Страница 180 от 570 ПърваПърва ... 130170178179180181182190230 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,686 до 2,700 от общо 8546
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #2686

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Саундбара 1000W?? Абсурд.
    Освен това, не може да се сравни с отделна система за обектно насочен звук на Dolby Atmos. За второто си трябва ремонт на помещението и още около 8-9000 лева за BDP, AV ресивър и комплект ОТ.



    Onkyo Meets Dolby Atmos

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #2687

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    1000W общ съраунд за саундбар, буфер и две задни колони, а пък и 600-700w общо да бъде ми е повече от достатъчно. За справка https://us.creative.com/soniccarrier/ , въпросния саундбар е с 1000W.
    Знам, че по - добрия вариант е с отделни говорители, но дневната ми, ако изключим кухненския бокс и трапезарията е около 20 кв2 и ми се иска нещо по-компактно
    Този пост е редактиран от a.iliev; 04-02-18 в 11:54.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2688

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    1000W какво ? P.M.P.O. или RMS ? Не е хубаво да се вярва щото просто са го написали някъде. 1000 вата RMS можеш да ползваш ако искаш да събаряш стени, ще ти свършат работа

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #2689

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    a.iliev
    По-добре не си давай парите за саундбара. Най-малкото преди да го вземеш, отиди в магазина и поискай да ти го пуснат.
    Желателно, когато е тихо и няма много хора - в краят на работният ден. Така ще си прецениш дали си заслужава...
    a.iliev одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #2690

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    А и зависи каква е цената на саунд бар-а. Понякога излизат по бюджетни като решение и много хора им харесва как "звучат".

  7. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #2691

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цената се очаква да бъде около 1500 usd. Ще го видим, предполагам, че ще се разбере всичко за него на изложението, където ще представят новата серия тв.
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    a.iliev
    По-добре не си давай парите за саундбара. Най-малкото преди да го вземеш, отиди в магазина и поискай да ти го пуснат.
    Желателно, когато е тихо и няма много хора - в краят на работният ден. Така ще си прецениш дали си заслужава...
    При всички положения..

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2692

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    За 2500 лв може да се спретне приличен бюджетен комплект ресивър-колони и 100% ще звучи по-добре от тоя саундбар Самсунг .
    pulsedriverbg одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    100
    #2693

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте,
    не съм в час с телевизорите. Даже през последните години не съм имал нужда от такъв а единствено PC ми е било достатъчно. Та дойде време за обзавеждане с телевизор и честно казано след обиколка по магазините останах впечатлен от високите серии телевизори, докато ниския клас някак не ми грабва окото. В този ред на мисли в мен се зароди един въпрос дали не е по-добре да се вземе втора ръка телевизор от висок клас вместо чисто нов от нисък клас при ограничен бюджет? За съжаление втора ръка висок клас телевизори, които намирам са 2011-2012г. (Samsung 8 серия, LG 7 серия, Philips 8 серия) И понеже не съм запознат реших да поискам съвет от по-разбиращите. Струват ли си още тези стари, но висок клас телевизори спрямо новите нисък клас. Говоря за телевизори в ценовия диапазон около 1000лв.

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #2694

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Този пост е редактиран от sony 1; 04-02-18 в 20:11.

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2695

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Не си струва да дадеш 1000 лв. за 6-7 годишен телевизор,ако ще да е и флагмана на флагманите...
    За 1200-1300 лв. има чудесни предложения в средния клас,чисто нови и с гаранция...така че,помисли и в тази насока...

    ПП. Имах 46" Сони на 7 години,струваше като ново към 3500лв. ,едвам го продадох на един барман да си го сложи в заведението за 300лв.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #2696

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    За 2500 лв може да се спретне приличен бюджетен комплект ресивър-колони и 100% ще звучи по-добре от тоя саундбар Самсунг .
    Твърдо съм "за". А и ще имаш преспектива.

    1500$ ..... тея луди ли са!?! Тук ще е към 3000лв. поне според мен. За толкова може да стане доста по интересно от тоя "БАР".

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #2697

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Съгласен съм, не успорвам предимствата на варианта, който ми предлагате, но както казах по-горе дневната ми е около 20 кв2 и не ми се иска да я запълвам с колони. Също искам Atmos, без да слагам колони на тавана.

  16. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #2698

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Аз мисля, че този ще е по-добър вариант. В долари ще струва $899, така че тук трябва да е близо до 2000 лв., което пак не е малко, но е доста под Samsung-а.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #2699

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от a.iliev Виж публикацията
    Съгласен съм, не успорвам предимствата на варианта, който ми предлагате, но както казах по-горе дневната ми е около 20 кв2 и не ми се иска да я запълвам с колони. Също искам Atmos, без да слагам колони на тавана.
    Колко от филмите предлагани на блу-рей дискове са с Dolby Atmos звук? Да, трябва ти UHD блу-рей плейър и дискове....
    За добър звук не е нужно да запълваш с тонколони...Нужни са ти добър стерео усилвател, два букшелфа и един събуфер (1000лева + 1000 лева + 1000 лева - като може да влезеш и под тези суми)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Аз мисля, че този ще е по-добър вариант. В долари ще струва $899, така че тук трябва да е близо до 2000 лв., което пак не е малко, но е доста под Samsung-а.
    Този вариант HT-ZF9, се продава за $899,99 и е предназначен, като допълнение на все още не обявеният телевизор Sony xxZF9(част от който е видима на снимката от сайта)
    Sony не са известни като произвотел на качествена аудио техника - тяхното си е ширпотреба.
    Чувайте звука от всички страни със съраунд звук с максималните 7.1.2 канала
    Сериозно ли твърдят това?

    Иде ми да го грабна и да го разбия в главите на шефовете на R&D отдела им...Този тип Dolby Atmos саундбарове се базират на отразеният от стените звук, а това изисква голи стени, без мебелировка и пердета.

  18. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #2700

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Щял да ползва някакви си вертикални ефекти, за да докара ефекта. Бил предназначен точно за хора, които нямали подходящия таван и т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе