Страница 173 от 567 ПърваПърва ... 123163171172173174175183223 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,581 до 2,595 от общо 8496

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    11
    #2581

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    В Техномаркет продават мострени Samsung KS7002, които са 120/100 Hz.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Stoqn Monev Виж публикацията
    Привет! Има ли някакъв шанс да се намери телевизор, 49-50инча, смарт 100херца, до към 1500лв?

    Изпратено от моят HTC One E9PLUS dual sim с помощта на Tapatalk
    В Техномаркет продават мострени Samsung KS7002, които са 120/100 Hz.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    87
    #2582
    Цитат Първоначално публикувано от cyfka Виж публикацията
    А има ли недоволни от extreme digital, чудя се дали ако имат добро предложение на черен петък да не поръчам от там. как стои въпроса с последващо уважаване на гаранцията?
    Днес ми пристигна телевизора оттам.
    Всичко е наред.
    Неразпечатван беше.
    Ако е с наложен платеж ти пращата фактурата по мейл. гаранцията е тази от Сони( в моя случай). Няма хартиена гаранция а една бланчица,която ге упътва в сайта им , за да се регистрираш. Пуснах го всичко е ок. Идеална картинка има. Когато вървят долу надписи не ги маже . И висок контраст има. На 70 е от 100 и е по светла картината от други. Имам lg47”не му знам модела от 2014год е.или 2013 не помня. Но всичко мина окей по доставката. Рапидо ги доставят .
    За около 3-4 работни дни след като ти напишат товарителницата. Сега видях, че цената се е увеличила на тв-то от 950 на 1039-1040лв.
    Също така ми казаха,че ако си го поръчал на една цена а на другия ден е станала по-ниска ще ти напишат фактура на по-ниската. А ако е обратно няма да ти увеличат цената във фактурата

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    59
    #2583

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    onogondur
    Привет
    Добре беше да знаем модела на саундбара...но щом е на LG добре е и телевизорът да е от тази марка.
    Благодаря ви за включването, почитаеми hristoslav2 . И благодаря и за времето,което отделихте. Днес сутринта писах на колегата, пратих му вашите линкове. Оказа се обаче,че колегата днес е купил това,което вече си е бил набелязал - някакво 49 инчово LG , 4k и други подобни на цена 1050 лв, не знам каква стойка също си е взел. За съжаление напразни се оказаха усилията ни, за пореден път да помагаме с мнение.
    Надявам се все пак,че ви заварвам в добро разположение на духа и в крепко здраве. Поздрави.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    57
    #2584

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от onogondur Виж публикацията
    Благодаря ви за включването, почитаеми hristoslav2 . И благодаря и за времето,което отделихте. Днес сутринта писах на колегата, пратих му вашите линкове. Оказа се обаче,че колегата днес е купил това,което вече си е бил набелязал - някакво 49 инчово LG , 4k и други подобни на цена 1050 лв, не знам каква стойка също си е взел. За съжаление напразни се оказаха усилията ни, за пореден път да помагаме с мнение.
    Надявам се все пак,че ви заварвам в добро разположение на духа и в крепко здраве. Поздрави.
    А можете ли да попитате колегата си, какво точно е взел, че и н мен ми предстои такава покупка?

    Изпратено от моят HTC One E9PLUS dual sim с помощта на Tapatalk

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    59
    #2585

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Значи купил е LG 49UH603V ,намирам го в нета на цена от 1019 лв. Не мога да преценя дали покупката си заслужава,и дали телевизорът ще предава качествено изображение.За това може да се изкажат разбиращите.
    Поздрави.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    11
    #2586

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Да попитам дали е нормално да загряват толкова много кутиите с портовете на Самсунг KS8002. на кутията има входове/изходи за аналогов сигнал и т.н. и направо парят на пипане.
    Този пост е редактиран от rokambol; 18-11-17 в 01:16.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2587

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Нормално е да загряват,ама чак да парят,определено нещо не е наред...

  10. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #2588

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Нали сега взех това Сони и местя тивита из къщи ............... местна цифрова кабеларка, 6 телевизора на два етажа на един кабел със сплитери. Изуми ме Филипса(препоръчан от тук преди година) По едното разклонение по-слаб сигнал показва LG- то. Гледам ТАP. Заменям го със сплитер - Филипса пак сила/качество 90/100. LG то 7/0 - накъсва. Накрая двата в една стая и местя кабела, на единия, на другия, - същата работа. Финално боднах ТАР -а така че да затихне сигнала към Филипса, че да има повече за LG-то. Е нема такъв тунер Филипса 74/100 зелено де! LG сега върви. Не накъсва 8/40!

    Това сега сиг. нещо се мотам, но ми се струва, че тунерите не са с еднаква чувствителност на различни производители, а вероятно и класове! Пък и показателите на различните системи вероятно стойностите се разминават!

    Къде гледате, кой ТВ е 100/120 HZ ? Има ли писано по-подробно ползи и т.н.?

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2589

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от peterstamov Виж публикацията
    Това сега сиг. нещо се мотам, но ми се струва, че тунерите не са с еднаква чувствителност на различни производители, а вероятно и класове! Пък и показателите на различните системи вероятно стойностите се разминават!

    Къде гледате, кой ТВ е 100/120 HZ ? Има ли писано по-подробно ползи и т.н.?
    Правилно си предположил.

    100Hz в Филипс ли?
    https://toengel.net/philipsblog/wp-c...ne-up_2017.png
    https://forum.setcombg.com/philips-%...tml#post845999

    Ползата е в по-малкото размазване и повече настройки, с които да подобряваш плавността на картината.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    19
    #2590

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте,
    Моля за съдействие! Искам да купя телевизор от 49" до 55" . Разстоянието от което ще се гледа е около 3,5 м. Няма да е подложен на пряка слънчева светлина. Кабелния оператор най-вероятно ще е NET1. Предимно ще се гледа телевизия на него.
    На този етап съм се спрял на:

    1.Sony KD-49XE9005
    2. Samsung QE-49Q7F

    Sony-то с една идея повече ме влече, защото е с Android система.
    Бюджета ми е до 3000лв...преко сили 3500лв.
    Моля за Вашите препоръки!

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2591

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    11
    #2592

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ако можеш да дадеш до към 3500 OLED е най-доброто. Разгледай LG OLED55C7V и LG OLED55B7V

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2593

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Оооох, това LG OLED55B7V много ми е влязло в главата да си го подаря за коледа.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    19
    #2594

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Благодаря за бързите отговори!
    И аз забелязах , че ценово 49" и 55" на Sony стоят много близко.
    С тези LG-та ме вкарахте във филм!
    Тъй като не разбирам много, моля да ми обясните с какво точно LG LG OLED55C7V превъзхожда Sony KD-55XE9005!

  18. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #2595

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Off Topic:Имам няколко неща вече закупени от Extreme и проблеми с доставки, цени и пр. съм нямал.Не съм опирал все още до гаранционните им условия.Но ако трябва пак да пазаря от тях даден продукт със значителна ниска цена спрямо конкуренцията, бих го сторил отново.Гаранцията я пращат по e-mail и единствено от потребителя се изисква да си я разпечата в хартиен вариант за да му важи.Поне така беше последно като си поръчвах 3 ТБ хард преди година и малко.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе