето на дефектните бройки до сервиза - знаех, че взема ли си плазма и автоматично получавам перфектна картина. много бях чел и участвал във плазмения форум, но сега с тези LED-ове съм като в небрано лозе и затова се обръщам с молба за съвет. много ми се иска да си взема OLED, но толкова пари не мога да събера и затова съм се спрял на LCD технологията. покупка на телевизор не се прави често и искам да си взема модел , който да ме радва дълго време с перфектна картина както беше с плазмата
    като гледам моделите май СОНИ са фаворит с високия клас 8 серия дисплей?
    Този пост е редактиран от apmil4ev; 12-02-17 в 19:37.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе